Vysoká škola podnikání a práva má na svůj MBA program skvělé ohlasy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) spustila jedinečný MBA program pro manažery a podnikatele. Studium respektuje vysoké pracovní nasazení studentů, jejich osobní závazky a také individuální potřeby. Vystudujete ho do jednoho roku.

Vysoká škola podnikání a práva má na svůj MBA program skvělé ohlasy | foto: VŠPP

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Studium by nemělo být „jen“ o získání titulu. Nabízíme studentům rozvoj kompetencí, které cítí, že by mohli uplatnit na trhu práce a spojujeme to úzce s praxí a přátelským individuálním přístupem,“ říká Ing. Miroslav Lorenc, Ph.D., který má na Vysoké škole podnikání a práva na starost Manažerské ICT a Projektové řízení. 

Podle něj je studium MBA na VŠPP na rozdíl od jiných vzdělávacích programů mnohem více o výměně zkušeností mezi studenty a lektor zde plní roli spíše kvalifikovaného koordinátora než přednášejícího.

MBA program funguje formou diskuzí

Vysoká škola podnikání a práva má na svůj MBA program skvělé ohlasy

Vysoká škola podnikání a práva sleduje aktuální proměny v oblasti moderního managementu, na které okamžitě reaguje. I ty nejnovější postupy se tak stávají součástí její vysokoškolské výuky. Budete mít vždy náskok před studenty jiných vysokých škol. 

V rámci MBA programu si zvolíte vlastní volitelné moduly, využijete profesionálního kouče a rozvinete své měkké dovednosti. Program MBA neobsahuje přednášky ani klasické semináře, jedná se o platformu pro výměnu praktických zkušeností studentů, pod vedením odborníků z praxe. Škola přistupuje ke každému studentovi individuálně, aby vyhověla potřebám a vstupní odbornosti jednotlivců.

„Ideální je kombinace teorie a praxe, která odlišuje ty dobré od těch skvělých. MBA je stále bráno jako důležitá konkurenční výhoda na trhu práce,“ vysvětluje Jaroslav Holý, MBA, marketingový manažer VŠPP.

Vysoká škola podnikání a práva

Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) stabilně působí na trhu již 17. rokem a studovat můžete ve třech největších městech, tedy v Praze, Brně a Ostravě. MBA program se vyučuje v Ostravě a v Praze ve Spálené ulici, kde sídlí Katedra práva. Studenti tak získali lepší dopravní dostupnost, kvalitnější vybavení a vyšší komfort.

V čem je výhodné mít k vysokoškolskému titulu ještě MBA?
„Nejde ani tak o samotný titul MBA jako o reálné uplatnění znalostí a dovedností nabytých studiem MBA programu,“ upozorňuje Ing. Miroslav Lorenc, Ph.D. „Dle mého názoru si současní studenti již dobře uvědomují, že vyjma aparátu veřejné správy se na tituly příliš nehledí. Díky modulům, které mohou studovat v rámci MBA programu na VŠPP, posilují kompetence, které jsou na trhu práce čím dál více uplatnitelné + vyjmenovat několik kompetencí, které jim moduly na VŠPP MBA zprostředkovávají. Za mé moduly jsou to analytické dovednosti, kritické myšlení, efektivní komunikace, projektové řízení.“

Další běh programu se bude otevírat od 15. září 2018.

Více informací najdete na www.vspp.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Od svatého Martina zbyly lahve od vína

Od svatého Martina zbyly lahve od vína.

Nejen lahve od vína, ale i sklenice od kečupů, přesnídávek, kompotů nebo skleničky od svíček používáme doma s příchodem...

Masarykova střední škola chemická pořádá 4. 12. den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Přemýšlíte doma s dítětem, jaká střední škola ho bude bavit? Jestli máte nadaného mladého chemika, nenechte si ujít den...

Kluziště na Letné: bruslit se bude déle a nově zde budou instruktoři

Kluziště na Letné: Bruslit se bude déle a nově zde budou instruktoři

Od 1. prosince až do 24. února. Letošní zimu nabídneme Pražanům zdarma opět o něco více bruslení a zimních radovánek....

Najdete na iDNES.cz