Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
VŠO v Praze patří mezi prestižní soukromé vysoké školy, její studenti získají nejen odborné znalosti, ale i cennou praxi a dobré přátele doma i na zahraničních univerzitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc | foto: Vysoká škola obchodní v Praze

Jako studenti jakékoliv jiné vysoké školy, mají i studenti VŠO nárok na veškeré výhody studentského života. Vysoká škola obchodní v Praze je zapsána v rejstříku škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a poskytuje akreditované studijní obory. Její studenti tedy mohou využívat statut studenta a po ukončení studia získají platné akademické tituly. To vše je přitom přístupné bez nutnosti absolvování přijímacích zkoušek, protože škola dává šanci každému, ať jeho kvality a schopnosti prověří výuka samotná.

Studium v zahraničí i praxe při studiu

Škola je zapojená do programu Erasmus, prostřednictvím kterého mají studenti možnost studovat na jedné z 22 partnerských univerzit po celé Evropě. Díky memorandu o spolupráci s univerzitou v Šanghaji, které bylo podepsáno 26. 5. 2014, mohou nově vycestovat i do Číny. Velkou výhodou je, že škola zahraniční studium plně uznává.

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc

Vedení VŠO si dobře uvědomuje, že pro její absolventy je důležité zejména následující uplatnění v praxi. Proto svým studentům nabízí mnoho možností, jak mohou zvýšit šance na svůj rychlý a jednoduchý vstup na trh práce. Pravidelně pořádá setkání s odborníky z praxe, kteří studentům přibližují praktickou podobu studovaného oboru. Spolupracuje s Národním památkovým ústavem, Českým aeroholdingem, agenturou CzechTourism a mnoha dalšími, díky kterým se studenti zapojují do praktických projektů a navazují kontakt s potenciálním budoucím zaměstnavatelem. V dubnu škola uspořádala Kulaté stoly, kde měli studenti možnost debatovat se zástupci jak z již spolupracujících firem, tak i například z KPMG či České spořitelny.

Kromě toho mají studenti VŠO rozvrh koncipován tak, aby jim dával dostatečný prostor nejen pro školní úkoly, ale i na brigádu nebo odbornou praxi, což škola otevřeně podporuje. Praktické zkušenosti získané již během studia zlepšují celkový přehled o trhu a zvyšují šance na uplatnění.

Po studiu zábava

Kromě knihovny a studovny, které jsou součástí každé vysoké školy, uvolnila Vysoká škola obchodní část prostor i pro odpočinek a setkávání se spolužáky. Nová relax zóna má moderní a atraktivní design a je volně přístupná všem studentům.

Pro stmelení kolektivů VŠO ve spolupráci s organizací Partystudent pořádá seznamovací, vodácké i lyžařské kurzy. Připravuje pro ně i další eventy, plesy a party jak v klubech, tak třeba i na lodi na Vltavě.

Také tyto aktivity vedou posluchače zábavnou a nenásilnou formou k samostatnosti a aktivitě, která jim v budoucím životě bude velmi nápomocná.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.