Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
VŠO v Praze patří mezi prestižní soukromé vysoké školy, její studenti získají nejen odborné znalosti, ale i cennou praxi a dobré přátele doma i na zahraničních univerzitách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc | foto: Vysoká škola obchodní v Praze

Jako studenti jakékoliv jiné vysoké školy, mají i studenti VŠO nárok na veškeré výhody studentského života. Vysoká škola obchodní v Praze je zapsána v rejstříku škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a poskytuje akreditované studijní obory. Její studenti tedy mohou využívat statut studenta a po ukončení studia získají platné akademické tituly. To vše je přitom přístupné bez nutnosti absolvování přijímacích zkoušek, protože škola dává šanci každému, ať jeho kvality a schopnosti prověří výuka samotná.

Studium v zahraničí i praxe při studiu

Škola je zapojená do programu Erasmus, prostřednictvím kterého mají studenti možnost studovat na jedné z 22 partnerských univerzit po celé Evropě. Díky memorandu o spolupráci s univerzitou v Šanghaji, které bylo podepsáno 26. 5. 2014, mohou nově vycestovat i do Číny. Velkou výhodou je, že škola zahraniční studium plně uznává.

Vysoká škola obchodní v Praze vychází studentům vstříc

Vedení VŠO si dobře uvědomuje, že pro její absolventy je důležité zejména následující uplatnění v praxi. Proto svým studentům nabízí mnoho možností, jak mohou zvýšit šance na svůj rychlý a jednoduchý vstup na trh práce. Pravidelně pořádá setkání s odborníky z praxe, kteří studentům přibližují praktickou podobu studovaného oboru. Spolupracuje s Národním památkovým ústavem, Českým aeroholdingem, agenturou CzechTourism a mnoha dalšími, díky kterým se studenti zapojují do praktických projektů a navazují kontakt s potenciálním budoucím zaměstnavatelem. V dubnu škola uspořádala Kulaté stoly, kde měli studenti možnost debatovat se zástupci jak z již spolupracujících firem, tak i například z KPMG či České spořitelny.

Kromě toho mají studenti VŠO rozvrh koncipován tak, aby jim dával dostatečný prostor nejen pro školní úkoly, ale i na brigádu nebo odbornou praxi, což škola otevřeně podporuje. Praktické zkušenosti získané již během studia zlepšují celkový přehled o trhu a zvyšují šance na uplatnění.

Po studiu zábava

Kromě knihovny a studovny, které jsou součástí každé vysoké školy, uvolnila Vysoká škola obchodní část prostor i pro odpočinek a setkávání se spolužáky. Nová relax zóna má moderní a atraktivní design a je volně přístupná všem studentům.

Pro stmelení kolektivů VŠO ve spolupráci s organizací Partystudent pořádá seznamovací, vodácké i lyžařské kurzy. Připravuje pro ně i další eventy, plesy a party jak v klubech, tak třeba i na lodi na Vltavě.

Také tyto aktivity vedou posluchače zábavnou a nenásilnou formou k samostatnosti a aktivitě, která jim v budoucím životě bude velmi nápomocná.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz