Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní – specialista na cestovní ruch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestovní ruch je významnou součástí ekonomik většiny států. S jeho rozšiřováním roste poptávka po odbornících. VŠO je tou pravou volbou pro získání kvalitního vzdělání v oblasti cestovního ruchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studentské projekty VŠO ve sv. Vavřinci | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

VŠO si od svého založení v roce 2000 vybudovala mezi vysokými školami silnou pozici a značně se rozrostla. Mimo jiné právě díky své specializaci na cestovní ruch, pro jehož výuku získala akreditaci již před třinácti lety a v současné době platí v tomto oboru za specialistu. Během své činnosti získala mnoho významných partnerů, s nimiž navázala dlouhodobou spolupráci. Mezi jedny z nejvýznamnějších můžeme zařadit Asociaci cestovních kanceláří ČR či Asociaci hotelů a restaurací ČR. 

Mezinárodní spolupráce

VŠO pravidelně pořádá odborné konference a workshopy, často i s účastí mezinárodních specialistů a je jedinou institucí, která zastupuje Českou republiku v programu přidružených členů UNWTO. Studenti i pedagogové školy se tak mohou podílet na mezinárodních výzkumech a tvorbě nových strategií v oblasti cestovního ruchu a zároveň mít přístup k nejnovějším a aktuálním oborovým informacím.

Škola se také zařadila mezi hostitele mezinárodního kongresu Světové federace asociací turistických průvodců (WFTGA), který se bude konat v Praze v lednu 2015 a kterého se účastní 500 delegátů z 80 zemí.

Průvodcovská činnost – jedinečný obor nejen v České republice

Studijní obor Průvodcovská činnost je prakticky zaměřený obor, který vychovává kvalifikované průvodce splňující veškeré požadavky Evropské unie. Ti pak snadno nachází uplatnění nejen u nás, ale i v ostatních evropských zemích. Studijní program vznikl v těsné spolupráci s Asociací průvodců ČR a díky trvalým vazbám na tuto organizaci se studenti učí praktickým znalostem a dovednostem. V rámci spolupráce školy s Národním památkovým ústavem studenti v uplynulých letech navrhovali inovativní projekty pro vybrané významné památkové objekty, z nichž některé již byly realizovány. 

"Práce na takových projektech je pro studenty vždy velkým přínosem, protože pracují s pocitem, že se nejedná jen o nějakou seminární práci, ale vědí, že jejich projekt může být skutečně použit a realizován,“ uvádí Šárka Tittelbachová, vedoucí katedry Cestovního ruchu na VŠO.

Výhody v každém směru 

Bezbariérová budova VŠO se nachází v centru Prahy, čímž je zaručena dobrá dostupnost pro všechny. V moderních prostorách školy lze využít služeb studijního oddělení, knihovny, designové relax zóny, nebo místní kavárny a studovny. Škola neustále investuje do dalšího rozvoje školy, díky čemuž dnes disponuje jedním z nejlepších informačních systémů u nás. Dveře školy jsou otevřené všem uchazečům, přijímací řízení probíhá bez zkoušek. 

Chcete vědět více? Podívejte se na www.vso.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Průmyslové centrální vysavače udrží čistotu i v nejnáročnějším provozu

Ve výrobě je zapotřebí dodržovat přísné hygienické normy. Jak ale v náročném provozu udržovat čisto? Řešení nabízí...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Najdete na iDNES.cz