Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní – specialista na cestovní ruch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestovní ruch je významnou součástí ekonomik většiny států. S jeho rozšiřováním roste poptávka po odbornících. VŠO je tou pravou volbou pro získání kvalitního vzdělání v oblasti cestovního ruchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studentské projekty VŠO ve sv. Vavřinci | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

VŠO si od svého založení v roce 2000 vybudovala mezi vysokými školami silnou pozici a značně se rozrostla. Mimo jiné právě díky své specializaci na cestovní ruch, pro jehož výuku získala akreditaci již před třinácti lety a v současné době platí v tomto oboru za specialistu. Během své činnosti získala mnoho významných partnerů, s nimiž navázala dlouhodobou spolupráci. Mezi jedny z nejvýznamnějších můžeme zařadit Asociaci cestovních kanceláří ČR či Asociaci hotelů a restaurací ČR. 

Mezinárodní spolupráce

VŠO pravidelně pořádá odborné konference a workshopy, často i s účastí mezinárodních specialistů a je jedinou institucí, která zastupuje Českou republiku v programu přidružených členů UNWTO. Studenti i pedagogové školy se tak mohou podílet na mezinárodních výzkumech a tvorbě nových strategií v oblasti cestovního ruchu a zároveň mít přístup k nejnovějším a aktuálním oborovým informacím.

Škola se také zařadila mezi hostitele mezinárodního kongresu Světové federace asociací turistických průvodců (WFTGA), který se bude konat v Praze v lednu 2015 a kterého se účastní 500 delegátů z 80 zemí.

Průvodcovská činnost – jedinečný obor nejen v České republice

Studijní obor Průvodcovská činnost je prakticky zaměřený obor, který vychovává kvalifikované průvodce splňující veškeré požadavky Evropské unie. Ti pak snadno nachází uplatnění nejen u nás, ale i v ostatních evropských zemích. Studijní program vznikl v těsné spolupráci s Asociací průvodců ČR a díky trvalým vazbám na tuto organizaci se studenti učí praktickým znalostem a dovednostem. V rámci spolupráce školy s Národním památkovým ústavem studenti v uplynulých letech navrhovali inovativní projekty pro vybrané významné památkové objekty, z nichž některé již byly realizovány. 

"Práce na takových projektech je pro studenty vždy velkým přínosem, protože pracují s pocitem, že se nejedná jen o nějakou seminární práci, ale vědí, že jejich projekt může být skutečně použit a realizován,“ uvádí Šárka Tittelbachová, vedoucí katedry Cestovního ruchu na VŠO.

Výhody v každém směru 

Bezbariérová budova VŠO se nachází v centru Prahy, čímž je zaručena dobrá dostupnost pro všechny. V moderních prostorách školy lze využít služeb studijního oddělení, knihovny, designové relax zóny, nebo místní kavárny a studovny. Škola neustále investuje do dalšího rozvoje školy, díky čemuž dnes disponuje jedním z nejlepších informačních systémů u nás. Dveře školy jsou otevřené všem uchazečům, přijímací řízení probíhá bez zkoušek. 

Chcete vědět více? Podívejte se na www.vso.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Najdete na iDNES.cz