Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní – specialista na cestovní ruch

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestovní ruch je významnou součástí ekonomik většiny států. S jeho rozšiřováním roste poptávka po odbornících. VŠO je tou pravou volbou pro získání kvalitního vzdělání v oblasti cestovního ruchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studentské projekty VŠO ve sv. Vavřinci | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

VŠO si od svého založení v roce 2000 vybudovala mezi vysokými školami silnou pozici a značně se rozrostla. Mimo jiné právě díky své specializaci na cestovní ruch, pro jehož výuku získala akreditaci již před třinácti lety a v současné době platí v tomto oboru za specialistu. Během své činnosti získala mnoho významných partnerů, s nimiž navázala dlouhodobou spolupráci. Mezi jedny z nejvýznamnějších můžeme zařadit Asociaci cestovních kanceláří ČR či Asociaci hotelů a restaurací ČR. 

Mezinárodní spolupráce

VŠO pravidelně pořádá odborné konference a workshopy, často i s účastí mezinárodních specialistů a je jedinou institucí, která zastupuje Českou republiku v programu přidružených členů UNWTO. Studenti i pedagogové školy se tak mohou podílet na mezinárodních výzkumech a tvorbě nových strategií v oblasti cestovního ruchu a zároveň mít přístup k nejnovějším a aktuálním oborovým informacím.

Škola se také zařadila mezi hostitele mezinárodního kongresu Světové federace asociací turistických průvodců (WFTGA), který se bude konat v Praze v lednu 2015 a kterého se účastní 500 delegátů z 80 zemí.

Průvodcovská činnost – jedinečný obor nejen v České republice

Studijní obor Průvodcovská činnost je prakticky zaměřený obor, který vychovává kvalifikované průvodce splňující veškeré požadavky Evropské unie. Ti pak snadno nachází uplatnění nejen u nás, ale i v ostatních evropských zemích. Studijní program vznikl v těsné spolupráci s Asociací průvodců ČR a díky trvalým vazbám na tuto organizaci se studenti učí praktickým znalostem a dovednostem. V rámci spolupráce školy s Národním památkovým ústavem studenti v uplynulých letech navrhovali inovativní projekty pro vybrané významné památkové objekty, z nichž některé již byly realizovány. 

"Práce na takových projektech je pro studenty vždy velkým přínosem, protože pracují s pocitem, že se nejedná jen o nějakou seminární práci, ale vědí, že jejich projekt může být skutečně použit a realizován,“ uvádí Šárka Tittelbachová, vedoucí katedry Cestovního ruchu na VŠO.

Výhody v každém směru 

Bezbariérová budova VŠO se nachází v centru Prahy, čímž je zaručena dobrá dostupnost pro všechny. V moderních prostorách školy lze využít služeb studijního oddělení, knihovny, designové relax zóny, nebo místní kavárny a studovny. Škola neustále investuje do dalšího rozvoje školy, díky čemuž dnes disponuje jedním z nejlepších informačních systémů u nás. Dveře školy jsou otevřené všem uchazečům, přijímací řízení probíhá bez zkoušek. 

Chcete vědět více? Podívejte se na www.vso.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Problém českých řidičů? Zbytkový alkohol

Alkohol tester je užitečný pomocník | foto: Alkohol-testery.cz.

Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem...

Recepty našich předků pro přípravu ryb mohou být inspirací

Recepty našich předků pro přípravu ryb mohou být inspirací.

Jakou roli hrála sladkovodní ryba v kuchyni našich předků a jaké se dříve používaly receptury? Historie ryby na talíři...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.