Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní nabízí cestovní ruch i další perspektivní obory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestovní ruch, letecká doprava i personalistika jsou rozvíjející se a v dnešní době stále více perspektivní obory. Teoretické znalosti však absolventům již nestačí, zaměstnavatelé vyžadují i praktické zkušenosti. Ideální volbou je tak Vysoká škola obchodní, která nabízí perspektivní obory i praxi při studiu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola obchodní nabízí cestovní ruch i další perspektivní obory | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) byla založena již před více než 15 lety. Za dobu své existence získala mezi českými vysokými školami pevnou pozici a pověst prestižní soukromé školy. Zájemců o studium na VŠO rok od roku stoupá a k dnešnímu dni ji navštěvuje zhruba 3 000 studentů. Vysoká škola obchodní v Praze nabízí perspektivní obory i praxi již v průběhu studia, chlubit se může i členstvím ve významných mezinárodních organizacích působících v oblasti cestovního ruchu i letecké dopravy. Je také partnerem řady evropských univerzit a jediným přidruženým členem Světové organizace cestovního ruchu UNWTO v České republice. V loňském roce škola rozšířila řady členů vzdělávacího holdingu Akademická aliance.

Cestovní ruch i další perspektivní obory

VŠO si vydobyla pozici lídra v nabídce studijních oborů pro profese z oblasti cestovního ruchu a letectví. Nabízí perspektivní obory, se kterými absolventi nemají problém při uplatnění na pracovním trhu. Na bakalářském stupni lze vybírat z oborů Cestovní ruch, Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy, Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, Letový provoz či Průvodcovská činnost v cestovním ruchu. V rámci magisterského studia je možné studovat obory Management cestovního ruchu a Management leteckých podniků.

Absolventi VŠO jsou připraveni na výkon středních i top manažerských funkcí v podnicích cestovního ruchu, v leteckých službách, jako personalisté se zaměřením na oblast vzdělávání, v hotelovém managementu, v oblasti managementu kultury a destinací, v rámci státní a veřejné správy a v celém spektru naší i mezinárodní ekonomiky.

Praxe při studiu je samozřejmostí

V dnešní době není snadné získat své vysněné zaměstnání. O to větší problém pociťují absolventi, kteří mají jen teoretické znalosti, ale jsou bez jakékoliv relevantní praxe. Studenti VŠO mají v tomto ohledu obrovskou výhodu, protože právě praxe již během studia je jedním z hlavních bodů, na které se Vysoká škola obchodní soustředí. Škola spolupracuje se společnostmi jako Lufthansa, ČSA, Národní památkový ústav nebo agenturou CzechTourism. Díky tomu se studenti zapojují do mnoha zajímavých projektů a mají šanci doplnit své teoretické poznatky reálnou zkušeností.

Studium v zahraničí

Vysoká škola obchodní posluchačům umožňuje i studijní pobyty v zahraničí, a to v rámci programu Erasmus. Tento projekt zajišťuje mezinárodní studijní výměny a umožňuje účastníkům studovat několik měsíců na partnerské vysoké škole či univerzitě v zahraničí. Partnerské školy VŠO se vyskytují po celé Evropě, studenti tak v rámci programu mohou zavítat například do Velké Británie, Španělska, Portugalska, Itálie a mnoha dalších zajímavých destinací.

Zjistěte více

Pokud chcete studovat cestovní ruch nebo další obory vyučované na VŠO, přijďte se podívat na Dny otevřených dveří. Ty nejbližší se konají 23. března, 13. dubna a 11. května, vždy od 16 hodin na adrese Spálená 76/14, Praha 1.

Více informací naleznete na stránkách ww.vso.cz. Příběhy a zkušenosti studentů i absolventů VŠO jsou k dispozici na webu http://www.prosadimse.cz/.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Najdete na iDNES.cz