Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola obchodní nabízí cestovní ruch i další perspektivní obory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Cestovní ruch, letecká doprava i personalistika jsou rozvíjející se a v dnešní době stále více perspektivní obory. Teoretické znalosti však absolventům již nestačí, zaměstnavatelé vyžadují i praktické zkušenosti. Ideální volbou je tak Vysoká škola obchodní, která nabízí perspektivní obory i praxi při studiu.

Vysoká škola obchodní nabízí cestovní ruch i další perspektivní obory | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) byla založena již před více než 15 lety. Za dobu své existence získala mezi českými vysokými školami pevnou pozici a pověst prestižní soukromé školy. Zájemců o studium na VŠO rok od roku stoupá a k dnešnímu dni ji navštěvuje zhruba 3 000 studentů. Vysoká škola obchodní v Praze nabízí perspektivní obory i praxi již v průběhu studia, chlubit se může i členstvím ve významných mezinárodních organizacích působících v oblasti cestovního ruchu i letecké dopravy. Je také partnerem řady evropských univerzit a jediným přidruženým členem Světové organizace cestovního ruchu UNWTO v České republice. V loňském roce škola rozšířila řady členů vzdělávacího holdingu Akademická aliance.

Cestovní ruch i další perspektivní obory

VŠO si vydobyla pozici lídra v nabídce studijních oborů pro profese z oblasti cestovního ruchu a letectví. Nabízí perspektivní obory, se kterými absolventi nemají problém při uplatnění na pracovním trhu. Na bakalářském stupni lze vybírat z oborů Cestovní ruch, Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy, Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, Letový provoz či Průvodcovská činnost v cestovním ruchu. V rámci magisterského studia je možné studovat obory Management cestovního ruchu a Management leteckých podniků.

Absolventi VŠO jsou připraveni na výkon středních i top manažerských funkcí v podnicích cestovního ruchu, v leteckých službách, jako personalisté se zaměřením na oblast vzdělávání, v hotelovém managementu, v oblasti managementu kultury a destinací, v rámci státní a veřejné správy a v celém spektru naší i mezinárodní ekonomiky.

Praxe při studiu je samozřejmostí

V dnešní době není snadné získat své vysněné zaměstnání. O to větší problém pociťují absolventi, kteří mají jen teoretické znalosti, ale jsou bez jakékoliv relevantní praxe. Studenti VŠO mají v tomto ohledu obrovskou výhodu, protože právě praxe již během studia je jedním z hlavních bodů, na které se Vysoká škola obchodní soustředí. Škola spolupracuje se společnostmi jako Lufthansa, ČSA, Národní památkový ústav nebo agenturou CzechTourism. Díky tomu se studenti zapojují do mnoha zajímavých projektů a mají šanci doplnit své teoretické poznatky reálnou zkušeností.

Studium v zahraničí

Vysoká škola obchodní posluchačům umožňuje i studijní pobyty v zahraničí, a to v rámci programu Erasmus. Tento projekt zajišťuje mezinárodní studijní výměny a umožňuje účastníkům studovat několik měsíců na partnerské vysoké škole či univerzitě v zahraničí. Partnerské školy VŠO se vyskytují po celé Evropě, studenti tak v rámci programu mohou zavítat například do Velké Británie, Španělska, Portugalska, Itálie a mnoha dalších zajímavých destinací.

Zjistěte více

Pokud chcete studovat cestovní ruch nebo další obory vyučované na VŠO, přijďte se podívat na Dny otevřených dveří. Ty nejbližší se konají 23. března, 13. dubna a 11. května, vždy od 16 hodin na adrese Spálená 76/14, Praha 1.

Více informací naleznete na stránkách ww.vso.cz. Příběhy a zkušenosti studentů i absolventů VŠO jsou k dispozici na webu http://www.prosadimse.cz/.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE.

16. ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky. Průmyslová hala WITTE získala čestné uznání...

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Aukce European Arts nabídne vrcholný obraz Jindřicha Štyrského

UTONULÁ / ŠTYRSKÝ Jindřich

V neděli 19. listopadu 2017 jde do aukce společnosti European Arts vrcholný artificielistický obraz Jindřicha Štyrského...

Štědrý dárce spermatu má 100 dětí. Geny daruje přes Facebook
Štědrý dárce spermatu má 100 dětí. Geny daruje přes Facebook

S kontroverzním způsobem, jak pomoci především homosexuálním a neplodným párům, přišel 38letý Američan.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.