Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola hotelová v Praze pokračuje v úspěšném tažení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jednatel a zakladatel První soukromé hotelové školy a Vysoké školy hotelové v Praze doc. Ing. Miroslav Čertík, CSc. obdržel z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy nejprestižnější resortní vyznamenání, Bronzovou medaili za vynikající pedagogickou činnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jednatel a zakladatel První soukromé hotelové školy a Vysoké školy hotelové v Praze doc. Ing. Miroslav Čertík, CSc. obdržel z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy nejprestižnější resortní vyznamenání, Bronzovou medaili za vynikající pedagogickou činnost. | foto: MŠMT

Bronzová medaile za vynikající pedagogickou činnost

Nejprestižnější resortní vyznamenání: Bronzová medaile za vynikající pedagogickou činnost

V ministerském odůvodnění k udělení Medaile MŠMT 2. stupně za vynikající pedagogickou činnost, kterou docent Čertík obdržel, se uvádí: "Profesní život zasvětil problematice školství a vzdělávání v oborech hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu, zakladatel první soukromé hotelové vysoké školy, které byl pod jeho vedením udělen statut výzkumné organizace, v letošním roce škola slaví 15 let své existence.“  

Udělení certifikátu kvality

Vysoká škola hotelová v Praze má za sebou další, již dříve avizovaný úspěch. Tentokrát se jí podařilo získat certifikát kvality Diploma Supplement Label, který jí udělila Výkonná agentura Evropské komise. Vysoká škola hotelová v Praze tak nyní patří k 9 soukromým vysokým školám (z celkového počtu 45), které tento certifikát mají.

A co to je Diploma Supplement? 

Dodatek Diploma Supplement je mezinárodně platný a uznávaný dokument. Je jedním z dokumentů tzv. Europassu, který vznikl na základě Lisabonské úmluvy o uznávání vysokoškolských kvalifikací z roku 1997 (Convention the Recognition of Qualifications Concerning Higher Education in the European Region).

Diploma Supplement Label

Diploma Supplement Label

Diploma Supplement je vystavován v českém a anglickém jazyce a zahrnuje všechny relevantní údaje o absolvovaném studijním programu a oboru, včetně seznamu zkoušek, zápočtů i dosaženého hodnocení. Potenciálním zaměstnavatelům tak poskytne o absolventech naší školy dostatečný přehled o jejich předchozím studiu a uchazečům o zaměstnání z řad absolventů pak dává vyšší šance k úspěchu na trhu práce nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Současně ale poskytuje odpovídající a nezávislé údaje, které přispějí ke zlepšení mezinárodní průhlednosti a spravedlnosti akademického a profesního uznávání kvalifikací diplomů, titulů či osvědčení. V rámci Boloňského procesu a jím vytvářeného Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání akceptuje tento dokument v současné době 47 zemí.

Otevíráme navazující magisterský obor v angličtině

S ohledem na vývoj trhu inovuje Vysoká škola hotelová v Praze navazující magisterský studijní obor Management hotelnictví a lázeňství, a současně s tím nově nabízí i jeho anglickou verzi Hospitality and Spa Management.

Hotelnictví a lázeňství je segmentem služeb, které se realizují za aktivní účasti zákazníka (hosta, pacienta) ve specifických zařízeních, jakými jsou hotely, lázeňské domy, penziony atd. Změny v požadavcích zákazníků a v jejich spotřebitelském chování, spolu s rozvojem technologií a nových přístupů k těmto službám obecně, vyžadují zavádění nových a účinnějších způsobů a metod řízení. Současně dochází ke změnám v přístupu k těmto službám na úrovni veřejné správy a samosprávy a k jejich pozitivnímu vnímání.

Otevíráme navazující magisterský obor v angličtině

Otevíráme navazující magisterský obor v angličtině

Pobočka školy přímo v centru Brna?

Ano. I tu připravujeme. Pro začátek jsme se rozhodli nabídnout uchazečům studium v bakalářském oboru Hotelnictví a v navazujícím magisterském oboru Management hotelnictví a lázeňství, oba v prezenční i kombinované formě studia.

Snažíme se tímto krokem přiblížit kvalitní studium i, od hlavního sídla školy místně vzdáleným zájemcům a studentům. 

Pro tuto pobočku máme zajištěné prostory přímo v centru Brna, na adrese Jánská 463/22.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně

Automatické pytlovací linky krmných směsí pracují rychle a efektivně.

Společnost VELS nabízí plně automatické pytlovací linky krmných směsí, které navrhuje pro konkrétní podmínky v místě...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Problém českých řidičů? Zbytkový alkohol

Alkohol tester je užitečný pomocník | foto: Alkohol-testery.cz.

Podle statistiky nehodovosti se stalo jen za první pololetí letošního roku v Česku 1 863 dopravních nehod pod vlivem...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.