Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola hotelová v Praze vychovává odborníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Co si pod názvem Vysoká škola hotelová v Praze můžeme představit? V České republice svým způsobem unikátní soukromou vysokou školu neuniverzitního typu, která od svého založení v roce 1999 vychovává odborníky v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola hotelová v Praze | foto: Vysoká škola hotelová v Praze

Vysoká škola hotelová v Praze je prakticky orientována a tudíž úzce spolupracuje s praxí. O tom, že poměr teoretické a praktické výuky je dobře nastaven, svědčí úspěšnost absolventů a jejich dobré uplatnění.

Doposud zde úspěšně absolvovalo více než 4 000 studentů. Mnoho z nich dnes pracuje na nejvyšších manažerských postech nejen v hotelech a hotelových řetězcích, ale i v dalších službách cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Část absolventů využívá nově nabité vědomosti a znalosti k budování vlastních ubytovacích zařízení, restaurací, barů či obchodních firem.

Vysoká škola hotelová v Praze – promoce

Vysoká škola hotelová v Praze – promoce - www.vsh.cz

Komu je studium určeno?

Vysoká škola hotelová v Praze si už od svého založení klade za cíl poskytovat kvalitní studium, ale stejně jako jakákoliv jiná instituce prošla určitým vývojem. Na začátku stál modifikovaný výukový bakalářský obor převzatý od prestižní vysoké hotelové školy v Haagu, postupně byly akreditovány i další obory.

Při vzrůstajícím zájmu uchazečů o studium nejen z České republiky, Slovenska, ale i z dalších evropských i mimoevropských států bylo poté zcela logickým vyústěním otevření oboru Hospitality Management, který je kompletně vyučován v angličtině. Do tohoto oboru nastupují rovněž zahraniční studenti přijíždějící v rámci programu ERASMUS. V rámci uvedeného programu studenti VŠH vyjíždějí na zahraniční univerzity, se kterými má škola podepsánu bilaterální smlouvu.

Při hodnocení programu ERASMUS se v roce 2011 Vysoká škola hotelová v Praze umístila na druhém místě mezi soukromými vysokými školami co do počtu výjezdů studentů na zahraniční studijní a pracovní pobyty.

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška - posluchárna

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška posluchárna www.vsh.cz

Ze současného počtu 2 300 studentů ve všech oborech a formách studia je více než 55 % zapsáno v prezenčním studiu, což je nejen z pohledu školy, ale i z pohledu studentů velmi dobrý poměr. Je zde totiž vidět, že škola a její studenti žijí klasickým každodenním vysokoškolským životem se vším, co k němu patří.

S ohledem na náročnost vyučovaných oborů je uvedený počet studentů základním východiskem nejen pro udržení kvality výuky, ale logicky také potřebným předpokladem pro další rozvoj školy.

Vysoká škola hotelová v Praze od svého založení systematicky budovala své výukové a provozní zázemí. Dnes disponuje moderně vybavenými velkokapacitními posluchárnami, moderními učebnami, knihovnou, studovnou, cvičnými bary, salonky a potřebnou gastronomickou i multimediální technikou.

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška-salonek

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška-salonek – www.vsh.cz

Vysoká škola hotelová klade důraz na výzkumnou činnost

Vysoká škola hotelová v Praze se může pyšnit tím, že součástí jejího rozvoje je i soustavná tvůrčí a výzkumná činnost. Pracovníci školy řešili řadu menších i větších projektů zaměřených na hotelnictví, gastronomii a cestovní ruch.

Jedním z nejvýznamnějších byl výzkum zaměřený na řešení regionálních disparit prostřednictvím cestovního ruchu. Výzkumné aktivity pro Českou centrálu cestovního ruchu - Czech Tourism jsou orientovány na problematiku řízení cestovního ruchu v České republice.

Zaujala vás Vysoká škola hotelová v Praze? Více informací naleznete na stránkách www.vsh.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.