Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola hotelová v Praze vychovává odborníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co si pod názvem Vysoká škola hotelová v Praze můžeme představit? V České republice svým způsobem unikátní soukromou vysokou školu neuniverzitního typu, která od svého založení v roce 1999 vychovává odborníky v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola hotelová v Praze | foto: Vysoká škola hotelová v Praze

Vysoká škola hotelová v Praze je prakticky orientována a tudíž úzce spolupracuje s praxí. O tom, že poměr teoretické a praktické výuky je dobře nastaven, svědčí úspěšnost absolventů a jejich dobré uplatnění.

Doposud zde úspěšně absolvovalo více než 4 000 studentů. Mnoho z nich dnes pracuje na nejvyšších manažerských postech nejen v hotelech a hotelových řetězcích, ale i v dalších službách cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Část absolventů využívá nově nabité vědomosti a znalosti k budování vlastních ubytovacích zařízení, restaurací, barů či obchodních firem.

Vysoká škola hotelová v Praze – promoce

Vysoká škola hotelová v Praze – promoce - www.vsh.cz

Komu je studium určeno?

Vysoká škola hotelová v Praze si už od svého založení klade za cíl poskytovat kvalitní studium, ale stejně jako jakákoliv jiná instituce prošla určitým vývojem. Na začátku stál modifikovaný výukový bakalářský obor převzatý od prestižní vysoké hotelové školy v Haagu, postupně byly akreditovány i další obory.

Při vzrůstajícím zájmu uchazečů o studium nejen z České republiky, Slovenska, ale i z dalších evropských i mimoevropských států bylo poté zcela logickým vyústěním otevření oboru Hospitality Management, který je kompletně vyučován v angličtině. Do tohoto oboru nastupují rovněž zahraniční studenti přijíždějící v rámci programu ERASMUS. V rámci uvedeného programu studenti VŠH vyjíždějí na zahraniční univerzity, se kterými má škola podepsánu bilaterální smlouvu.

Při hodnocení programu ERASMUS se v roce 2011 Vysoká škola hotelová v Praze umístila na druhém místě mezi soukromými vysokými školami co do počtu výjezdů studentů na zahraniční studijní a pracovní pobyty.

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška - posluchárna

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška posluchárna www.vsh.cz

Ze současného počtu 2 300 studentů ve všech oborech a formách studia je více než 55 % zapsáno v prezenčním studiu, což je nejen z pohledu školy, ale i z pohledu studentů velmi dobrý poměr. Je zde totiž vidět, že škola a její studenti žijí klasickým každodenním vysokoškolským životem se vším, co k němu patří.

S ohledem na náročnost vyučovaných oborů je uvedený počet studentů základním východiskem nejen pro udržení kvality výuky, ale logicky také potřebným předpokladem pro další rozvoj školy.

Vysoká škola hotelová v Praze od svého založení systematicky budovala své výukové a provozní zázemí. Dnes disponuje moderně vybavenými velkokapacitními posluchárnami, moderními učebnami, knihovnou, studovnou, cvičnými bary, salonky a potřebnou gastronomickou i multimediální technikou.

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška-salonek

Vysoká škola hotelová v Praze: přednáška-salonek – www.vsh.cz

Vysoká škola hotelová klade důraz na výzkumnou činnost

Vysoká škola hotelová v Praze se může pyšnit tím, že součástí jejího rozvoje je i soustavná tvůrčí a výzkumná činnost. Pracovníci školy řešili řadu menších i větších projektů zaměřených na hotelnictví, gastronomii a cestovní ruch.

Jedním z nejvýznamnějších byl výzkum zaměřený na řešení regionálních disparit prostřednictvím cestovního ruchu. Výzkumné aktivity pro Českou centrálu cestovního ruchu - Czech Tourism jsou orientovány na problematiku řízení cestovního ruchu v České republice.

Zaujala vás Vysoká škola hotelová v Praze? Více informací naleznete na stránkách www.vsh.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz