Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola 3. tisíciletí. Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Univerzita Tomáše Bati je dynamická univerzita, která na šesti fakultách poskytuje vzdělání v širokém spektru oborů. Ať už jde o oblasti technické, ekonomické, humanitní, umělecké nebo zdravotnické - zde si vybere každý.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

O tom nakonec svědčí více než 12 tisíc posluchačů Univerzity Tomáše Bati. Nejedná se přitom pouze o ‚domácí‘ studenty: na Univerzitě Tomáše Bati každým rokem studuje na 800 posluchačů z různých zemí celého světa. Vedení školy zároveň dělá vše pro to, aby každý student mohl alespoň na jeden semestr odjet do zahraničí na některou z více než 200 partnerských vysokých škol.

Univerzita Tomáše Bati je držitelem certifikátu Diploma Supplement Label, který uděluje Evropská komise vybraným univerzitám v Evropské unii. Absolventi školy získávají spolu s diplomem také Diploma Supplement v angličtině, který prokazuje jejich kvalifikaci po celé Evropě. Mezinárodní prostředí na Univerzitě Tomáše Bati vytvářejí také zahraniční vědečtí a akademičtí pracovníci.

Vzdělávejte se v moderním prostředí

Studovat na Univerzitu Tomáše Bati znamená vzdělávat se v novém, moderním prostředí, které plně odpovídá požadavkům kladeným na evropské univerzity třetího tisíciletí.

Objekty, kterými se Univerzita Tomáše Bati může pyšnit, představují trendy současné architektury pro vysokoškolské vzdělávání a také svým vybavením snesou srovnání s univerzitami v nejvyspělejších zemích Evropské unie.

Výstavba je jedním z nepřehlédnutelných atributů Univerzity Tomáše Bati: jen v roce 2012 byla dokončena stavba objektu Vědeckotechnického parku zaměřeného na informační a komunikační technologie a zahájena stavba Laboratorního centra Fakulty technologické.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati s Centrem polymerních systémů

Vědeckotechnický park umožní propojení výzkumu a výuky s firemní sférou; v Laboratorním centru Fakulty technologické vzniknou výukové a speciální laboratoře pro výuku v navazujících magisterských a doktorských studijních programech i pro výzkumnou a vývojovou činnost.

V roce 2013 zahájí Univerzita Tomáše Bati stavbu Centra polymerních systémů - moderního výzkumného komplexu garantujícího světové parametry pro výzkum polymerních systémů a pro využití nejnovějších technologií.

Univerzita Tomáše Bati nabízí šest fakult:

  •  Fakulta technologická
  • Fakulta managementu a ekonomiky
  • Fakulta multimediálních komunikací
  • Fakulta aplikované informatiky
  • Fakulta humanitních studií 
  • Fakulta logistiky a krizového řízení (se sídlem v Uherském Hradišti)
Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

KOLO ŠTĚSTÍ je zpět! SLEVY 40 % až 100 % na podzimní a zimní zboží!
Kolo štěstí je zpět! Slevy až 100 % na podzimní a zimní zboží

Ve všech 56 prodejnách Mountfield se opět roztočilo slavné Kolo štěstí! A v novém atraktivním hávu.  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.