Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výrobce jízdních kol KELLYS sponzoruje cyklistické závody

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česko, Rakousko a Slovensko. Tři země a v nich sedm závodů pod patronátem výrobce jízdních kol značky Kellys. Některé cyklistické závody již proběhly, ale to nejhezčí teprve přijde.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výrobce jízdních kol KELLYS sponzoruje cyklistické závody | foto: KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.

Nemusíte být trénovaný cyklistický profesionál ani špičkově trénovaný cyklista, abyste mohl vyrazit na závody. Zažijete mnoho nového a projedete se v krásné krajině. Cyklistické závody seriálu "Kellys Season 2011" jsou určeny pro všechny kategorie cyklistů a každoročně přivítají na svých tratích stovky nadšených amatérů.

Všechny cyklistické závody se jedou v atraktivních prostředích a zpravidla je na výběr z tratí několika délek, které uspokojí každého cyklistu. Tratě jsou vyznačené šipkami a zabezpečené tak, aby vám v závodě nic nechybělo. Připraveny jsou i občerstvovací stanice, kde se můžete dosyta najíst a doplnit si pití.

Cyklistické závody na horském i silničním kole

Nabitá závodní cyklistická sezóna je již v plném proudu. V půlce května se v Přerově konaly cyklistické závody Kellys Mamut Bike pro závodníky na horských kolech a zároveň i Kellys Mamut Tour pro příznivce silniční cyklistiky. Lužické hory pak o měsíc později byly svědky dalšího klání na horských kolech, a to na trati Kellys Malevil Cup. Na této 105 kilometrů dlouhé trati, jež zčásti vede i na území Německa, se již za rok pojede dokonce mistrovství Evropy v maratónu horských kol.

V sobotu 25. června se příznivci cyklistiky sejdou ve Štítech. Pod dohledem místního patrona Rampušáka se zde konají již tradiční stejnojmenné cyklistické závody Kellys Rampušák, jenž je pojmem mezi silničními cyklisty i bikery na horských kolech.

Výrobce jízdních kol KELLYS sponzoruje cyklistické závody1

Skutečným hřebem sezóny je ale červencová Salzkammergut Trophy v rakouském Bad Goisernu. Na trať tohoto kultovního podniku se každý rok vydávají tři tisíce startujících. Pro ty nejvíce trénované je určena velenáročná 211 kilometrů dlouhá trasa, ostatní většinou volí některou z pěti kratších tras.

Před závodem nebo po něm můžete v této krásné oblasti hallstattského jezera pod Dachsteinem ještě pár dnů pobýt a spojit účast v maratónu s příjemnou dovolenou. Na Slovensku se o měsíc později uskuteční v Železné Studience cyklistické závody Kellys Green Bike Tour, které v sobotu 20. srpna Kellys Season 2011 uzavřou.

Pár rad před startem

Cyklistické závody jsou sice určené pro každého, ale nelze je úplně podcenit. Jde-li o maratón v terénu, určitě budete potřebovat horské kolo. Posledním trendem jsou celoodpružená kola, která už dávno nejsou těžkopádnými stroji jako kdysi. Naopak. Moderní stroje vám pomohou snáze překonávat terénní nerovnosti, dají vám jistotu ve sjezdech a poskytnou dostatek komfortu i na náročných a dlouhých trasách.

Výrobce jízdních kol KELLYS sponzoruje cyklistické závody

Silniční cyklistické závody lze v případě potřeby objet při velké míře improvizace i na krosových kolech, ale mnohem více se na ně hodí kolo silniční. Tato jízdní kola mají užší pláště, charakteristická řidítka a těžší převody, které odpovídají větší rychlosti jízdy po asfaltových cestách.

Pokud se chystáte na cyklistické závody, kromě vhodného jízdního kola se na nich neobejdete bez cyklistické přilby, která je pro účastníky vždy povinná. Hodit se vám mohou i další doplňky jako třeba cyklopočítač, brašnička na náhradní duši a nářadí nebo pumpička.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Najdete na iDNES.cz