Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyrazte za poznáním a využijte levné ubytování v Hradci Králové

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Východočeská metropole s nástupem jara opět láká bohatým kulturním programem. A nejen jím! Hradec Králové jako každý rok nabízí řadu akcí pro všechny generace. Vyplatí se vědět o levném ubytování.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyrazte za poznáním a využijte levné ubytování v Hradci Králové | foto: AMAS HK s.r.o.

Hradec Králové je známý svými úchvatnými památkami, festivaly i divadelní scénou, ale je to také město studentů a brána do jedinečné přírody východních Čech. Krkonoše, Orlické hory a Český ráj jsou odsud vzdáleny jen hodinu cesty. V těsné blízkosti města se nachází zámky Hrádek u Nechanic a Opočno, impozantní hrad Kunětická hora, majestátní pevnost Josefov či památník na Chlumu, kde se roku 1866 odehrála jedna z největších evropských bitev.

Levné ubytování v Hradci Králové – právě pod tímto heslem se prezentuje turistická ubytovna AMAS HK. Jejím cílem je návštěvníkům města poskytnout kvalitní a čisté ubytování za co nejdostupnější cenu. Majitelé přitom pamatují na ty, kteří nechtějí utrácet za zbytečný luxus, ale zároveň je pro ně velmi důležitá čistota a příjemné prostředí. Proto zde uklízí parním čističem a povlečení perou s biologickým atestem. K dispozici je plně vybavená kuchyňka a společenská místnost s televizí. V letní sezóně je pro návštěvníky připraven venkovní gril na zahradě stranou ulice. V blízkosti jsou restaurace, které nabízí českou i mezinárodní kuchyni, grilované speciality či menu pro vegetariány.

Vyrazte za poznáním a využijte levné ubytování v Hradci Králové

Ubytování v Hradci Králové v areálu AMAS HK lze pořídit již od 140 Kč za osobu na noc ve 2-3lůžkových pokojích. Výhodou je parkování v uzavřeném areálu, a to i pro karavany. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Ubytovna má výhodnou polohu v centru města při výjezdu směrem na Prahu, odkud je přímé spojení autobusem MHD s vlakovým i autobusovým nádražím. Díky blízkosti dálnice D11 je místo vhodné také pro projíždějící, kteří shánějí ubytování na jednu noc. Myslí tu také na cyklisti z Labské stezky, kteří mohou svá kola na noc bezpečně uzamknout do úschovny jízdních kol.

Vyrazte za poznáním a využijte levné ubytování v Hradci Králové

V Hradci Králové se každoročně koná řada festivalů a kulturních akcí. Mezi nejznámější patří divadelní festival DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ (17. - 26. 6. 2016) a největší hudební festival u nás ROCK FOR PEOPLE (3. - 5. 7. 2016). Další akce, které každý rok přilákají tisíce návštěvníků, jsou HIP HOP KEMP (18. – 20. 8. 2016), festival taneční hudby AIR FESTIVAL (12. – 13. 8. 2016) či jeden z největších evropských metalových festivalů BRUTAL ASSAULT (10. – 13. 8. 2016) v nedaleké Jaroměři.

Oblíbené jsou i SLAVNOSTI KRÁLOVNY ELIŠKY (2. – 3. 9. 2016) připomínající poutavou historii města a období Královny Elišky Rejčky se středověkým jarmarkem, průvody a rytířskými souboji. Tento zářijový víkend je v Hradci tradičně rušno, na letišti se totiž koná také mezinárodní letecký den CZECH INTERNATIONAL AIR FEST – CIAF (3. – 4. 9. 2016), který je největším u nás. Letecké show se pravidelně účastní letadla a akrobatické skupiny z celé Evropy. Na své si v Hradci Králové ale přijdou i příznivci aktivního odpočinku. Turistickou sezónu uzavírá Hradecký maraton a půlmaraton (9. 10. 2016).

Ať už vaše kroky směřují do Hradce Králové za památkami, kulturou či přírodou, ať cestujete s rodinou, jen projíždíte, nebo hledáte levné ubytování pro studenty, AMAS HK vás jistě nezklame. Přesvědčte se sami na www.amashk.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz