Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vymění Finové vodku za pivo?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Možná o tom řada z nich vážně uvažuje, zatímco ti ostatní mají jasno. Inspiraci jim přinesl jejich nejoblíbenější deník Helsingin Sanomat, největší noviny nejen ve Finsku, ale všech severských zemích. A protože se jedná o prestižní noviny s nejvyšší čteností, kterým seveřané věří, mají nyní důvod k přemýšlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vymění Finové vodku za pivo? | foto: Pivovar HOLBA, a.s.

Velký pivní test deníku Helsingin Sanomat ukázal na nejlepší piva, která jsou na finském trhu k dispozici a zvolil absolutního favorita. Stala se jím Holba, Ryzí pivo z hor. Ležáku Holbě Premium degustátoři přidělili celkem 4 hvězdy z pěti udělovaných, které v testech znamenaly nejvyšší metu.

Vymění Finové vodku za pivo?

Holbu hodnotili jako výborné pivo s charakterem, výborné k jídlu. Kromě vyvážené chuti po sladu a zaokrouhlené chmelové hořkosti ocenili jeho zlatavou barvu a jedinečné aroma s travnatým nádechem a vůní obilí. 

Holba slaví 140 let 

Holba slaví 140 let a má dárky také pro své příznivce. Kromě tradičních akcí, které letos proběhnou v narozeninovém duchu, jsou to pivní novinky nebo speciální série lahví s retro etiketami. K dárkům pro konzumenty patří i narozeninový speciál. Naražení prvního soudku si pivovarníci nechávají na Pivovarské slavnosti v září. V květnu zve pivovar turisty na tradiční Pivovarskou čtvrtku a v červnu uspořádá setkání Holbů a Šeráků na Šeráku. 

Vymění Finové vodku za pivo?

Vymění Finové vodku za pivo?

Narozeniny má letos také oblíbená Holba Šerák, vlajková loď pivovaru. Šerák je dnes pojem mezi pivaři. Poprvé se s ním připíjelo před 30 lety a od té doby si získává stále více příznivců. Dnes jeho roční produkce přesahuje 200 tisíc hektolitrů a vede si skutečně skvěle. Jeho výročí připomenou retro etikety s původní grafikou a speciální multipack. Půjde o omezenou sérii, která se na trhu objeví už v květnu, takže sběratelé se mají na co těšit. 

Na svůj Šerák jsou hanušovičtí pivovarníci právem hrdí, proto ho pojmenovali podle stejnojmenného kopce v Jeseníkách. A zatímco jeho výška zůstává, oblíbenost Holby Šerák neustále roste.

Dnes je Holba symbolem Jeseníků a jako zlatý poklad ji vnímají nejen pivovarníci, ale především konzumenti. Díky své vysoké pitelnosti vzbuzuje chuť na další doušek a tak dokáže zpříjemnit přátelská posezení. 

Vymění Finové vodku za pivo?

První várka dnešního "třicátníka“ naplnila pouze sudy, hned poté se však Holba Šerák začal stáčet do lahví. Jejich původní podobu připomínají tři nejstarší etikety, které můžete najít v omezené sérii narozeninových multipacků.

Hanušovická Holba je vítězem mezi pivovary 

Vymění Finové vodku za pivo?

Vymění Finové vodku za pivo?

Holbu pasovali odborníci na nejlepší pivovar v republice. Hanušovický pivovar se stal vítězem v kategorii pivovarů s výstavem od 200 tisíc do 500 tisíc hl piva. Je výjimečný svou jedinečnou polohou v podhůří Jeseníků, malebným areálem, jehož součástí je Pivovarská restaurace, muzeum i pivovarské rybníky, ale především pivem, které se tady vaří bez přerušení už 140 let. 

Nejen pro svůj kolorit, ale především díky tradiční výrobě piva patří pivovar Holba k nejvyhledávanějším u nás. Časopis Pivo, Bier & Ale, který hodnocení pivovarů prováděl, je zaměřen především na náročné konzumenty zlatého moku, pro které základním kritériem pro nákup piva zůstává jeho kvalita. Věnuje se také pivní kultuře a podpoře pivní turistiky ve spojení historií, uměním, gastronomií a tradiční výrobou piva. 

Navštivte kraj ryzího piva z hor a nechte si načepovat nejlepší desítku u nás

Vymění Finové vodku za pivo?

Vymění Finové vodku za pivo?

Vybrat si mezi ležáky nebo "jedenáctkami“ obvykle nebývá problém. Čím vyšší stupňovitost, tím obvykle lepší kvalita, i když ani to nemusí vždy platit. 

Pokud chcete zahnat žízeň obyčejným a přitom skutečně výborným výčepním pivem, zajděte si na Holbu. 

Holba Classic potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i peněženku. Oceníte nejen její plnou a vyváženou chuť, ale také výborný říz a příjemně zaokrouhlenou hořkost, stejně jako odborní degustátoři soutěže Zlatý pohár PIVEX- PIVO 2014, kteří Holbu Classic pasovali na vítěze mezi světlými výčepními pivy s titulem PIVO 2014. Ocenili i Holbu Šerák, vlajkovou loď pivovaru, která získala certifikát kvality. 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Najdete na iDNES.cz