Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Výměna oken v zimě? Proč ne

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Není důvod odkládat výměnu oken na jaro. Montáž je rychlá, příliš tepla vám neuteče. O to více ale s kvalitními okny ušetříte. Včasná výměna oken zateplí váš domov a nebude vám tak už unikat drahocenné teplo. Využijte zimních slev firmy MSV Liberec.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výměna oken v zimě? Proč ne! | foto: MSV Liberec

Díky moderním technologiím je výměna oken realizovatelná po celý rok. V zimě montážníci používají s ohledem na typ stavby speciální suché technologie zapravení a montážní pěny pro nízké teploty. Stavební firmy navíc mimo hlavní sezonu nabízejí mnohem lepší ceny a nejsou tolik vytížené, proto se s nimi můžete domluvit i na brzkém termínu.

Výměna oken se dá realizovat při venkovní teplotě od -10 °C výše

Vnější zednické zapravení oken by mělo být provedeno při teplotě nad nulou, vnitřní se provádí ihned po montáži. Speciální montážní pěny pro zimní použití jsou plně funkční do teploty - 10 °C a vnější práce můžete dokončit v teplejších dnech.

Při výměně oken v zimních měsících se postupuje po jednotlivých místnostech. Okno se vybourá, osadí se nové a následně se provádí seřízení kování a vnitřní zapravení, aby váš interiér zbytečně neprochladl.

Příprava na výměnu oken není náročná, stačí odklidit vše okolo oken přibližně do 1 metru. O podlahy se bát nemusíte, ale je vhodné pokrýt čalouněný nábytek fólií, aby se na něj zbytečně neprášilo.

Výměna oken v zimě? Proč ne!

Výměna oken v zimě? Proč ne!

Svěřte svá okna do rukou profesionální firmy

Nová plastová a hliníková okna a dveře budou plnit nároky na izolační vlastnosti pouze za předpokladu odborné montáže, proto je vhodné svěřit jejich výměnu firmě, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.

S výměnou oken v zimě se můžete obrátit na divizi výplní stavebních otvorů české společnosti MSV Liberec, s.r.o., která se specializuje na projekci, výrobu, montáž a servis oken, dveří, fasád a zimních zahrad včetně příslušenství.

Jako dodavatele plastových a hliníkových profilových systémů volí nejvýznamnější společnosti na evropském trhu, jako jsou REHAU, ALUPROF, SCHÜCO, ROTO. Základem spokojenosti zákazníků je možnost volby optimálních řešení s ohledem na požadovanou cenu a vstřícný přístup k požadavkům na termíny montáže.

Divize výplní stavebních otvorů společnosti MSV Liberec disponuje výrobní linkou, u které je 4x ročně prováděna kontrola jakosti a tuhosti svárů ze strany dodavatele systému REHAU, a tím zaručuje vysokou kvalitu zpracování profilových systémů.

Firma MSV Liberec splnila náročné technické požadavky firmy REHAU a byla zapsána na seznam autorizovaných REHAU partnerů.

Výměna oken v zimě? Proč ne!

Výměna oken v zimě? Proč ne!

Více než 20 let zkušeností a klient vždy na prvním místě

Společnost MSV Liberec má již dvacetiletou tradici a neustále se rozvíjí díky své profesionalitě a výjimečné kvalitě výrobků a služeb. Od počátku své činnosti se zaměřuje především na kompletní realizaci projektů v oblasti výtahů a zdvihacích zařízení a díky špičkovému technickému vybavení odborných pracovníků zajišťuje nepřetržitý servis 24 hodin denně.

Více informací o společnosti MSV Liberec a nabídku jejích produktů a služeb najdete na www.msv-lbc.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Jedinečný zážitek, Jizerská 50 se pojede nejdříve pod hvězdami a pak tradičně

Mimořádné sportovní dobrodružství nabízí legenda mezi českými závody v běhu na lyžích, Jizerská 50. Ta nejdříve první...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Najdete na iDNES.cz