Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vymáhání pohledávek? Důsledně trváme na dodržování slibů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Soukromá společnost EPK Praha s.r.o. se specializuje na vymáhání pohledávek. Sídlí v samotném centru Prahy na Vinohradech a je jednou z největších firem v tomto oboru. Firma se může pyšnit tím, že má za sebou nespočet úspěšně vyřešených případů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vymáhání pohledávek | foto: EPK Praha s.r.o.

Naši zaměstnanci jsou osoby, které mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Naše pružnost a flexibilita je v tom, že nezaměstnáváme osoby, pro které nemáme využití, ale naši kmenovou základnu rozšiřujeme tím, že spolupracujeme s profesionály pro ten který případ.

Narozdíl od ostatních firem nemáme mnoho poboček, kam se musí klienti dostavovat, ale, jak jsme již uvedli, sídlíme v Praze, odkud našim obchodním zástupcům nečiní žádný problém kamkoliv přijet. Obrací se na nás široká škála klientů, kteří řeší vymáhání pohledávek.

Nerozlišujeme, zda se jedná o právnickou či fyzickou osobu jak ze strany věřitele, tak dlužníka a nemáme žádnou spodní ani horní hranici částky předané k vymáhání.

Profesionální vymáhání pohledávek

Je zbytečné zde popisovat, jak profesionální a důrazní ve vymáhání pohledávek jsme. Naše práce a výsledky mluví za nás. Ke každému klientovi máme individuální přístup a s každým se snažíme dohodnout tak, aby byli všichni spokojeni. Snad jen dodat to, že jsme jedna z mála společností, která je ochotna zprostředkovat dohodnu mezi stranami, i když pohledávka není ničím podložena.

Pracovníci, kteří společnost zakládali, mají již 20 let zkušeností na trhu v oblasti komplexního řešení vymáhání pohledávek. Téměř veškeré druhy pohledávek, ať už fyzických či právnických osob se nám daří úspěšně dovést do zdárného konce a proto se po celou tuto dobu držíme na trhu.

Mezi prvotní zájmy naší společnosti patří komplexní řešení pohledávek, dosažení stanoveného cíle, což je úplné vymožení pohledávky a vše příslušenství k ní náležející, dále prosazování a ochrana práv a oprávněných zájmů věřitelů. Proto se snažíme vyvíjet maximální úsilí k dosažení co nejlepšího výsledku pro všechny naše klienty.

Při vymáhání pohledávek spolupracujeme s pěti Exekutorskými úřady. Exekutora používáme v těch případech, kdy zjistíme, že dlužník vlastní movitý či nemovitý majetek a dluh se mu jednoduše "nechce" platit a nebo i splácet, dále, když svou činností zjistíme, že je zaměstnán. To stačí k tomu, aby byl jeho příjem, kterým se rozumí mzda, důchod či jiné dávky, obstaven exekucí a pravidelně mu z tohoto příjmu byla exekuce strhávána. Exekucí se u nás rozumí komplexní postup, který spočívá od zjištění majetku dlužníka až po úspěšné provedení exekuce.

Nabízíme hlavně rychlost, pružnost, průběžnou kontrolu exekuce a informování věřitele o jejím průběhu, ale zároveň se snažíme identifikovat dlužníkovo zaměstnání a majetek, obstarat potřebné podklady pro exekuci a sepsání návrhu na nařízení exekuce k příslušnému soudu.

Dojde-li k podání návrhu na nařízení exekuce, neplatí se žádný soudní poplatek. Veškeré tyto náklady jsou k tíži dlužníka. Specializujeme se na odkup pohledávek jak od fyzických, tak od právnických osob. Vzhledem k vysokému procentu úspěšnosti můžeme nabídnout výhodnou kupní cenu, která odpovídá současnému stavu pohledávky.

Při získání informací, které jsou důležité pro rozhodnutí o stanovení ceny pro odkup pohledávek, preferujeme osobní kontakt s věřitelem. Po provedení výše uvedených kroků vám nabídneme optimální kupní cenu, která může být předmětem dalšího obchodního jednání.

Při vymáhání pohledávek společnost EPK Praha nevybírá žádné zálohy

Při využívání praktických zkušeností z minulých let víme, že pouze důsledné jednání přímo s osobou dlužníka a ne s jeho právními zástupci (advokát, účetní či jiní zmocněnci) zaručí našim klientům služby vysokých kvalit.

Při vymáhání pohledávek nevybíráme zálohy, jsme přímo závislí na konečném výsledku, každou pohledávku vymáháme, dokud nedosáhneme plného zaplacení celého dluhu včetně příslušenství.

Naše motto je: "Vymáhání pohledávek je důsledné trvání na dodržování slibů."

Autor:

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že stát stále přispívá až 2000 Kč/rok na stavební spoření?

Další rady k nezaplacení

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém
Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako problém, jelikož se klienti v záplavě...  celý článek

Havarijní pojištění za hubičku
Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi nimi bude, abyste si zvolili vyšší...  celý článek

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.
Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve formě MBA vzdělávání. Nebojte se si o něj...  celý článek

Další nabídka

Kurzy.cz

Volební preference Median: Před volbami ztrácí ANO, ČSSD i KSČM na úkor SPD a Pi...
Volební preference Median: Před volbami ztrácí ANO, ČSSD i KSČM na úkor SPD a Pi...

Podpora ANO, ČSSD i KSČM se podle říjnového průzkumu agentury Median od září mírně snížila. Podobně klesala i podpora T... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.