Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vymáhání pohledávek? Důsledně trváme na dodržování slibů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Soukromá společnost EPK Praha s.r.o. se specializuje na vymáhání pohledávek. Sídlí v samotném centru Prahy na Vinohradech a je jednou z největších firem v tomto oboru. Firma se může pyšnit tím, že má za sebou nespočet úspěšně vyřešených případů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vymáhání pohledávek | foto: EPK Praha s.r.o.

Naši zaměstnanci jsou osoby, které mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Naše pružnost a flexibilita je v tom, že nezaměstnáváme osoby, pro které nemáme využití, ale naši kmenovou základnu rozšiřujeme tím, že spolupracujeme s profesionály pro ten který případ.

Narozdíl od ostatních firem nemáme mnoho poboček, kam se musí klienti dostavovat, ale, jak jsme již uvedli, sídlíme v Praze, odkud našim obchodním zástupcům nečiní žádný problém kamkoliv přijet. Obrací se na nás široká škála klientů, kteří řeší vymáhání pohledávek.

Nerozlišujeme, zda se jedná o právnickou či fyzickou osobu jak ze strany věřitele, tak dlužníka a nemáme žádnou spodní ani horní hranici částky předané k vymáhání.

Profesionální vymáhání pohledávek

Je zbytečné zde popisovat, jak profesionální a důrazní ve vymáhání pohledávek jsme. Naše práce a výsledky mluví za nás. Ke každému klientovi máme individuální přístup a s každým se snažíme dohodnout tak, aby byli všichni spokojeni. Snad jen dodat to, že jsme jedna z mála společností, která je ochotna zprostředkovat dohodnu mezi stranami, i když pohledávka není ničím podložena.

Pracovníci, kteří společnost zakládali, mají již 20 let zkušeností na trhu v oblasti komplexního řešení vymáhání pohledávek. Téměř veškeré druhy pohledávek, ať už fyzických či právnických osob se nám daří úspěšně dovést do zdárného konce a proto se po celou tuto dobu držíme na trhu.

Mezi prvotní zájmy naší společnosti patří komplexní řešení pohledávek, dosažení stanoveného cíle, což je úplné vymožení pohledávky a vše příslušenství k ní náležející, dále prosazování a ochrana práv a oprávněných zájmů věřitelů. Proto se snažíme vyvíjet maximální úsilí k dosažení co nejlepšího výsledku pro všechny naše klienty.

Při vymáhání pohledávek spolupracujeme s pěti Exekutorskými úřady. Exekutora používáme v těch případech, kdy zjistíme, že dlužník vlastní movitý či nemovitý majetek a dluh se mu jednoduše "nechce" platit a nebo i splácet, dále, když svou činností zjistíme, že je zaměstnán. To stačí k tomu, aby byl jeho příjem, kterým se rozumí mzda, důchod či jiné dávky, obstaven exekucí a pravidelně mu z tohoto příjmu byla exekuce strhávána. Exekucí se u nás rozumí komplexní postup, který spočívá od zjištění majetku dlužníka až po úspěšné provedení exekuce.

Nabízíme hlavně rychlost, pružnost, průběžnou kontrolu exekuce a informování věřitele o jejím průběhu, ale zároveň se snažíme identifikovat dlužníkovo zaměstnání a majetek, obstarat potřebné podklady pro exekuci a sepsání návrhu na nařízení exekuce k příslušnému soudu.

Dojde-li k podání návrhu na nařízení exekuce, neplatí se žádný soudní poplatek. Veškeré tyto náklady jsou k tíži dlužníka. Specializujeme se na odkup pohledávek jak od fyzických, tak od právnických osob. Vzhledem k vysokému procentu úspěšnosti můžeme nabídnout výhodnou kupní cenu, která odpovídá současnému stavu pohledávky.

Při získání informací, které jsou důležité pro rozhodnutí o stanovení ceny pro odkup pohledávek, preferujeme osobní kontakt s věřitelem. Po provedení výše uvedených kroků vám nabídneme optimální kupní cenu, která může být předmětem dalšího obchodního jednání.

Při vymáhání pohledávek společnost EPK Praha nevybírá žádné zálohy

Při využívání praktických zkušeností z minulých let víme, že pouze důsledné jednání přímo s osobou dlužníka a ne s jeho právními zástupci (advokát, účetní či jiní zmocněnci) zaručí našim klientům služby vysokých kvalit.

Při vymáhání pohledávek nevybíráme zálohy, jsme přímo závislí na konečném výsledku, každou pohledávku vymáháme, dokud nedosáhneme plného zaplacení celého dluhu včetně příslušenství.

Naše motto je: "Vymáhání pohledávek je důsledné trvání na dodržování slibů."

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Jak správně zdanit příjmy z cenných papírů jako fyzická osoba?

Jak správně zdanit příjmy z cenných papírů jako fyzická osoba?

Kurzy.cz Jak správně jako fyzická osoba zdanit příjmy z prodeje cenných papírů a z titulu držby cenných papírů? Kdy je možné osv...

Najdete na iDNES.cz