Vylepšete si firemní systémy díky integrovaným datům D&B

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete, aby vaše firemní systémy byly opravdu chytré? Potřebujete mít správné informace vždy po ruce? Rádi byste optimalizovali rizika a vyhnuli se finančním ztrátám? Bisnode má pro vás řešení. Pomůže vám s integrací dat od D&B, díky kterým využijete své business systémy na maximum.

Bisnode pomáhá s integrací dat od D&B. | foto: Archiv společnosti Bisnode

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bisnode

Společnosti dnes investují velké množství svých zdrojů do nákupu a implementace různých typů firemních systémů. Díky digitalizaci hrají business systémy klíčovou roli při podnikání, utváření firemních a obchodních strategií a také při rozhodování o budoucnosti firmy. Požadavky na integraci jsou tím pádem velmi vysoké. Se správnými nástroji totiž šetříte čas i finance své firmy, a navíc máte k dispozici vždy aktuální a kvalitní data pro správná rozhodnutí.

300 milionů firem z 240 zemí a regionů světa v jedné databázi

Bisnode nabízí svým partnerům speciální integrační nástroj D&B Data Integration Toolkit, který dokáže automatizovat business procesy a flexibilně integruje data Dun & Bradstreet do firemních systémů bez ohledu na vlastní IT prostředí. Globální databáze Dun & Bradstreet přináší firmám řadu výhod. Obsahuje záznamy o více než 300 milionech firem z 240 zemí a regionů světa. Pravidelná aktualizace je samozřejmostí, denně proběhne přes 5 milionů změn.

Tato rozsáhlá informační platforma využívá globální identifikátor DUNS number, který je naprosto unikátní pro každou firmu. Díky tomu je možné data nejenom vyčistit, ale i doplnit o chybějící informace a aplikovat na ně scoringové modely vyhodnocující rizikovost jednotlivých firem.

Šetřete čas i zdroje s kvalitní datovou integrací

Díky takto integrovaným datům maximalizujete využití svých současných firemních systémů, optimalizujete finanční rizika plynoucí z případných neaktuálních kreditních informací a zvýšíte celkovou efektivitu firmy v plánovacích a rozhodovacích procesech. Datová integrace s sebou přináší úsporu času i firemních zdrojů.

Firemní systémy se stávají více smart, protože pracují s kvalitními informacemi o vašich zákaznících, dodavatelích i partnerech. Nástroj vás dokáže včas upozornit na případné změny v riziku, a tak vás uchrání před možnými finančními ztrátami.

Bisnode

Optimalizujte rizika a vyhněte se ztrátám

Správné informace vládnou světu. Díky selektovaným a podrobným ukazatelům máte nejen přehled o svých stávajících i potenciálních zákaznících, ale můžete také zvýšit firemní obrat a vytvořit si vyjednávací prostor s dodavateli. Vhodný integrační nástroj vám pomůže identifikovat nové příležitosti díky hlubokému vhledu do korporátních vlastnických struktur firem.

Smart data = smart systém

Firmy dnes potřebují nejen dokonalé informační systémy na míru, ale také přesné a podrobné databáze, které dokážou denně zpracovat obrovské množství velkých dat a poskytnou jasné a přehledné výsledky. Díky tomu mohou být vaše rozhodovací procesy rychlé a přesné. Globální monitoring dat s automatickými výstupy a přednastaveným sledováním rizik vám zase pomůže při eliminaci nevhodných partnerů a rizikových zákazníků.

To nejdůležitější je ale značné zjednodušení práce díky D&B DUNS number, které představují jasný a snadný přístup ke globálním informacím o všech firmách ve vaší databázi.

Podrobnější informace najdete na www.bisnode.cz.

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Potřebujete vyřešit obalové materiály pro výrobu automobilových dílů?

Přinášíme řešení pro firmy, které hledají vysokou kvalitu, dlouhou životnost a partnera, který dokáže řešit také...

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Chystáte se odejít do důchodu a nemáte komu předat firmu, kterou jste vybudovali? Potřebujete kapitál na nový projekt?...

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Jestliže patříte mezi sběratele, zřejmě jste už zaslechli o Masarykově dukátu, který byl vyražen ke stému výročí vzniku...

Najdete na iDNES.cz