Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výhodný AGROÚVĚR PGRLF 3+ na novou zemědělskou techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Société Générale Equipment Finance připravila na období jara výhodnou nabídku financování nákupu zemědělské techniky. Díky úrokovým dotacím a bonusu na kompenzaci povinně placeného 1 % navýšení úrokové sazby tak mohou zemědělci snížit náklady na financování nové techniky na minimum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potřebujete novou zemědělskou techniku? Dotace na úrokovou sazbu sníží splátky na minimum pomocí nového produktu AGROÚVĚR PGRLF 3+ | foto: Societe Generale Equipment Finance

Více informací k akční nabídce AGROÚVĚR PGRLF 3+ i dalším produktům Société Générale Equipment Finance nám představil Mikuláš Přibyl, obchodní ředitel společnosti.

Společnost Société Générale Equipment Finance patří k osvědčeným partnerům českých firem a je jednou z největších leasingových společností na českém trhu. Jakou pozici máte v segmentu financování zemědělců?
Klienti z řad zemědělců jsou pro nás velmi důležitou cílovou skupinou. V této oblasti máme víceleté zkušenosti. Jen v loňském roce jsme v této oblasti financovali stroje v souhrnné pořizovací hodnotě 685 mil. korun, což představuje meziroční nárůst téměř o 80 %. Zemědělcům tak můžeme nabídnout i zajímavé akční nabídky, které jim pomáhají efektivně snižovat náklady na obnovu či rozšiřování strojního vybavení.

Pozvánka

Navštivte společný stánek Société Générale Equipment Finance a Komerční banky na veletrhu TECHAGRO: najdete ho v pavilonu B, č. 022.

Zájemci o výhodný AGROÚVĚR PGRLF 3+ získají další informace na telefonních číslech 517 543 330 a 517 543 352, případně na e-mailové adrese agrouver@sgef.cz.

Nabídka platí na úvěry uzavřené
od 31. 3. do 30. 6. 2012

Jaké jsou parametry aktuální akční nabídky?
Díky spolupráci s Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF) mohou naši klienti čerpat dotaci na úrokovou sazbu ve výši 4 % z programu Zemědělec. Podmínkou tohoto programu je však povinné navýšení úrokové sazby ve výši 1 %. Proto Société Générale Equipment Finance přichází se svým novým produktem AGROÚVĚR PGRLF 3+. Tímto produktem jsme schopni kompenzovat úrokové navýšení až o 150 000 Kč v závislosti na pořizovací ceně nové techniky.

Součástí této nabídky je také mimořádně výhodné allrisk pojištění, které je garantováno po celou dobu financování bez ohledu na škodní průběh. Nezanedbatelným přínosem produktu je také výrazně jednodušší administrativa, zajištění úvěru pouze financovaným strojem a nízké poplatky. Díky tomu jsou výsledné náklady na financování skutečně minimální.

Navštivte společný stánek Société Générale Equipment Finance a Komerční banky

Jak hojně jsou podobné možnosti na snížení nákladů na financování našimi zemědělci využívány?
Možnost využít nějaký dotační program je pro zemědělce při rozhodování o koupi nové techniky velmi důležitá, často i rozhodující. V roce 2011 bylo více než 20 % našich smluv podpořeno dotací, ať už se jedná právě o dotaci z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu, nebo využití dotace od Evropské investiční banky.

Jaký podíl na českém trhu společnost Société Générale Equipment Finance zaujímá a kolik majetku v loňském roce financovala?
V roce 2011 jsme financovali pořízení majetku v hodnotě 7,2 miliardy korun, což představuje meziroční nárůst o 6,5 %. Na cílovém trhu naší společnosti zaujímáme podíl 16 % a patříme tak k nejvýznamnějším finančním partnerům firem a podnikatelů v České republice. Pozitivní vliv na rozvoj našeho podnikání mělo i vlastnické propojení s Komerční bankou v květnu 2011.

Projevila se nějak v oblasti nákupu zemědělské techniky všudypřítomná finanční krize?
Financování zemědělské techniky nebylo podle našich zkušeností stagnací ekonomiky postiženo v takové míře jako ostatní segmenty leasingového trhu. Značný vliv na to mají právě existující dotační programy, které pomáhají zemědělcům realizovat investice do obnovy a rozvoje potřebné techniky, jako je aktuální možnost získat dotaci k úrokové sazbě od PGRLF.

Mají zemědělci aktuálně více v oblibě klasický leasing, nebo vítězí úvěrové produkty?
Naše společnost poskytuje oba způsoby financování. V zemědělském sektoru jednoznačně převažuje úvěrové financování, více než ¾ transakcí jsou financovány úvěrem. V ostatních komoditách je poměr pro leasing příznivější, podíl leasingu u nich přesahuje 60 %. Z tohoto důvodu jsme naši akční nabídku produktu AGROÚVĚR PGRLF 3+ směřovali na úvěrové financování.

Skupina Société Générale Equipment Finance získala v loňském roce prestižní ocenění Nejlepší poskytovatel financování aktiv. Kdo toto ocenění uděluje a za co?
Ocenění Nejlepší poskytovatel financování aktiv - Programy pro dodavatele podtrhlo úspěšný rok 2011. Skupina Société Générale Equipment Finance jej získala podruhé v řadě. Odborná porota prestižního magazínu Leasing Life vybrala naši skupinu jako nejlepšího poskytovatele financování aktiv v konkurenci velkých nadnárodních finančních společností.

Ocenění udělila zejména za "odhodlání růst v oboru financování, za budování a posilování partnerství s dodavateli a rozvoj kreativních odbytových strategií v celé řadě průmyslových odvětví". Jsem přesvědčen, že naše know-how a majetkové propojení s Komerční bankou jsou předpokladem rozvoje financování zemědělské techniky i pro nadcházející roky.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz