Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vydejte se na pobytové zájezdy k moři se specialisty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte se oprostit od každodenních povinností, nechat se omývat vlnami, zaposlouchat se do šumění moře a nahřívat své tělo slunečními paprsky? Dopřejte si odpočinek a načerpejte nové síly. Zasloužíte si to! Pobytové zájezdy lákají k moři, v létě je nádherně třeba v Itálii, Chorvatsku a na Maltě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vydejte se na pobytové zájezdy k moři se specialisty | foto: CK Fede

Itálie – v zimě vyhledávaná lyžařská střediska, v létě moře a památky

Temperamentní Itálie nabídne každému turistovi, co je mu nejbližší. V zimních měsících můžete zdolávat na lyžích či snowboardu Dolomity, v létě lákají k prozkoumání rozličné památky nebo k relaxaci písečné pláže. Oblíbenou destinací v Itálii je také jezero Lago di Garda.

Vydejte se na pobytové zájezdy k moři se specialisty

Vypravte se za romantikou do Benátek – města na vodě, objevte Florencii a mekku módy Miláno, nebo se vydejte za dobrodružstvím k Pompejím a sopce Vesuv.

Na rozkvetlém italském ostrově Ischia nabízí úžasné ubytování oblíbený hotel TERME PROVIDENCE s rodinnou atmosférou. Nachází se na jednom z nejkrásnějších panoramatických míst, přímo nad zálivem Baia di Citara a v těsné blízkosti termálního parku Poseidonovy zahrady.

Chorvatsko – ráj pro Čechy

Češi stále milují dovolené v Chorvatsku. Dobře se zde domluvíme a není tu pro nás draho. A ty krásné oblázkové pláže s průzračně čistým mořem! Do Chorvatska se dá také pohodlně dojet autem nebo autobusem.

Chorvatsko

V Chorvatsku rozhodně navštivte Plitvická jezera, kde se natáčel Poklad na Stříbrném jezeře. Projížděl tudy Vinnetou na svém věrném koni. Nádherné je také staré město Dubrovník, které je pokládáno za jedno z nejkrásnějších měst ve Středomoří. Nejvýznamnější a nejlépe dochovanou antickou stavbou v Chorvatsku je Diokleciánův palác ve Splitu, který byl vybudován jako sídlo římského vládce.

Melita Robinson
Chorvatsko

Melita Robinson

Klidnou dovolenou v soukromí zažijete v plně vybaveném domku MELITA ROBINSON na ostrově Pašman. Nachází se pouhých 10 metrů od moře, stranou od civilizace.

Malta – „most“ mezi Evropou a Afrikou

Vydejte se na souostroví Malta, které vám nabídne odpočinek u moře i rušný noční život. Nechte se okouzlit nespoutanou přírodou a ochutnejte místní speciality.

Ostrov Malta - město Valletta

Ostrov Malta - město Valletta

Za návštěvu stojí podzemní katakomby apoštola sv. Pavla, kde se ukrývali první křesťané, městská pevnost Valleta, opevněné město duchů Mdina nebo vodní jeskyně a skalní okno.

Ubytovat se můžete v oblíbeném rozlehlém hotelu PARADISE BAY RESORT, který skýtá nádherný výhled na sousední ostrovy Gozo a Comino. Nachází se na skalnatém výběžku pouhých 50 metrů od moře.

Hotel Paradise Bay Resort, ostrov Malta, Cirkeeva
Ostrov Malta, Cirkeeva

Hotel Paradise Bay Resort, Malta, Cirkeeva

Pobytové zájezdy k moři od CK FEDE

Pobytové zájezdy k moři pořádá cestovní kancelář FEDE, která je zde pro vás již 23 let a její nabídka se díky přízni svých klientů neustále rozrůstá. Nyní tak nabízí zájezdy i do světoznámého střediska Madonna di Campiglio a do oblastí, které jsou obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Například Paganella, Monte Bondone, Aprica, Folgaria – Lavarone a Piancavallo.

Více informací a kompletní nabídku zájezdů najdete na www.fede.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Další z rubriky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Dřevěné podlahy QUICK.STEP PARQUET jsou krásné a odolné

Dřevěné podlahy QUICK.STEP PARQUET jsou krásné a odolné

Dopřejte svému domovu kvalitní dřevěné třívrstvé podlahy QUICK.STEP PARQUET z masivního dřeva, které jsou optimálně...

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení...

Najdete na iDNES.cz