Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíš vyrazit do světa, ale teprve končíš základní školu nebo studuješ na střední? Je ti třináct až šestnáct let a bojíš se, že tě rodiče nikam nepustí? Vsaď na studium jazyků! Proti vzdělání přece nelze nic namítat. Ideální volbou je jazykový kurz, který si vybereš v cestovní kanceláři INTACT.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studenti angličtiny v Cambridge | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

CK INTACT zajišťuje jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí s garancí nejnižší ceny na trhu, navíc se může pochlubit nejširší nabídkou kurzů v zahraničí u nás. O její kvalitě i oblibě svědčí fakt, že v oboru působí už 25. sezonu a že jejích služeb využívají i známé osobnosti. S CK INTACT už vyrazil za studiem např. herec a režisér Jiří Mádl a kurzy angličtiny i francouzštiny absolvovala s CK INTACT v Londýně a Montrealu také zpěvačka a stříbrná Slavice Lucie Vondráčková. Školu v Miami si zase na facebookových stránkách kanceláře momentálně velmi pochvaluje hvězda seriálu První republika, herečka Veronika Arichteva (více na https://www.facebook.com/intact.studium).

Rodiče by mělo uklidnit, že se kancelář stará i o veškerý servis včetně letenek a víz.

Vyber si kurz na míru

V nabídce jazyků figuruje angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština, ruština, ale také čínština, řečtina, polština nebo arabština. Sám/sama – nebo společně s rodiči – si můžeš vybrat prázdninový kurz přímo na míru. Stačí si v tabulce na webu zadat požadovaný jazyk, svou věkovou kategorii a zemi, kam bys rád/a vyrazil/a a máš hned před očima celou širokou nabídku, konkrétně viz na www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zah/. Zároveň se naskýtá příležitost požádat o pomoc s výběrem samotnou kancelář prostřednictvím formuláře na www.intact.cz/pomoc-s-vyberem/ anebo absolvovat kontaktní schůzku v Praze nebo ve Velkém Meziříčí.

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Rezidenční škola Harrow House, Swanage, Anglie

Za studiem angličtiny do Anglie nebo Irska

Pokud jde o studium angličtiny přímo v Anglii, nabízí se bezmála třicítka destinací. Záleží na tobě, jestli dáš přednost velkoměstu nebo lokalitě v blízkosti moře, kde můžeš v rámci doprovodného bohatého programu vyzkoušet třeba i surfování. K osvědčené klasice patří Cambridge či Oxford, letní kurzy však lze trávit i na Anglické riviéře v městečku Torbay, v přímořském letovisku Ilfracombe anebo přímo v centru Londýna. Jestli jsi sportovně založený, bude se ti líbit ve Swanage, což je sportovní areál, kde se lze ve volném čase věnovat golfu, tenisu či jízdě na koni. U kurzů pro děti a mládež se mohou tví rodiče spolehnout i na fakt, že budeš v dobrých rukou a pod stálým dohledem dospělé osoby. Ubytování je možné na koleji, v areálu školy i v hostitelských rodinách, které případně zajišťují také odvoz do výuky či na kroužky.

Pokud jde o Irsko, kurzy pro mládež probíhají v osvědčené škole pro mládež přímo v Dublinu. Bydlí se v hostitelských rodinách, kde se postarají o stravu i případné odvozy do školy a za zábavou.

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Studenti ve škole CES Dublin při programu pro volný čas

Francouzština na Riviéře, angličtina na Maltě

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Splněný sen – studium na Maltě

Malebnou francouzštinu si osvojíš na dvoutýdenních kurzech přímo na francouzské Riviéře. V městečku Nice se k výběru nabízejí hned dvě školy, jedna s programem pro děti od třinácti, druhá od patnácti let. Bydlí se v rodinách, na koleji nebo v rezidenci.

Jestliže tě láká exotika, vydej se za angličtinou na Maltu. Ke studijním programům pro mládež se váže řada zábavných aktivit, výletů či exkurzí. Kurzy se konají ve Sliemě, v St. Julians či St. Pauľs Bay a na řadu z nich tě mohou doprovázet i rodiče. O důvod víc, proč je přemluvit, aby sis rozšířil vzdělání – užijete si všichni.

Anglo- i frankofonní Kanada

Další krásnou lokalitou, kde si užiješ nádhernou přírodu a spojíš poznávání jiné země se studiem jazyka, je Kanada. Již ve třinácti letech se můžeš vypravit na kurz angličtiny do Vancouveru, máš-li patnáct, uvítá tě i Calgary. Vedle výuky na tebe čeká sportovně laděný program a výlety do hor. Jestliže jsi dovršil/a šestnácti let, můžeš se přihlásit i na dvoutýdenní kurzy angličtiny nebo francouzštiny v Montrealu a Torontu. Čeká tě intenzivní výuka ve světových metropolích a ubytování v rodině s plnou penzí.

Na jazykovém kurzu v cizí zemi zažiješ super prázdniny, kde načerpáš spoustu nových zážitků. Poznáš jinou kulturu a spoustu kamarádů z různých koutů světa, zdokonalíš se v jazyce, naučíš se samostatnosti a nudit se taky nebudeš. Pokud zvolíš CK INTACT, budou mít tví rodiče jistotu, že jsi v pořádku a dostává se ti veškeré péče, neboť se jedná o agenturu, která získala čtyři nominace v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižním ocenění LTM Star Awards. INTACT se postará o všechny náležitosti ohledně cesty, studia i ubytování a zároveň je zárukou, že budeš v dobrých rukou. Všechny potřebné informace nalezneš na www.intact.cz, kde lze v případě potřeby využít i online komunikace.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Získejte montované haly rychle, profesionálně a na klíč

Administrativní hala s výrobou Podolí

Více než 650 referenčních staveb vystavěla za 23 let své činnosti společnost MONT-KOVO spol. s r.o. z Břestu na...

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Česko má zázemí i vizi, říká manažer agentury ESA

Frank Salzgeber, šéf programu technologických transferů Evropské kosmické...

České republice se vyplatilo, že pojímá vyvíjení a využívání kosmických technologií byznysově, nikoli čistě vědecky

Najdete na iDNES.cz