Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Toužíš vyrazit do světa, ale teprve končíš základní školu nebo studuješ na střední? Je ti třináct až šestnáct let a bojíš se, že tě rodiče nikam nepustí? Vsaď na studium jazyků! Proti vzdělání přece nelze nic namítat. Ideální volbou je jazykový kurz, který si vybereš v cestovní kanceláři INTACT.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studenti angličtiny v Cambridge | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

CK INTACT zajišťuje jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí s garancí nejnižší ceny na trhu, navíc se může pochlubit nejširší nabídkou kurzů v zahraničí u nás. O její kvalitě i oblibě svědčí fakt, že v oboru působí už 25. sezonu a že jejích služeb využívají i známé osobnosti. S CK INTACT už vyrazil za studiem např. herec a režisér Jiří Mádl a kurzy angličtiny i francouzštiny absolvovala s CK INTACT v Londýně a Montrealu také zpěvačka a stříbrná Slavice Lucie Vondráčková. Školu v Miami si zase na facebookových stránkách kanceláře momentálně velmi pochvaluje hvězda seriálu První republika, herečka Veronika Arichteva (více na https://www.facebook.com/intact.studium).

Rodiče by mělo uklidnit, že se kancelář stará i o veškerý servis včetně letenek a víz.

Vyber si kurz na míru

V nabídce jazyků figuruje angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština, ruština, ale také čínština, řečtina, polština nebo arabština. Sám/sama – nebo společně s rodiči – si můžeš vybrat prázdninový kurz přímo na míru. Stačí si v tabulce na webu zadat požadovaný jazyk, svou věkovou kategorii a zemi, kam bys rád/a vyrazil/a a máš hned před očima celou širokou nabídku, konkrétně viz na www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zah/. Zároveň se naskýtá příležitost požádat o pomoc s výběrem samotnou kancelář prostřednictvím formuláře na www.intact.cz/pomoc-s-vyberem/ anebo absolvovat kontaktní schůzku v Praze nebo ve Velkém Meziříčí.

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Rezidenční škola Harrow House, Swanage, Anglie

Za studiem angličtiny do Anglie nebo Irska

Pokud jde o studium angličtiny přímo v Anglii, nabízí se bezmála třicítka destinací. Záleží na tobě, jestli dáš přednost velkoměstu nebo lokalitě v blízkosti moře, kde můžeš v rámci doprovodného bohatého programu vyzkoušet třeba i surfování. K osvědčené klasice patří Cambridge či Oxford, letní kurzy však lze trávit i na Anglické riviéře v městečku Torbay, v přímořském letovisku Ilfracombe anebo přímo v centru Londýna. Jestli jsi sportovně založený, bude se ti líbit ve Swanage, což je sportovní areál, kde se lze ve volném čase věnovat golfu, tenisu či jízdě na koni. U kurzů pro děti a mládež se mohou tví rodiče spolehnout i na fakt, že budeš v dobrých rukou a pod stálým dohledem dospělé osoby. Ubytování je možné na koleji, v areálu školy i v hostitelských rodinách, které případně zajišťují také odvoz do výuky či na kroužky.

Pokud jde o Irsko, kurzy pro mládež probíhají v osvědčené škole pro mládež přímo v Dublinu. Bydlí se v hostitelských rodinách, kde se postarají o stravu i případné odvozy do školy a za zábavou.

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Studenti ve škole CES Dublin při programu pro volný čas

Francouzština na Riviéře, angličtina na Maltě

Vydej se do světa za poznáním a studiem jazyků

Splněný sen – studium na Maltě

Malebnou francouzštinu si osvojíš na dvoutýdenních kurzech přímo na francouzské Riviéře. V městečku Nice se k výběru nabízejí hned dvě školy, jedna s programem pro děti od třinácti, druhá od patnácti let. Bydlí se v rodinách, na koleji nebo v rezidenci.

Jestliže tě láká exotika, vydej se za angličtinou na Maltu. Ke studijním programům pro mládež se váže řada zábavných aktivit, výletů či exkurzí. Kurzy se konají ve Sliemě, v St. Julians či St. Pauľs Bay a na řadu z nich tě mohou doprovázet i rodiče. O důvod víc, proč je přemluvit, aby sis rozšířil vzdělání – užijete si všichni.

Anglo- i frankofonní Kanada

Další krásnou lokalitou, kde si užiješ nádhernou přírodu a spojíš poznávání jiné země se studiem jazyka, je Kanada. Již ve třinácti letech se můžeš vypravit na kurz angličtiny do Vancouveru, máš-li patnáct, uvítá tě i Calgary. Vedle výuky na tebe čeká sportovně laděný program a výlety do hor. Jestliže jsi dovršil/a šestnácti let, můžeš se přihlásit i na dvoutýdenní kurzy angličtiny nebo francouzštiny v Montrealu a Torontu. Čeká tě intenzivní výuka ve světových metropolích a ubytování v rodině s plnou penzí.

Na jazykovém kurzu v cizí zemi zažiješ super prázdniny, kde načerpáš spoustu nových zážitků. Poznáš jinou kulturu a spoustu kamarádů z různých koutů světa, zdokonalíš se v jazyce, naučíš se samostatnosti a nudit se taky nebudeš. Pokud zvolíš CK INTACT, budou mít tví rodiče jistotu, že jsi v pořádku a dostává se ti veškeré péče, neboť se jedná o agenturu, která získala čtyři nominace v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižním ocenění LTM Star Awards. INTACT se postará o všechny náležitosti ohledně cesty, studia i ubytování a zároveň je zárukou, že budeš v dobrých rukou. Všechny potřebné informace nalezneš na www.intact.cz, kde lze v případě potřeby využít i online komunikace.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Lednová očista
Lednová očista

5 zdravých receptů, na kterých si opravdu pochutnáte

Najdete na iDNES.cz