Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyčistit, umýt, zamést. S čisticími stroji od TOP SERVIS hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pardubická firma TOP SERVIS dodává ucelený program čistící a úklidové techniky. Specializuje se také na montáže a servis centrálních vysavačů pro domy, hotely a průmyslové objekty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

čisticí stroj | foto: PAVEL MALÝ - TOP SERVIS

Podlaha čistá jako sklo. To je cílem každého úklidu, lhostejno, zda-li běžného domácího nebo profesionálního. A čím větší plocha, tím těžší úkol. Stejně tak čím více lidí, tím více nečistot, zejména na veřejných místech v kombinaci s nepřízní počasí. Udržet podlahu čistou je leckdy problém. Jak na to co nejefektivněji a ekonomicky?

Podlaha jako sklo díky čistícím mycím strojům

Odpověď svěřte na slovo vzatým odborníkům. Firma TOP SERVIS Pardubice se zabývá čistící a úklidovou technikou řadu let. Řešení vám dodá přímo na míru. Ve svém produktovém portfoliu má desítky typů podlahových mycích strojů, jak ručně vedených kabelem, tak bateriových i stroje se sedící obsluhou.

Stačí se poradit, který typ je pro vás ten nejvhodnější. V každé kategorii firma nabízí mycí stroje různého mycího záběru a plošného výkonu za hodinu.

Potřebujete čistit jedním strojem různé druhy podlah jako jsou dlažby, teraco, koberce? Nebo máte wellness provoz či podlahy s protiskluzovými úpravami, nebo dokonce profilované podlahy?

Na všechny typy podlah mají v TOP SERVISu toho správného pomocníka. Společné mají jedno - vysoký sací výkon a silný pohon kartáčů - výsledkem je dokonale čistá podlaha.

Zametací stroje bodují

Pro sklady, nákladové rampy a průmyslové provozy jsou v nabídce zametací stroje (ručně vedené, s motorem, se sedící obsluhou). Společnými přednostmi všech typů je snadná manipulace při transportu, použitelnost i pod skladovými regály.

Velmi nízká hlučnost, vynikající filtrace díky velkoplošnému filtru a klapka pro sbírání velkých nečistot. Navíc konstruktéři mysleli i na nárazu odolné provedení pláště stroje. Takže na koště můžete zapomenout.

Speciální stroje a úklidová technika nesmí chybět

TOP SERVIS dodává i speciální stroje. Leštící stroje, extraktory pro čištění čalounění s velmi krátkou dobou schnutí či parní čističe. Tyto jednokotoučové drhnoucí a mycí stroje jsou určeny pro důkladné mytí či předmytí podlah a to jak standardně špinavých, tak velmi silně znečištěných. Stroje jsou velmi robustní konstrukce a vyznačují se velmi vysokým přítlakem, což zajišťuje vynikající výsledky při čištění všech druhů a typů podlah.

Samozřejmostí je tu také široký sortiment čistící a úklidové techniky jako jsou úklidové vozíky, kbelíky, mopy, rohože a úklidová chemie.

Podrobné informace a detailní seznámení s bohatovou nabídkovou paletou firmy TOP SERVIS,  kontakty a e-shop, kde si můžete hned objednat a získat 5 % slevu, najdete na firemních internetových stránkách www.uklidove-cistici-stroje.cz nebo přímo v kamenné prodejně v Pardubicích, v Pražské ulici 46.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz