Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Bronislav Vajbar vytvořil své vinařství téměř z ničeho. Předci mu dali do vínku především píli, touhu po dokonalosti a pochopitelně také vztah k vínu, vinohradství a přírodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem | foto: Vinařství Vajbar

Kvalitní vína z Vinařství Vajbar nyní mění design svých lahví i uzávěru, aby obal dokonale ladil s moderním obsahem. Pohodlné otevření lahve umožňuje nový šroubovací uzávěr a víno je díky němu i čistší, přírodnější a s menším obsahem SO2. Obsah dokonale odkrývá čirá láhev, která láká k nákupu. Nový obal je součástí nového, čistého, moderního a dobře identifikovatelného korporátního designu.

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

Cestu za vínem Vinařství Vajbar vám usnadní zcela nová internetová prezentace s unikátní mapou vinoték a restaurací.

Satanovo číslo pomůže dětem

Vinařství Vajbar se věnuje také pomoci dětem. V loňském roce se stal Bronislav Vajbar vinařským patronem Lucie Klukavé, která se zúčastnila soutěže Miss Víno. Připravoval ji na soutěž a vzdělával ji v oblasti vinařství. Lucie vyhrála a stala se i tváří Vinařství Vajbar.

Před Vánoci se vypravila spolu s Martinou Vajbarovou do dětského domova v Brně s vánočními dárky. Setkání s dětmi v obou zanechalo hluboký dojem a zřejmě už v té chvíli v nich začalo klíčit semínko nápadu.

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

Lucie si ve Vinařství Vajbar vyrobila své vlastní víno z odrůdy Pálava a rozhodla se věnovat celý výtažek z prodeje těchto 666 kusů lahví právě dětem z tohoto dětského domova, kteří na ni navrhli etiketu.

Na oslavě 20 let Vinařství Vajbar si zástupci vinoték a distribučních společností závazně zarezervovali 486 lahví. Děti se tak mohou těšit na 100 413 Kč.

Rodinné vinařství pěstuje vína srdcem

Vinařství Vajbar vám nabízí kvalitní vína už 20 let. Bronislav Vajbar měl ve svých 19 letech velkou odvahu začít podnikat a dobře udělal.

V roce 1994 začínal na 0,5 ha půdy, letos obhospodařuje přibližně 36 ha a od začátku roku vyprodukoval celých 150 000 kusů lahví.

Zatímco před 20 lety v garáži "škytal“ jeden starý traktor, dnes vinice brázdí tři moderní traktory. Přírodní kvašení a chlazení vín nahradilo plně moderní řízené kvašení v nerezovém hospodářství a tři automatické nerezové lisy vystřídaly jeden ruční lis.

V roce 1994 mělo vinařství několik starých dřevěných sudů a nyní se chlubí sudy novými a nerezovými tanky. Ze začátku zaměstnanci obdělávali 150 kusů sazenic Pálavy, letos je jich více než 14 000 kusů.

Dnes má také vinařství Vajbar plně řízenou distribuci vín a zásobuje více než 250 prodejen. Firemní vozidla pokrývají celé území České republiky.

Vinařství Vajbar je rodinnou společností. Účetnictví vede Martina Vajbarová a celé vinařství jednou mohou převzít synové manželů Vajbarů.

Vychutnejte si skleničku dobrého vína z vinařství, které pomáhá dětem

"V roce 1994 jsem si nemyslel, že vinařství bude mým koníčkem i povoláním, dnes jsem rád, že se to všechno za 20 let událo. Získal jsem tolik nových kamarádů ve vinařské branži i mimo ni a děkuji všem, kteří mi pomáhali a pomáhají dodnes,“ říká Bronislav Vajbar, který za svou praxi ochutnal přibližně 8 000 vzorků vín.

V uplynulých letech vystoupala některá vína až na samý vrchol vinařské kvality. Můžeme připomenout Veltlínské zelené 2008 ledové víno, které se stalo Championem největšího vinařského projektu v ČR – KRÁL VÍN České republiky, Tramín červený 2007 pozdní sběr, který se stal Championem mezinárodní soutěže O zlatý pohár Víno&Destiláty 2008 či Veltlínské zelené 2010 ledové víno, které získalo Cenu starosty města Břeclavi na Valtických vinných trzích 2011. Dnes vstupuje na trh nová kolekce vín ročníku 2013 s neméně silnou ambicí. Vína jsou, díky nové technologii, ještě čistší, aromatičtější a přírodnější, než kdy dříve. Ochutnejte je.

Více informací o Vinařství Vajbar najdete na www.vinarstvivajbar.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.