Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte ten správný party stan

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud pořádáte nějakou outdoorovou akci, určitě si přečtěte, jaké máte možnosti půjčení či pořízení eventových stanů. Ochrání vás a vaše hosty před sluncem i deštěm.

Vyberte ten správný party stan | foto: ČTK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Složený stan pod jednu minutu

Stany z ocelové nebo hliníkové konstrukce jsou rozložené i složené raz dva. Řeč je o nůžkových party stanech, které díky jednoduché technologii pouze roztáhnete a je hotovo. Vybírat můžete podle velikosti, materiálu konstrukce, počtu bočnic, nebo vám vyrobí originální nůžkový stan na míru. Jestli chcete být opravdu vidět, nechte si stan potisknout vlastním logem či sloganem. Kvalitní přístřešky vás ochrání i před silným deštěm. Velikost stanu vybírejte zejména podle typu akce a počasí.

Nafukovací stany pro dokonalé zázemí

Pokud toužíte po exkluzivním řešení, které upoutá na první pohled, sáhněte po nafukovacích stanech. Nafukovací stany jsou k dostání v různých rozměrech a barvách, samozřejmostí je potisk na míru. Stejně jako u jiných nafukovadel zvažte možnost provozu stanu bez přísunu elektrické energie. Permanentně nafouknuté stany můžete jednoduše používat i na místech bez elektrické přípojky. Tyto populární stany jednoduše nainstalujete už za 4 minuty, a to i na nezpevněných plochách.

Vyberte ten správný party stan

K nafukovacím stanům se jako doplněk skvěle hodí další nafukovadla v různých provedeních. Vybírat můžete od klasických nafukovadel typu nafukovací brány, balóny, plechovky, panáci a totemy přes atypická nafukovadla na míru, jako třeba zahradní domky. Na akcích pro děti přijdou vhod také nafukovací skákací hrady.

Netradiční zastřešení

Party stan jehlan je vhodný na nezpevněné plochy. Na beton se instaluje pouze pomocí vodních zátěží. Poslouží na trávě, písku i sněhu. Stan jehlan má nízkou hmotnost a tím pádem ho snadno transportujete. Nepropustí vodu, slunce a odolá i plísním. Nejčastěji se využívá na předváděcích a gastronomických akcích. Své místo si najde i jako prezentační stan na festivalu. Vybírat můžete z velkého množství barev, samozřejmostí je potisk na míru.

Vyberte ten správný party stan

Každý party stan se hodí na něco jiného. Pokud nevíte, jaký vybrat, nechte to na odbornících z TKF, kteří se výrobě party stanů a pořádání eventů věnují už 20 let. Rádi vám poradí, který výrobek bude pro vás ten pravý. Nebo rovnou navrhnou řešení celé vaší akce a o vše se postarají.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Najdete na iDNES.cz