Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firem na čištění kanalizací je na českém trhu velké množství, jak tedy vybrat tu solidní, která odvede dobrou práci za slušné peníze?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací | foto: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Vybírejte ze zavedených firem, které mají s čištěním kanalizací dlouholeté zkušenosti a prokazatelné reference. Kvalitní firma s profesionálním přístupem bude mít zcela nepochybně také odborně vytvořené internetové stránky. Na těch si prohlédněte, jestli je uvedeno sídlo firmy, IČO, DIČ a kontakt na představitele firmy pro případné stížnosti.

Důležitá je především výkonnost techniky

Zkontrolujte si také, jestli firma na svých stránkách uvádí, jakou technikou kanalizace čistí. Poradí si i s vaším problémem? Je žádoucí, aby firma veškerou techniku sama vlastnila, protože její zprostředkování nebo zapůjčení od třetí osoby by se promítlo na vyšší ceně zaúčtované samozřejmě vám. Pokud to firma neuvádí na svých stránkách, podívejte se na fotografie, jestli jsou auta potištěná logem firmy.

Kvalitní firma by měla odstranit ucpávku nebo vyčistit kanalizaci během jedné jediné návštěvy. Zjistěte si tedy, jestli k vám může přijet čisticí vůz vybavený technikou na čištění kanalizace tlakovou vodou i na mechanické čištění ucpaných odpadů motorovým perem.

Ucpané kanály nepodceňujte a objednejte si firmu s výkonnou technikou, čím výkonnější, tím lépe, protože slabá technika nemusí ucpávku odstranit a instalatér vám může tvrdit, že je potrubí zlomené a musí se stavebně opravit.

Také je důležité, aby vozidlo mělo i dostatečně velkou cisternu na vodu k čištění, aby nedošla před koncem práce. Nastalo by tak značné zdržení nebo by napouštěli třeba 1000 litrů z vašich vodovodních zdrojů.

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Cena za čištění kanalizací by měla být jasně daná

Dalším důležitým parametrem při výběru firmy na čištění kanalizací je samozřejmě cena. Seriózní firmy mají ceník na svých webových stránkách, poukazuje to na jejich otevřený a férový přístup k zákazníkům. S takovými firmami vždy víte, kolik zaplatíte, nenaúčtují vám nic navíc.

Přesto si ale ceník pořádně prohlédněte, některé firmy mají už v ceně za čištění montáž i demontáž zařizovacích předmětů, otevření a zavření šachet či čisticích kusů, ale u jiných firem za tyto úkony platíte zvlášť. Někde se také navíc platí hodinová sazba za práci techniků, kteří se na zakázce podíleli.

Některé firmy si účtují každé protažení kanalizace zvlášť a metry načítají. Takže se vám nízká cena za metr čištění několikrát vynásobí. S cenou také souvisí výkon techniky, protože slabá technika svou práci vykoná za mnohem delší dobu a to se odrazí v hodinové sazbě za čištění kanalizace.

Profesionální firma, pro kterou je klient vždy na prvním místě

Jednou z kvalitních firem, které všechna tato kritéria splňují, je HERČÍK a KŘÍŽ spol. s r.o., která se na čištění kanalizací a ucpaných odpadů specializuje již více než 21 let a za dobu své působnosti pomohla více než 11 000 spokojeným zákazníkům.

Společnost HERČÍK a KŘÍŽ používá výkonnou techniku, která pracuje rychleji a pro vás levněji. Garantuje tak nejlepší poměr ceny a výkonu.

Více informací o společnosti HERČÍK a KŘÍŽ spol. s r.o. a celou nabídku jejich služeb včetně ceníku najdete na www.hercikakriz.cz

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do Senátu Parlamentu České republiky

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu České republiky s počtem...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Najdete na iDNES.cz