Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firem na čištění kanalizací je na českém trhu velké množství, jak tedy vybrat tu solidní, která odvede dobrou práci za slušné peníze?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací | foto: HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o.

Vybírejte ze zavedených firem, které mají s čištěním kanalizací dlouholeté zkušenosti a prokazatelné reference. Kvalitní firma s profesionálním přístupem bude mít zcela nepochybně také odborně vytvořené internetové stránky. Na těch si prohlédněte, jestli je uvedeno sídlo firmy, IČO, DIČ a kontakt na představitele firmy pro případné stížnosti.

Důležitá je především výkonnost techniky

Zkontrolujte si také, jestli firma na svých stránkách uvádí, jakou technikou kanalizace čistí. Poradí si i s vaším problémem? Je žádoucí, aby firma veškerou techniku sama vlastnila, protože její zprostředkování nebo zapůjčení od třetí osoby by se promítlo na vyšší ceně zaúčtované samozřejmě vám. Pokud to firma neuvádí na svých stránkách, podívejte se na fotografie, jestli jsou auta potištěná logem firmy.

Kvalitní firma by měla odstranit ucpávku nebo vyčistit kanalizaci během jedné jediné návštěvy. Zjistěte si tedy, jestli k vám může přijet čisticí vůz vybavený technikou na čištění kanalizace tlakovou vodou i na mechanické čištění ucpaných odpadů motorovým perem.

Ucpané kanály nepodceňujte a objednejte si firmu s výkonnou technikou, čím výkonnější, tím lépe, protože slabá technika nemusí ucpávku odstranit a instalatér vám může tvrdit, že je potrubí zlomené a musí se stavebně opravit.

Také je důležité, aby vozidlo mělo i dostatečně velkou cisternu na vodu k čištění, aby nedošla před koncem práce. Nastalo by tak značné zdržení nebo by napouštěli třeba 1000 litrů z vašich vodovodních zdrojů.

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Cena za čištění kanalizací by měla být jasně daná

Dalším důležitým parametrem při výběru firmy na čištění kanalizací je samozřejmě cena. Seriózní firmy mají ceník na svých webových stránkách, poukazuje to na jejich otevřený a férový přístup k zákazníkům. S takovými firmami vždy víte, kolik zaplatíte, nenaúčtují vám nic navíc.

Přesto si ale ceník pořádně prohlédněte, některé firmy mají už v ceně za čištění montáž i demontáž zařizovacích předmětů, otevření a zavření šachet či čisticích kusů, ale u jiných firem za tyto úkony platíte zvlášť. Někde se také navíc platí hodinová sazba za práci techniků, kteří se na zakázce podíleli.

Některé firmy si účtují každé protažení kanalizace zvlášť a metry načítají. Takže se vám nízká cena za metr čištění několikrát vynásobí. S cenou také souvisí výkon techniky, protože slabá technika svou práci vykoná za mnohem delší dobu a to se odrazí v hodinové sazbě za čištění kanalizace.

Profesionální firma, pro kterou je klient vždy na prvním místě

Jednou z kvalitních firem, které všechna tato kritéria splňují, je HERČÍK a KŘÍŽ spol. s r.o., která se na čištění kanalizací a ucpaných odpadů specializuje již více než 21 let a za dobu své působnosti pomohla více než 11 000 spokojeným zákazníkům.

Společnost HERČÍK a KŘÍŽ používá výkonnou techniku, která pracuje rychleji a pro vás levněji. Garantuje tak nejlepší poměr ceny a výkonu.

Více informací o společnosti HERČÍK a KŘÍŽ spol. s r.o. a celou nabídku jejich služeb včetně ceníku najdete na www.hercikakriz.cz

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Vyberte si tu pravou firmu na čištění kanalizací

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Najdete na iDNES.cz