Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte si svá garážová vrata osobně přímo na FOR ARCH

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše firma vznikla ve spolupráci se společností Olymps Door a jako distributor garážových vrat je naší prioritou nabízet produkty a řešení odpovídající nejnovějším trendům a potřebám stále většího počtu náročných zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Garážová vrata Olymps Door FUTUR | foto: Kudlík

Garantujeme vysokou kvalitu námi nabízeného sortimentu, který dokáže splnit představy nejen o kvalitě a spolehlivosti, ale i o stylu a designu. Přijměte naše pozvání a navštivte nás přímo na FOR ARCH a vyberte si vhodná garážová vrata.

logo Kudlík

Sekční garážová vrata s výkonným pohonem nabízená firmou Kudlík již patří k běžnému vybavení domu. Manipulace garážovými vraty je nenáročná a jednoduchá. Nevyžadují mnoho prostoru a ani spolujezdce, který musí před parkováním bránu otevřít a potom ručně zavřít.

V jakémkoliv počasí prostě garážová vrata otevřete jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači a pohodlně zaparkujete bez toho, abyste si zablátili boty. Garážová vrata jsou neodmyslitelným prvkem exteriéru domu a proto by s nimi měla ladit v jeden harmonický celek. Při jejich výběru byste se měli obrátit na odborníky, kteří vám poradí a vyberou tu nejvhodnější alternativu garážových vrat.

Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s výrobou a samotnou aplikací garážových  a průmyslových vrat. Ocelová garážová vrata jsou vysoce odolná vůči všem povětrnostním podmínkám. Kromě ochranných lišt na každé sekci, které chrání konce výztuží i izolaci před vlivy počasí, to umožňuje i povrchová úprava Woodgrain.

Tento povrch je na pohled zrnitý, podobný struktuře dřeva a vyznačuje se zvýšenou odolností. Je jednoduchý na údržbu a dešťová voda na něm nezanechává stopy. Spojuje se v něm krása přírodního dřeva s vlastnostmi oceli, díky čemuž mají vrata zaručenou pevnost a stabilitu.

Není však důležité jen to, co je na povrchu. Srdce garážových vrat se nachází uvnitř v samotných sekcích, jejichž technické provedení určuje kvalitu celého posuvného mechanismu. Optimální tloušťka sekcí je 4 cm a můžete si vybrat mezi neizolovanými sekcemi (v případě, že garáž stojí samostatně) a dvěma druhy zateplení - polysterénovým či polyuretanovým.

Olymps Door FUTUR

Design garážových vrat je určitě jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování o koupi. Každá garážová vrata by měla být vybrána tak, aby tvořila skvělý doplněk k domu. Vrata, která odedávna zabíraly podstatnou část fasády domu, byly vždy nejprominentnějším doplňkem.

Nejkrásnější domy měly pečlivě designovaná garážová vrata s velkým důrazem na detaily. V škále nabízených designů vrat najdete kromě klasiky - kazetových nebo v současnosti velmi populárních pásových vrat i opravdové vychytávky - vrata hladké , s novým designem drážka nebo vrata s úzkými pruhy, které důmyslným barevným efektem vytvářejí zajímavý design.

Pozvánka

FOR ARCH s naší prezentací se koná 21. - 25. září v Letňanech.

Výběr barevných odstínů je dnes již nepřeberný. U ocelových vrat s barveným povrchem kromě základní bílé a hnědé barvy jsou k dispozici všechny odstíny stupnice RAL i dnes mimořádně populární odstíny hliníková nebo antracitová. Ocelová vrata s povrchem imitace dřeva mohou být přizpůsobeny odstínu okenic nebo vchodových dveří.

www.kudlik.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz