Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte si svá garážová vrata osobně přímo na FOR ARCH

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naše firma vznikla ve spolupráci se společností Olymps Door a jako distributor garážových vrat je naší prioritou nabízet produkty a řešení odpovídající nejnovějším trendům a potřebám stále většího počtu náročných zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Garážová vrata Olymps Door FUTUR | foto: Kudlík

Garantujeme vysokou kvalitu námi nabízeného sortimentu, který dokáže splnit představy nejen o kvalitě a spolehlivosti, ale i o stylu a designu. Přijměte naše pozvání a navštivte nás přímo na FOR ARCH a vyberte si vhodná garážová vrata.

logo Kudlík

Sekční garážová vrata s výkonným pohonem nabízená firmou Kudlík již patří k běžnému vybavení domu. Manipulace garážovými vraty je nenáročná a jednoduchá. Nevyžadují mnoho prostoru a ani spolujezdce, který musí před parkováním bránu otevřít a potom ručně zavřít.

V jakémkoliv počasí prostě garážová vrata otevřete jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači a pohodlně zaparkujete bez toho, abyste si zablátili boty. Garážová vrata jsou neodmyslitelným prvkem exteriéru domu a proto by s nimi měla ladit v jeden harmonický celek. Při jejich výběru byste se měli obrátit na odborníky, kteří vám poradí a vyberou tu nejvhodnější alternativu garážových vrat.

Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s výrobou a samotnou aplikací garážových  a průmyslových vrat. Ocelová garážová vrata jsou vysoce odolná vůči všem povětrnostním podmínkám. Kromě ochranných lišt na každé sekci, které chrání konce výztuží i izolaci před vlivy počasí, to umožňuje i povrchová úprava Woodgrain.

Tento povrch je na pohled zrnitý, podobný struktuře dřeva a vyznačuje se zvýšenou odolností. Je jednoduchý na údržbu a dešťová voda na něm nezanechává stopy. Spojuje se v něm krása přírodního dřeva s vlastnostmi oceli, díky čemuž mají vrata zaručenou pevnost a stabilitu.

Není však důležité jen to, co je na povrchu. Srdce garážových vrat se nachází uvnitř v samotných sekcích, jejichž technické provedení určuje kvalitu celého posuvného mechanismu. Optimální tloušťka sekcí je 4 cm a můžete si vybrat mezi neizolovanými sekcemi (v případě, že garáž stojí samostatně) a dvěma druhy zateplení - polysterénovým či polyuretanovým.

Olymps Door FUTUR

Design garážových vrat je určitě jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování o koupi. Každá garážová vrata by měla být vybrána tak, aby tvořila skvělý doplněk k domu. Vrata, která odedávna zabíraly podstatnou část fasády domu, byly vždy nejprominentnějším doplňkem.

Nejkrásnější domy měly pečlivě designovaná garážová vrata s velkým důrazem na detaily. V škále nabízených designů vrat najdete kromě klasiky - kazetových nebo v současnosti velmi populárních pásových vrat i opravdové vychytávky - vrata hladké , s novým designem drážka nebo vrata s úzkými pruhy, které důmyslným barevným efektem vytvářejí zajímavý design.

Pozvánka

FOR ARCH s naší prezentací se koná 21. - 25. září v Letňanech.

Výběr barevných odstínů je dnes již nepřeberný. U ocelových vrat s barveným povrchem kromě základní bílé a hnědé barvy jsou k dispozici všechny odstíny stupnice RAL i dnes mimořádně populární odstíny hliníková nebo antracitová. Ocelová vrata s povrchem imitace dřeva mohou být přizpůsobeny odstínu okenic nebo vchodových dveří.

www.kudlik.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz