Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyberte během okurkové sezóny vhodný informační systém

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Léto je díky okurkové sezóně, kterou zažívá většina firem, ideální dobou na průzkumy. Třeba toho, co vše budete potřebovat od svého systému, až se byznys zase rozjede. Moderní informační systém fungující přesně podle vašich požadavků je v dnešní době pro úspěšné firmy nezbytností.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyberte během okurkové sezóny vhodný informační systém | foto: ABRA Software a.s.

V první řadě si ujasněte, co od informačního systému vyžadujete. Chybí vám na vašem stávajícím lokálním IT řešení něco důležitého? Stanovte si, jaké úkony musí nový informační systém zvládnout.

Posuďte i své možnosti HW zázemí a určete osoby, které budou se systémem pracovat a budou za něj zodpovědné. Systém by měl být samozřejmě i přehledný a uživatelsky přívětivý, aby s ním všichni oprávnění zaměstnanci zvládli pohodlně pracovat. 

Dalším předpokladem informačního systému je jeho otevřenost k toku dat z externích zdrojů. Moderní informační systémy umožňují přístup k datům zákazníkům či obchodním partnerům, což výrazně usnadní komunikaci a ušetří čas vašich zaměstnanců. Integrace s externími byznysovými aplikacemi přes funkční API, by měla být také samozřejmostí.

Investice do kvalitního systému se vám vyplatí

Položte si jasnou otázku, kolik jste ochotni do systému investovat. A to nejen jednorázově při jeho nákupu, ale také do jeho legislativních aktualizací funkčních úprav včetně integrací s jinými systémy. Vynaložené prostředky porovnejte s přínosem a potenciálem růstu firmy, náklady za kvalitní systém se vám zcela jistě brzy vrátí. Je třeba si uvědomit, že se jedná se o investici do rozvoje byznysu a budování konkurenčních výhod.

Vyberte během okurkové sezóny vhodný informační systém

Zjistěte si také, zda vámi vybraný dodavatel IS nabízí i návazné produkty a další služby, jako je vedení účetnictví, zpracování mezd nebo daňové poradenství. Mohou se vám hodit. Pokud navíc vybraný dodavatel umí naprogramovat responzivní web nebo potřebnou aplikaci, a to celé propojit s vaším systémem tak, abyste mohli sledovat vše potřebné na jednom místě, máte vyhráno.

Stabilní výrobci či dodavatelé jsou schopni systém nadále vyvíjet

Informační systém vybírejte pouze od výrobců či dodavatelů, kteří mají stabilní zázemí a jsou tak schopni systém do budoucna nejen udržovat v chodu, ale i vyvíjet. Mnoho vám o dodavatelích napoví reference. Jsou s nimi klienti spokojeni? Jak se dodavatelé staví k řešení problémů?

Vyberte během okurkové sezóny vhodný informační systém

Od dodavatele si před finálním rozhodnutím nechte vypracovat podrobnou analýzu naplnění vašich definovaných potřeb, detailní implementační studii s vyjmenováním všech klíčových milníků harmonogramu implementace. Neměla by chybět kalkulace s přesnou částkou licence za produkt, cenou za zavedení systému a za další navazující služby. Ve smlouvě nevynechejte podmínky dodání licence, implementace, služeb a záruk. Snažte se v ní pojistit všechna potenciální rizika.

Informační systém pro každou firmu i drobné podnikatele

Informační systémy pro všechny velikosti firem nabízí i vyvíjí společnost ABRA Software, která patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů. Jste živnostník nebo malá firma? Začněte používat zdarma ABRA FlexiBee. Máte větší firmu s rozvinutými procesy? Pak rozhodně vyberte komplexní informační systém z řady ABRA Gx.

O kvalitě systémů společnosti ABRA Software svědčí více než 8500 klientů, z nichž je podle dlouhodobého kontinuálního průzkumu se systémem i doprovodnými službami spokojeno 98 % uživatelů.

Se systémem společnosti ABRA Software budete mít informace o podnikání absolutně pod kontrolou, monitorovat a zasahovat do nich můžete odkudkoliv z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Všechna data jsou uspořádaná na jednom zabezpečeném místě.

Více informací o společnosti ABRA Software a kompletní nabídku jejích produktů a služeb najdete na www.abra.eu.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz