Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak na výběr prostor pro firemní akce, kongresy a konference?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Při výběru lokality pro firemní akce, kongresy a konference je potřeba vzít v úvahu mnoho aspektů. Jde čistě jen o pronájem prostor? Poptáváme i další služby jako catering, doprovodný program či ubytování?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Top Congress Hall - prostor pro firemní akce, kongresy či konference | foto: TOP HOTEL Praha

První úvahy při výběru lokality a prostor pro firemní akce, kongresy a konference

Vybrat vhodný prostor pro firemní akce, kongresy či konference není vždy jednoduché. Je potřeba zvážit veškeré detaily jako kapacitu, požadované služby, techniku, catering a v neposlední řadě také vhodný termín. Vždy je organizačně a často i finančně zajímavější, když se povede zajistit kompletně celou akci přes jednoho dodavatele.

To se může zdát jako snadný úkol ve chvíli, kdy pořádáte akci pro 50 lidí, kde většinou problém s kapacitou či volným termínem odpadá. Jiná situace však nastává v případě, že plánujete uspořádat celofiremní setkání či konferenci napříč pobočkami velké firmy, často i s mezinárodní účastí, a máte za úkol zařídit akci včetně ubytování, občerstvení, techniky a zábavy. V takové chvíli se počet vhodných míst automaticky zúží minimálně na třetinu. 

Bohemia Top Restaurant - prostory pro firemní akce, kongresy a konference

Bohemia Top Restaurant - prostory pro firemní akce, kongresy a konference

Dobrou volbou pro akci na klíč je kongresový hotel

Právě pro tyto případy je ideální volbou TOP HOTEL Praha, který nabízí kromě velké ubytovací a kongresové kapacity také spoustu dalších služeb, mezi které patří i vyhlášený catering.

V TOP HOTELu Praha uspořádáte bez problému akci jakéhokoliv typu jak pro 20, tak i pro 2 000 osob. Na výběr je hned několik kongresových sálů, množství menších salónků, rozsáhlé parkoviště a 5 restaurací.

Pokud potřebujete zejména při vícedenní akci zajistit i možnost odpočinku a sportovního vyžití, je vám k dispozici wellness centrum s plaveckým bazénem, saunami a vířivkou, fitness, thajské masáže a několik tenisových kurtů. Zejména dámy pak ocení možnost nechat se před večerním programem zkrášlit v kadeřnickém salonu. 

Velkou výhodou konferenčních prostor TOP HOTELu Praha je jejich variabilita a výborná akustika. Díky tomu si lze snadno poradit s i přímým televizním přenosem, videokonferencí či sportovním utkáním.

Příkladem mohou být soutěže krásy, které se v největším z kongresových sálů často pořádají. Nejvýznamnější z nich je mezinárodní soutěž krásy neslyšících Miss & Mister Deaf World a Europe, které je TOP HOTEL Praha již mnoho let hrdým partnerem. 

Wellness centrum v TOP HOTELu Praha

Wellness centrum v TOP HOTELu Praha

Zaujměte klienty netradičním prostředím – co takhle coffee break v japonské zahradě?

Kromě klasických prostor pro firemní akce, kongresy a konference nabízí TOP HOTEL Praha také možnost rozšířit konání akce do netradičního prostředí japonské zahrady, která je vhodná jak pro odpolední coffee break, tak pro večerní grilování či uspořádání zahradní slavnosti nebo svatby.

Všechny poptávky jsou zpracovávány individuálně a na míru požadavkům klienta. Není téměř nic, co by bylo v TOP HOTELu překážkou, včetně přistání helikoptéry či horkovzdušného balonu v prostoru zahrady. Jedinečná atmosféra hotelových prostor je navíc umocněna originály uměleckých děl, jako jsou obrazy, fresky, fontány či vitráže známých autorů.

Veškeré další informace včetně kontaktů najdete na www.tophotel.cz

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Najdete na iDNES.cz