Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

(Vy)trvalá personalistika pomáhá manažerům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Naší činností přispíváme ke zvýšení produktivity práce. Uvnitř organizací vytváříme stálé a pevné vazby mezi spolupracovníky. Mnohé společnosti procházejí změnami provozními, kulturními nebo finančně úspornými, přitom se vedení snaží změnit jednání svých zaměstnanců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IVE - AGENTURA, s.r.o. - vize | foto: IVE - AGENTURA, s.r.o.

Využívání nových postupů v oborech psychodiagnostiky a grafologie nám poskytuje nástroje, jak formovat jednotlivé kolektivy, jak je doplňovat o ty pravé spolupracovníky, dávat návody, jak s těmito kolektivy pracovat. Třecí plochy vznikají tehdy, kdy vedení společnosti zdokonaluje chod firmy, zároveň také provádí změnu její kultury.

Ponecháváme si rozhled

Jak poznat opravdu hodnotného zaměstnance? Od roku 1997 získáváme neocenitelné zkušenosti, které průběžně rozšiřujeme o nejnovější poznatky v oborech grafologie, psychodiagnostiky, andragogiky.

Využití technik založených na určování psychologického profilu každé osobností umožňuje vybrat kandidáty, kteří svou osobnostní charakteristikou a povahovými rysy vhodně doplní stávající kolektiv. Noví, silní, motivovaní neustále přicházejí, ti osvědčení jsou povyšováni. Bez rozvoje talentů to opravdu nejde.

IVE - AGENTURA, s.r.o. - vize 2

Pomáháme vytvořit stabilní a harmonické týmy, které jsou schopné dlouhodobě a efektivně spolupracovat. Ve výsledku se objevuje originalita, přiměřené sebevědomí, dobré výkony, každá společnost přemýšlí v dlouhodobých trendech, ale současně i dělá krátkodobé kroky.

Ambulantní přístup

Naše služby využijí především malé a střední firmy, které kladou důraz na vyhledávání a řízení lidských zdrojů, stejně tak si ze široké škály našich služeb vyberou i velké společnosti s vlastním personálním oddělením. Klientům nabízíme pravidelné návštěvy personálního specialisty, jehož úkolem je zajistit veškeré procesy spojené s řízením lidských zdrojů.

IVE – AGENTURA, s.r.o.

Špitálka 21a
602 00 Brno - Trnitá
mobil: 608 713 084
e-mail: ive@qmail.cz
www.ive-agentura.cz

Umožňujeme tak ušetřit finanční a časové náklady a předejít chybám při formování pracovních kolektivů. Rozvoj lidského potenciálu ve společnosti znamená nejen výběr a rozvoj těch správných lidí, ale také jejich propojení, aby vznikla plodná spolupráce.

Rozhodněme společně, co můžeme změnit, jak vytěžit to nejlepší z každé situace. Důležité je vytvořit takové podmínky pro všechny členy týmu, aby měli šanci na úspěch. Kombinací znalostí a schopností se z nich stanou kvalitní a produktivní zaměstnanci.

Dlouhodobá spolupráce

IVE - AGENTURA, s.r.o. - spolupráce

Preferujeme spolupráci na dlouhodobější bázi, kdy vytváříme personální strategie přímo na míru našim klientům. Ti se pak mohou spolehnout, že kdykoliv vyřešíme jejich aktuální personální potřeby.

Zbaví se tak problémů s personalistikou jednou provždy. Všichni totiž oplýváme silnými i slabými stránkami osobnosti. Slabší stránky se stanou silnějšími, budeme-li o nich vědět, pracovat s nimi.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.