Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

(Vy)trvalá personalistika pomáhá manažerům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Naší činností přispíváme ke zvýšení produktivity práce. Uvnitř organizací vytváříme stálé a pevné vazby mezi spolupracovníky. Mnohé společnosti procházejí změnami provozními, kulturními nebo finančně úspornými, přitom se vedení snaží změnit jednání svých zaměstnanců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IVE - AGENTURA, s.r.o. - vize | foto: IVE - AGENTURA, s.r.o.

Využívání nových postupů v oborech psychodiagnostiky a grafologie nám poskytuje nástroje, jak formovat jednotlivé kolektivy, jak je doplňovat o ty pravé spolupracovníky, dávat návody, jak s těmito kolektivy pracovat. Třecí plochy vznikají tehdy, kdy vedení společnosti zdokonaluje chod firmy, zároveň také provádí změnu její kultury.

Ponecháváme si rozhled

Jak poznat opravdu hodnotného zaměstnance? Od roku 1997 získáváme neocenitelné zkušenosti, které průběžně rozšiřujeme o nejnovější poznatky v oborech grafologie, psychodiagnostiky, andragogiky.

Využití technik založených na určování psychologického profilu každé osobností umožňuje vybrat kandidáty, kteří svou osobnostní charakteristikou a povahovými rysy vhodně doplní stávající kolektiv. Noví, silní, motivovaní neustále přicházejí, ti osvědčení jsou povyšováni. Bez rozvoje talentů to opravdu nejde.

IVE - AGENTURA, s.r.o. - vize 2

Pomáháme vytvořit stabilní a harmonické týmy, které jsou schopné dlouhodobě a efektivně spolupracovat. Ve výsledku se objevuje originalita, přiměřené sebevědomí, dobré výkony, každá společnost přemýšlí v dlouhodobých trendech, ale současně i dělá krátkodobé kroky.

Ambulantní přístup

Naše služby využijí především malé a střední firmy, které kladou důraz na vyhledávání a řízení lidských zdrojů, stejně tak si ze široké škály našich služeb vyberou i velké společnosti s vlastním personálním oddělením. Klientům nabízíme pravidelné návštěvy personálního specialisty, jehož úkolem je zajistit veškeré procesy spojené s řízením lidských zdrojů.

IVE – AGENTURA, s.r.o.

Špitálka 21a
602 00 Brno - Trnitá
mobil: 608 713 084
e-mail: ive@qmail.cz
www.ive-agentura.cz

Umožňujeme tak ušetřit finanční a časové náklady a předejít chybám při formování pracovních kolektivů. Rozvoj lidského potenciálu ve společnosti znamená nejen výběr a rozvoj těch správných lidí, ale také jejich propojení, aby vznikla plodná spolupráce.

Rozhodněme společně, co můžeme změnit, jak vytěžit to nejlepší z každé situace. Důležité je vytvořit takové podmínky pro všechny členy týmu, aby měli šanci na úspěch. Kombinací znalostí a schopností se z nich stanou kvalitní a produktivní zaměstnanci.

Dlouhodobá spolupráce

IVE - AGENTURA, s.r.o. - spolupráce

Preferujeme spolupráci na dlouhodobější bázi, kdy vytváříme personální strategie přímo na míru našim klientům. Ti se pak mohou spolehnout, že kdykoliv vyřešíme jejich aktuální personální potřeby.

Zbaví se tak problémů s personalistikou jednou provždy. Všichni totiž oplýváme silnými i slabými stránkami osobnosti. Slabší stránky se stanou silnějšími, budeme-li o nich vědět, pracovat s nimi.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz