Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VVV MOST je ideální volba pro provozovatele pásové dopravy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
VVV MOST nabízí zákazníkům komplexní řešení pro provozovatele pásové dopravy zahrnující design, výrobu, montáž, servis a dodávky náhradních dílů pro zařízení na přepravu sypkých hmot.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pásové dopravníky, dopravní pásy a technologické celky | foto: VVV MOST spol. s r.o.

Certifikáty a ocenění

Firma VVV MOST spol. s r.o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2009, který se vztahuje na nákup, prodej dopravních pásů; projekci, výrobu, dopravníků, ocelových konstrukcí a strojních zařízení a zajišťování jejich servisu, údržby a montáže, včetně renovací důlních dopravních zařízení pro hornickou činnost a činnost prováděnou hornickým způsobem.

Pro tavné svařování kovových materiálů splňuje naše společnost požadavky dle certifikátu ČSN EN ISO 3834 - 2: 2006. V roce 2005 jsme získali ocenění za dlouhodobou spolupráci s firmou MATADOR a.s., tradičním výrobcem dopravních pásů. V roce 2008 jsme obdrželi titul Bezpečný dodavatel společnosti Mondi Štětí a.s.

Pásové dopravníky a technologické celky

Vyrábíme a dodáváme příhradové, technologické, korečkové, šnekové, hadicové a speciální dopravníky typu Flexowell.

V uplynulých letech jsme navrhli, vyrobili a realizovali instalaci technologických celků pro přepravu uhlí a škváry v teplárnách a elektrárnách; dále dopravníky pro přepravu sypkých hmot v chemických provozech; štěpky v papírenských provozech; štěrku a písku v pískovnách; sypkých materiálů v keramických závodech a na stavbách betonáren.

U těchto zařízení zajišťujeme záruční, pozáruční a havarijní servis. Nabízíme řešení bezprašných přesypů na dopravních linkách. 

Pásové dopravníky a technologické celky

Dopravní pásy

Prodáváme pryžotextilní, ocelokordové a PVC dopravní pásy. Kvalifikovaní vulkanizéři s dlouholetou praxí zajišťují preventivní a nepřetržitou havarijní údržbu; spojování a opravy dopravních pásů všech typů. Provádíme pogumování bubnů a kovových povrchů, vyrábíme pryžové profilové dopravní pásy; pásy s bočními vlnovci a příčkami a speciálních filtrační pásy. 

Obchodní činnost

Pro uživatele pásové dopravy zajišťujeme prodej a dodávky náhradních dílů a příslušenství. Zákazníci mají možnost okamžitého odběru toho zboží z prodejního skladu náhradních dílů.

Na českém trhu úspěšně již několik let zastupujeme významné české a zahraniční výrobce těchto komponentů Raoul Lenoir, Stiebel, STM, Tramec, Precismeca, DUK, HOSCH, Smiley Monroe, Continental Matador a další.

Nabízíme stěrače a regulační válce dopravních pásů; převodové skříně a pohony dopravníků; magnety, detektory a separátory kovů; válečky a pražce pro technologickou a dálkovou dopravu; bezpečnostní lankové spínače; materiály a nářadí pro a opravy a spojování dopravních pásů metodou teplé a studené vulkanizace.

Více na www.vvvmost.cz.  

Expertízy, výzkum a vývoj

Naše společnost nabízí svým zákazníků expertní činnost, která zahrnuje optimální volbu, vstupní kontrolu, sledování a hodnocení kvality dopravních pásů a jejich spojů.

Dále na základě údajů získaných v provozu můžeme stanovit normy životnosti dopravních pásů a hlavních příčiny předčasných výměn dopravních pásů. Dále pomáháme zákazníkům s optimální volbou dopravních pásů a řešením provozních problému a optimalizací údržby.

Úspěšný rozvoj firmy a upevnění pozice na trhu umožnilo navýšení základního jmění společnosti na 11,7 mil. Kč v roce 2009.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.