Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
To nejcennější, co máme, jsou zážitky a radostné chvíle. Darujte je v překrásném obrazovém provedení všem, které máte rádi. Kalendář nebo fotokniha dokáže při každém otočení listu vykouzlit úsměv na tváři rodině i kolegům v práci. Vytvořte si svůj dárek na novém e-shopu www.chocholousek.eu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška | foto: Chocholousek.eu

Fotovýrobky jsou velmi originální a zároveň osobní dárky, navíc se hodí opravdu pro každého. Díky novému internetovému obchodu Chocholoušek si nemusíte dělat starosti s tím, že nemáte čas zajít do fotolabu. Není ani potřeba ukládat fotky na přenosný disk, protože vše se dá vyřídit jednoduše a pohodlně z domova přes internet. E-shop vznikl na základě mnohaleté zkušenosti s tiskem v moderní ostravské tiskárně. Svou nabídku právě rozšířila o široký výběr kvalitních fotoproduktů ve špičkových barvách a za bezkonkurenční ceny. Stačí si jen vybrat vámi oblíbenou variantu, nahrát fotografie do připravené šablony (dají se v ní různě posouvat, přibližovat či oddalovat), a potom odeslat objednávku. I vánoční opozdilci mají u Chocholouška jednu skvělou výhodu – dodací lhůta je velmi krátká.

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Sestavte si vlastní fotovýrobek rychle a z pohodlí domova

Hledáte-li něco opravdu hezkého, co by potěšilo vaše blízké, zkuste vybrat několik fotek a prostřednictvím Chocholouškova e-shopu vytvořit během pár minut vlastní výrobek. Vše probíhá velmi jednoduše. Po přihlášení na webových stránkách www.chocholousek.eu si v základní nabídce produktů zvolíte například fotokalendář, fotopexeso, fotoknihu nebo pohlednici. Nyní máte k dispozici spoustu možností rozměrů, materiálů i barev. S pomocí online grafického editoru si vytvoříte fotoprodukt buď automaticky, kdy vám doporučí optimální volbu, nebo ručně. Postupujete tedy od zadání druhu a formátu výrobku přes výběr šablony. Po tom, co nahrajete fotografie, můžete je v šablonách různě doladit - například centrováním, otáčením či přibližováním. Aby fotovýrobek vyjadřoval něco o vás, neváhejte k němu připojit také vtipné popisky.

Výslednou podobu můžete průběžně kontrolovat pomocí celkového náhledu. Pokud máte tvorbu fotoproduktu rozpracovanou a není zrovna čas na dokončení, stačí ji jednoduše uložit a vrátit se k ní později. Praktický návod s ukázkou, jak při výrobě postupovat, si můžete v klidu přehrát na videu.

Nejoblíbenější produkty, které nabízí e-shop Chocholoušek v mnoha variantách:

Fotokalendáře – Užiteční pomocníci, díky nimž máme dobrý přehled a používáme je doma i v práci. Vybrat si můžete mezi stolním a nástěnným provedením. Kromě toho je možné zvolit si barvu spirály, šablonu i formát podle vašeho přání. Právě teď si můžete objednat fotokalendář s 10% slevou. Stačí jenom při kompletaci objednávky zadat do položky Poukaz klíčové slovo „chocholousek“.

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška
Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška
Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Fotoknihy - Mějte vaše nejhezčí příběhy pěkně pohromadě. K dostání jsou v kroužkové nebo brožované vazbě. Výborně se hodí jako vánoční dárek pro všechny generace.

Fotopexeso – Udělejte si čas na zábavnou hru s dětmi. Kartičky s fotkami se vyrábějí po 29 dvojicích, ve třech možnostech provedení.

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Vtiskněte do dárků kus života s vlastními fotovýrobky od Chocholouška

Fotopohlednice – Pošlete svůj oblíbený snímek někomu jako milý pozdrav nebo blahopřání. Na výběr máte dva formáty a neomezené množství kombinací fotografií.

Veškeré objednávky e-shopu www.chocholousek.eu se zpracovávají ve vysoké kvalitě pomocí nejmodernějších technologií, takže máte jistotu ostrosti vytištěných fotografií a sytých barev. Svůj dárek budete mít doma rychle a spolehlivě díky krátké dodací lhůtě. Hotovou objednávku si také můžete vyzvednout zdarma, přímo na pobočce v Ostravě.

Chocholousek.eu

Chocholousek.eu

Potěšte své blízké vzpomínkami, které dokážou navodit příjemně nostalgickou atmosféru, třeba se vám podaří je rozesmát i dojmout. O Vánocích si tak užijete hezké chvíle při listování nejlepšími momenty na obrázcích fotokalendářů a fotoknih, nebo při hraní vlastního pexesa. Fotky jsou dárek navždy, který nás stále baví.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Jak kreativně naložit s vyřazeným materiálem? Inspirujte se v Avionu

Přijďte se do ostravského Avionu inspirovat, jak kreativně naložit s...

Druhá polovina února bude v ostravském Avion Shopping Parku věnovaná ekologii a zejména šetrnému nakládání s již dříve...

Kraj spustil propagační kampaň na podporu řemesel

Kraj spustil propagační kampaň na podporu řemesel

Se začátkem roku 2018 pokračuje Moravskoslezský kraj v aktivní podpoře řemeslných oborů. Už ve školním roce 2017/2018...

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Zadarmo budou moci do práce jezdit i zdravotníci

Moravskoslezský kraj rozšiřuje projekt Zaměstnanecká mobilita, který má zastavit odliv lidí z regionu a pomoci firmám...

Najdete na iDNES.cz