Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vstupte do světa nemovitostí pohodlně on-line. Realitní portál RealHit.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
RealHit.cz je nový realitní portál. Nabízí svým uživatelům lehce ovladatelný a snadno přístupný portál na vyhledávání nemovitostí. Za krátkou dobu působení na trhu si vydobyl silné zázemí v počtu inzerovaných nabídek i v počtu aktivních kanceláří.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vstupte do světa nemovitostí pohodlně on-line. | foto: RealHit.cz

Celkem 120 000 inzerovaných nabídek. Přes 700 aktivních realitních kanceláří, které na portálu RealHit.cz inzerují. Už jenom kvůli těmto úctyhodným číslům by neměl realitní portál RealHit.cz ujít vaší pozornosti.

RealHit.cz pevně kotví mezi top realitními servery

Díky dynamickému týmu a špičkové technické podpoře se RealHit.cz dostal na přední příčky a zakotvil mezi českými realitními servery existujícími řadu let. A uživatelé na sebe nenechali dlouho čekat. Realitní portál denně navštíví kolem 8 000 unikátních uživatelů. RealHit.cz se specializuje na inzerci nemovitostí z celé České republiky, i když v počtech nabídek dominují pronájmy bytů v Praze.

RealHit.cz - HP

Ruku v ruce jde úspěch a dobré jméno realitního portálu RealHit.cz světem realitních kanceláří. "Spokojenými partnery naší společnosti jsou dnes již stovky realitních kanceláří. Některé i zvučných jmen," říká Tomáš Bukal, jednatel společnosti. Z

a všechny jmenujme M&M reality, Dumrealit, Mexx, Homesweethome, Avareal či Soccer. 

Tři měsíce inzerce zdarma

RealHit.cz - vyhledávání

Důvodů úspěchu serveru RealHit.cz mezi realitními kancelářemi je několik. Kromě vysokých čísel návštěvnosti a tedy maximální efektivitě inzerce i skutečnost, že ceník RealHit.cz je nastavený pro všechny stejně, žádné poplatky za logo. Každá nově zaregistrovaná realitní kancelář získává zkušební období na 3 měsíce zdarma včetně veškerých exportů svých zakázek na realitní portál RealHit.cz. Kanceláře tak mají možnost přesvědčit se v praxi, že nejefektivnější využívanou službou serveru je "zaslat dotaz prodejci".

Díky této službě přímo v detailu nabídky kontaktujete prodávajícího dané nemovitosti, který vás bude neprodleně kontaktovat zpět a případně se s vámi domluví na dalším postupu a realizaci obchodu.

Realitní portál RealHit se může pyšnit informací, že za 4 měsíce bylo tímto způsobem odesláno 30 000 e-malových poptávek zaslaných na prodávající a dalších 80 000 poptávek se týkalo žádosti o zobrazení telefonního čísla prodávajícího.

Statisticky nejvíce žádostí o přímý telefonický kontakt bývá zpravidla na komerční objekty Praha, Brno a rodinné domy Ostrava, Brno. Přičemž zmíněné e-mailové poptávky jsou spíše využívané pro kontaktování prodejce na pronájem nebo prodej bytů.

Přehledné a uživatelsky komfortní vyhledávání. To je realitní portál RealHit.cz

Jednoduchost, přehlednost a komfortní vyhledávání oceňují návštěvníci, kteří mají zájem o koupi či pronájem nemovitosti. Na portálu najdou tisíce nabídek. Namátkou 35 000 bytů k prodeji, 18 000 bytů k pronájmu, 14 000 komerčních prostor,... Stačí si zadat v klidu internetovou adresu: www.realhit.cz a pak si ve vyhledávacím formuláři zvolit požadovaná kritéria - například místo, typ nemovitosti, druh vlastnictví, velikost nemovitosti ...

detail nemovitosti

Každá nemovitost, která je k nalezení přes realitní portál RealHit.cz, je podrobně popsaná, nechybí cena, často ani foto a samozřejmostí jsou kontakty na prodejce i formulář na zaslání dotazu prodejci.

Realitní portál RealHit.cz nabízí také  řadu uživatelských zajímavostí, kdy potencionální kupující může sledovat zasílání novinek na svůj e-mail, využít složku oblíbené, případně vložit poptávku do systému, který ji automaticky porovná s nabídkami realitních kanceláří.

Následně upozorní příslušné realitní kanceláře, že se objevila v systému nová poptávka, která se shoduje s jejich nabízenou nemovitostí. Tato služba ušetří jak poptávajícímu čas s hledáním nemovitosti, tak prodávajícímu čas s hledáním klientů.

Další příjemná služba je hlídání nemovitosti, kdy klient pouze zadá svoji e-mailovou adresu. Jakmile dojde k jakékoliv změně na hlídané nabídce, ať už se jedná o změnu ceny nebo vytvoření rezervace, bude uživatel okamžitě e-mailově upozorněn.

Realitní portál RealHit.cz vám nabízí široké spektrum nemovitostí z celé České republiky na jednom místě s komfortním ovládáním a jednoduchým vyhledáváním.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz