Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vstupte do světa nemovitostí pohodlně on-line. Realitní portál RealHit.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
RealHit.cz je nový realitní portál. Nabízí svým uživatelům lehce ovladatelný a snadno přístupný portál na vyhledávání nemovitostí. Za krátkou dobu působení na trhu si vydobyl silné zázemí v počtu inzerovaných nabídek i v počtu aktivních kanceláří.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vstupte do světa nemovitostí pohodlně on-line. | foto: RealHit.cz

Celkem 120 000 inzerovaných nabídek. Přes 700 aktivních realitních kanceláří, které na portálu RealHit.cz inzerují. Už jenom kvůli těmto úctyhodným číslům by neměl realitní portál RealHit.cz ujít vaší pozornosti.

RealHit.cz pevně kotví mezi top realitními servery

Díky dynamickému týmu a špičkové technické podpoře se RealHit.cz dostal na přední příčky a zakotvil mezi českými realitními servery existujícími řadu let. A uživatelé na sebe nenechali dlouho čekat. Realitní portál denně navštíví kolem 8 000 unikátních uživatelů. RealHit.cz se specializuje na inzerci nemovitostí z celé České republiky, i když v počtech nabídek dominují pronájmy bytů v Praze.

RealHit.cz - HP

Ruku v ruce jde úspěch a dobré jméno realitního portálu RealHit.cz světem realitních kanceláří. "Spokojenými partnery naší společnosti jsou dnes již stovky realitních kanceláří. Některé i zvučných jmen," říká Tomáš Bukal, jednatel společnosti. Z

a všechny jmenujme M&M reality, Dumrealit, Mexx, Homesweethome, Avareal či Soccer. 

Tři měsíce inzerce zdarma

RealHit.cz - vyhledávání

Důvodů úspěchu serveru RealHit.cz mezi realitními kancelářemi je několik. Kromě vysokých čísel návštěvnosti a tedy maximální efektivitě inzerce i skutečnost, že ceník RealHit.cz je nastavený pro všechny stejně, žádné poplatky za logo. Každá nově zaregistrovaná realitní kancelář získává zkušební období na 3 měsíce zdarma včetně veškerých exportů svých zakázek na realitní portál RealHit.cz. Kanceláře tak mají možnost přesvědčit se v praxi, že nejefektivnější využívanou službou serveru je "zaslat dotaz prodejci".

Díky této službě přímo v detailu nabídky kontaktujete prodávajícího dané nemovitosti, který vás bude neprodleně kontaktovat zpět a případně se s vámi domluví na dalším postupu a realizaci obchodu.

Realitní portál RealHit se může pyšnit informací, že za 4 měsíce bylo tímto způsobem odesláno 30 000 e-malových poptávek zaslaných na prodávající a dalších 80 000 poptávek se týkalo žádosti o zobrazení telefonního čísla prodávajícího.

Statisticky nejvíce žádostí o přímý telefonický kontakt bývá zpravidla na komerční objekty Praha, Brno a rodinné domy Ostrava, Brno. Přičemž zmíněné e-mailové poptávky jsou spíše využívané pro kontaktování prodejce na pronájem nebo prodej bytů.

Přehledné a uživatelsky komfortní vyhledávání. To je realitní portál RealHit.cz

Jednoduchost, přehlednost a komfortní vyhledávání oceňují návštěvníci, kteří mají zájem o koupi či pronájem nemovitosti. Na portálu najdou tisíce nabídek. Namátkou 35 000 bytů k prodeji, 18 000 bytů k pronájmu, 14 000 komerčních prostor,... Stačí si zadat v klidu internetovou adresu: www.realhit.cz a pak si ve vyhledávacím formuláři zvolit požadovaná kritéria - například místo, typ nemovitosti, druh vlastnictví, velikost nemovitosti ...

detail nemovitosti

Každá nemovitost, která je k nalezení přes realitní portál RealHit.cz, je podrobně popsaná, nechybí cena, často ani foto a samozřejmostí jsou kontakty na prodejce i formulář na zaslání dotazu prodejci.

Realitní portál RealHit.cz nabízí také  řadu uživatelských zajímavostí, kdy potencionální kupující může sledovat zasílání novinek na svůj e-mail, využít složku oblíbené, případně vložit poptávku do systému, který ji automaticky porovná s nabídkami realitních kanceláří.

Následně upozorní příslušné realitní kanceláře, že se objevila v systému nová poptávka, která se shoduje s jejich nabízenou nemovitostí. Tato služba ušetří jak poptávajícímu čas s hledáním nemovitosti, tak prodávajícímu čas s hledáním klientů.

Další příjemná služba je hlídání nemovitosti, kdy klient pouze zadá svoji e-mailovou adresu. Jakmile dojde k jakékoliv změně na hlídané nabídce, ať už se jedná o změnu ceny nebo vytvoření rezervace, bude uživatel okamžitě e-mailově upozorněn.

Realitní portál RealHit.cz vám nabízí široké spektrum nemovitostí z celé České republiky na jednom místě s komfortním ovládáním a jednoduchým vyhledáváním.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz