VŠO vás připraví na úspěšnou kariéru doma i v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) pomáhá čerstvým maturantům i zkušeným manažerům a podnikatelům uspět na pracovním trhu doma i v zahraničí. Na podzim proto otevře bakalářský obor Tourism vyučovaný v angličtině.

VŠO vás připraví na úspěšnou kariéru doma i v zahraničí | foto: VŠO v Praze

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V nabídce jsou i profesní kurzy MBA pro podnikatele a manažery, kteří chtějí získat konkurenční výhodu na trhu práce, ale také se inspirovat u zkušených koučů a podělit se o své zkušenosti.

VŠO vás připraví na úspěšnou kariéru doma i v zahraničí

Za osmnáct let svého působení si Vysoká škola obchodní vybudovala významné postavení mezi vysokými školami. Daří se jí to zejména díky atraktivní nabídce oborů, kvalitnímu pedagogickému sboru plného odborníků z praxe a důrazu na dostatečnou praxi z oboru. 

VŠO však neusnula na vavřínech a neustále pracuje nejen na zlepšování zázemí a služeb pro studenty, ale také na otevírání nových, perspektivních oborů. Začátkem akademického roku proto rozšíří své portfolio o studijní program Tourism, který je prvním bakalářským programem na VŠO, který bude vyučován v anglickém jazyce.

Angličtina je pro úspěšnou kariéru nezbytná

Fotogalerie

Studovat v anglickém jazyce je vhodné nejen pro zahraniční studenty, ale přemýšlet by o ní měli i česky mluvící uchazeči. 

Právě cestovní ruch se pro studium v cizím jazyce přímo nabízí, protože dostatečná jazyková výbava je jak v cestovních kancelářích, tak v hotelích či stravovacích zařízeních standardním požadavkem. Kromě znalosti jazyka se obor zaměřuje především na ekonomiku, techniku služeb cestovního ruchu a ekonomiku podniku. Studenti zde získají také základní znalosti z managementu, marketingu, obchodního práva nebo personalistiky. Díky širokému zaměření absolventi VŠO nachází uplatnění ve všech sférách mezinárodního obchodu, a to doma i v zahraničí.

MBA pro podnikatele a manažery

Pro podnikatele a manažery VŠO otevřela profesní kurzy MBA. „Naším cílem bylo přinést mladým lidem i zkušeným podnikatelům a manažerům možnost, jak posunout jejich kariéru a připravit se na práci v moderním globalizovaném světě,“ říká rektor Vysoké školy obchodní Vladimír Krajčík.

VŠO vás připraví na úspěšnou kariéru doma i v zahraničí

Studium při plném pracovním nasazení se zdá jako téměř nemožný úkol, avšak rozšiřování obzorů, orientace v moderních trendech a neustálé sebevzdělávání je pro úspěšnou kariéru nutností.

Řešení přináší VŠO ve formě ročního studia Masters of Business Administration (MBA). Tento profesní kurz je koncipován jako soubor povinných i volitelných studijních modulů. Kurzy se konají vždy jednu sobotu v měsíci. 

„Nejedná se o přednášky ani klasické semináře, ale o platformu pro výměnu praktických zkušeností studentů pod vedením odborníků z praxe. Společným úsilím propojujeme teorii s praxí a zaměřujeme se na komplexní přístup k řešení s využitím nejmodernějších nástrojů,“ vysvětluje vedoucí Centra digitální transformace Miroslav Lorenc, který je garantem modulů Manažerského ICT a Projektového řízení.

Přihlášky online

Pro přihlášení ke studiu na VŠO stačí navštívit web školy na adrese vso.cz a vyplnit zde online přihlášku. Na webu školy naleznete také podrobnosti o dalších studijních programech nebo například o dnech otevřených dveří.

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Další z rubriky

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Díky zrušení poplatků za roaming jsou cesty do EU přívětivější

Evropané, kteří cestují do zemí EU, za roamingové hovory, SMS a datové služby platí stejné ceny jako doma, a tak...

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Zima se blíží. Máte v pořádku topení a kotle?

Brzy zase přijde zima a bude se ptát, co jste dělali v létě. Stihli jste vyměnit kotel na tuhá paliva za pohodlnější...

Dr. Müller Pharma: Rodinná firma, co není na prodej

Ilustrační foto

Na fotbalovém hřišti se střetávají mužstva kuvajtských doktorů a farmaceutů. Všichni mají na dresech nápis Varikosan....

Najdete na iDNES.cz