Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vysoká škola obchodní v Praze patří mezi naše největší soukromé vysoké školy. VŠO je výjimečná svým propojením s praxí a bohatými mezinárodními aktivitami v oblasti cestovního ruchu a letecké dopravy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa | foto: Vysoká škola obchodní v Praze

Zajímá vás cestovní ruch nebo letecká doprava? Chcete, aby vás učili uznávaní odborníci z praxe? Chtěli byste v průběhu studií cestovat a získávat zkušenosti ze zahraničí? Oceníte vzdělávací instituci s bohatými mezinárodními aktivitami? Uvědomujete si důležitost cizích jazyků? Pak je pro vás Vysoká škola obchodní skvělou volbou.

VŠO se orientuje na vzdělávání odborníků a zároveň se aktivně podílí na vývoji zodpovědného, udržitelného a dostupného cestovního ruchu. Tato vysoká škola je členem významných mezinárodních organizací, profesních asociací a svazů působících v oblasti cestovního ruchu a letecké dopravy a je také partnerem řady evropských univerzit.

Vysoká škola obchodní v Praze je jedinou institucí, která zastupuje Českou republiku v programu přidružených členů UNWTO. Díky tomuto statusu se mohou studenti i pedagogové školy podílet na mezinárodních výzkumech a tvorbě nových strategií v oblasti cestovního ruchu. Zároveň mají přístup k nejnovějším oborovým informacím.

Vysokou odbornou způsobilost a mezinárodní renomé VŠO v oblasti cestovního ruchu posiluje i její přidružené členství s mezinárodní organizací NECSTouR - Sítě evropských regionů pro udržitelný a konkurenceschopný cestovní ruch.
VŠO je dále také členem nebo přidruženým členem mezinárodní asociace ATLAS, Asociace hotelů a restaurací ČR, Asociace cestovních kanceláří ČR, Asociace průvodců ČR, Hospodářské komory ČR, Hospodářské komory hlavního města Prahy, Asociace leteckých provozovatelů ČR a České konference rektorů.

Studujte v angličtině

VŠO dbá také na jazykovou vybavenost svých studentů. Kromě běžné výuky cizích jazyků nabízí škola nově i jednosemestrální modul v anglickém jazyce, který pomůže jeho účastníkům rozvinout jejich jazykové schopnosti.

Program s názvem Business in Global Economy je určen stávajícím studentům magisterského programu, ale také uchazečům ze zahraničí. Hlavním cílem modulu je seznámit studenty s oblastí mezinárodního obchodu a managementu a zvýšit jejich šanci na uplatnění v mezinárodním prostředí, k čemuž jim dopomůže certifikát, který získají všichni absolventi po skončení semestru.

Studenti mohou v rámci výuky navazovat nové mezinárodní kontakty a procvičovat si tak cizí jazyk i ve svém volném čase v rámci mimoškolních aktivit. Zároveň díky modulu dochází k prohloubení inspirativního multikulturního studijního prostředí ve škole.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

S VŠO do zahraničí

Vysoká škola obchodní také umožňuje svým studentům vycestovat do zahraničí na dobu několika měsíců rámci evropského výměnného programu Erasmus. Program Erasmus je financován Evropskou unií a byl vytvořen se záměrem podpořit vzájemné vztahy a spolupráci vysokých škol v rámci evropského prostoru, zkvalitnit jazykovou výuku, informovat o vzdělávacích systémech v různých zemích a dát vzdělání evropský rozměr.

Partnerské univerzity VŠO, do kterých mohou zájemci odcestovat, se nacházejí v Německu, Francii, Lotyšsku, ve Velké Británii, na Slovensku, v Estonsku, Itálii, Rakousku, Belgii, Portugalsku, Polsku a v Turecku.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Najdete na iDNES.cz