Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vysoká škola obchodní v Praze patří mezi naše největší soukromé vysoké školy. VŠO je výjimečná svým propojením s praxí a bohatými mezinárodními aktivitami v oblasti cestovního ruchu a letecké dopravy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa | foto: Vysoká škola obchodní v Praze

Zajímá vás cestovní ruch nebo letecká doprava? Chcete, aby vás učili uznávaní odborníci z praxe? Chtěli byste v průběhu studií cestovat a získávat zkušenosti ze zahraničí? Oceníte vzdělávací instituci s bohatými mezinárodními aktivitami? Uvědomujete si důležitost cizích jazyků? Pak je pro vás Vysoká škola obchodní skvělou volbou.

VŠO se orientuje na vzdělávání odborníků a zároveň se aktivně podílí na vývoji zodpovědného, udržitelného a dostupného cestovního ruchu. Tato vysoká škola je členem významných mezinárodních organizací, profesních asociací a svazů působících v oblasti cestovního ruchu a letecké dopravy a je také partnerem řady evropských univerzit.

Vysoká škola obchodní v Praze je jedinou institucí, která zastupuje Českou republiku v programu přidružených členů UNWTO. Díky tomuto statusu se mohou studenti i pedagogové školy podílet na mezinárodních výzkumech a tvorbě nových strategií v oblasti cestovního ruchu. Zároveň mají přístup k nejnovějším oborovým informacím.

Vysokou odbornou způsobilost a mezinárodní renomé VŠO v oblasti cestovního ruchu posiluje i její přidružené členství s mezinárodní organizací NECSTouR - Sítě evropských regionů pro udržitelný a konkurenceschopný cestovní ruch.
VŠO je dále také členem nebo přidruženým členem mezinárodní asociace ATLAS, Asociace hotelů a restaurací ČR, Asociace cestovních kanceláří ČR, Asociace průvodců ČR, Hospodářské komory ČR, Hospodářské komory hlavního města Prahy, Asociace leteckých provozovatelů ČR a České konference rektorů.

Studujte v angličtině

VŠO dbá také na jazykovou vybavenost svých studentů. Kromě běžné výuky cizích jazyků nabízí škola nově i jednosemestrální modul v anglickém jazyce, který pomůže jeho účastníkům rozvinout jejich jazykové schopnosti.

Program s názvem Business in Global Economy je určen stávajícím studentům magisterského programu, ale také uchazečům ze zahraničí. Hlavním cílem modulu je seznámit studenty s oblastí mezinárodního obchodu a managementu a zvýšit jejich šanci na uplatnění v mezinárodním prostředí, k čemuž jim dopomůže certifikát, který získají všichni absolventi po skončení semestru.

Studenti mohou v rámci výuky navazovat nové mezinárodní kontakty a procvičovat si tak cizí jazyk i ve svém volném čase v rámci mimoškolních aktivit. Zároveň díky modulu dochází k prohloubení inspirativního multikulturního studijního prostředí ve škole.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

S VŠO do zahraničí

Vysoká škola obchodní také umožňuje svým studentům vycestovat do zahraničí na dobu několika měsíců rámci evropského výměnného programu Erasmus. Program Erasmus je financován Evropskou unií a byl vytvořen se záměrem podpořit vzájemné vztahy a spolupráci vysokých škol v rámci evropského prostoru, zkvalitnit jazykovou výuku, informovat o vzdělávacích systémech v různých zemích a dát vzdělání evropský rozměr.

Partnerské univerzity VŠO, do kterých mohou zájemci odcestovat, se nacházejí v Německu, Francii, Lotyšsku, ve Velké Británii, na Slovensku, v Estonsku, Itálii, Rakousku, Belgii, Portugalsku, Polsku a v Turecku.

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

VŠO otvírá svým studentům dveře do světa

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.