Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Všechna MINI na jednom místě. Zajděte do brněnského Renocaru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MINI je legendou mezi "malými" automobily. Mini One, Mini Cooper, Mini Clubman, Mini Cabrio nebo nabroušený hatchback Mini John Cooper Works. Všechny tyto modely MINI najdete na jednom místě v Renocar MINI Centru v brněnské Slatině.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Renocar MINI centrum - největší dealer MINI na Moravě | foto: Renocar

Srdce příznivce MINI jásá

Vyznavači "velkých malých vozů" to nemají jednoduché. Najít autosalon, který MINI nabízí, chvíli trvá. Natož pak takový, který nabízí nejen
Mini Cooper, ale i Mini One, Mini Clubman, Mini Cabrio nebo Mini John Cooper Works, tak říkajíc "in natura". Jedním z mála, kdo tohle umí, je Renocar MINI Centrum v brněnské Slatině.

Už při příchodu k modernímu autosalonu v charakteristickém designu, který všem příznivců značky MINI dává jasně najevo, že jsou tady správně, se jejich srdce rozjásá. Přehlídka vozů MINI začíná už na parkovišti před showroomem.

Napočítáte jich tu několik desítek a ten pohled stojí opravdu za to. Všechny modely automobilů MINI, s různou výbavou, v různých barvách – a všechny tu čekají na zájemce. V každém z nich se můžete po dohodě s milým a zkušeným personálem projet nebo, a i to se tu stává často, s ním rovnou odjet domů.

MINI skladové vozy

Obléknete sebe i svůj automobil MINI

Renocar MINI centrum je největší a jediný dealer na Moravě, který nabízí nejen vozidla Mini Cooper, ale MINI všech modelů. Jenže to není zdaleka všechno. V Renocaru dokáží vaše MINI auto i stylově "obléknout" do mnoha originálních doplňků.

Stejně tak obléknou i řidiče a především řidičky – nabídka oblečení, doplňků a další originálních MINI "hraček" je široká. Ke stylovému autu MINI, ať už se jedná o Mini One, Mini Cooper, Mini Clubman, Mini Cabrio nebo hatchback Mini John Cooper Works, prostě stylové doplňky patří.

Pomoc zde najdete i při kalkulacích, jak svůj nový MINI vůz financovat. Nabídka MINI Financial Service myslí na všechny možné varianty a vždy nabízí něco navíc. Třeba tankovací kartu nebo pojištění zdarma.

MINI Café

Do Renocar MINI Centra můžete přijít jenom na kávu

Pokud zrovna nemáte nakupovací náladu, můžete do Renocar MINI Centra přijít jen tak posedět a strávit příjemné chvilky se svými čtyřkolovými MINI oblíbenci. Můžete si dát vynikající kávu ve zdejším
MINI Café.

A pokud káva nepatří k vašim oblíbeným nápojům, pak si určitě vyberete ze široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů (ale pozor - alkohol za volant nepatří), fresh džusů, míchaných nápojů, panini, desertů a dalších dobrot.

Při dobré kávě se můžete seznámit nejenom s příjemnými lidmi, kteří světem MINI žijí, ale i s další nabídkou Renocar MINI Centra – servisními službami, asistenční službou nebo třeba se soutěžemi, kterých Renocar pořádá pro MINI fandy několik do roka. V Renocar MINI centru se zkrátka nudit nikdy nebudete.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz