Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vše pro zemědělskou manipulaci pod jednou střechou

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo zná Cime Pelhřimov, jistě dá za pravdu tvrzení, které říká, že jde o specialistu na nakládku a manipulaci všeho druhu. Vždyť se již více než deset let zaměřuje na prodej a servis nakládací techniky. Ve své nabídce má hned tři výrobce nakládací techniky patřící ve svém oboru k těm nejlepším

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bagr | foto: aje

Společnost MERLO s.p.a. je jedním z největších výrobců teleskopických manipulátorů na světě. V oblasti konstrukce a inovací je světovým leaderem, o čemž svědčí řada světových premiér, patentů a unikátních technických řešení.

Cime, s.r.o.

Více informací najdete na webových stránkách www.cime.cz.

Díky široké paletě modelů dokáže Merlo nabídnout manipulátor do všech provozních podmínek. Každý zákazník si tak může vybrat stroj, který bez kompromisů splní i ty nejnáročnější požadavky. 

Teleskopické manipulátory najdou své uplatnění tam, kde je třeba za krátký čas naložit či složit velké množství materiálu, kde je nutné zvedat materiál do velkých výšek či tam, kde je třeba mezi jednotlivými sklady přejíždět větší vzdálenosti po veřejných komunikacích.

Díky své konstrukci jsou teleskopické manipulátory Merlo připraveny plnit své úkoly na skládkách posypových materiálů, skládkách komunálních odpadů, stát se významným pomocníkem při výstavbě, údržbě a opravách budov, silnic, mostů a tunelů.

Merlo

Velké množství výměnných adaptérů umožňuje teleskopickým manipulátorům Merlo stát se univerzálním pomocníkem ve všech oblastech nejen komunální sféry.

Čelní traktorové nakladače MX

Francouzský výrobce sídlící nedaleko Renes vyrábí čelní nakladače pro traktory všech značek. Tento přední evropský výrobce produkuje čelní nakladače v ucelených řadách pro traktory od 20 do 230 koní. Ve svém výrobním programu pamatuje i na malotraktory a traktory pro speciální provozy, jako jsou sady, parky či oblast údržby měst a obcí.

Samozřejmostí je široká škála adaptérů vlastní výroby. Kromě čelních traktorových nakladačů vyrábí MX i čelní ramena hydrauliky a zadní traktorové závěsy.

MX_T10

Kolové kloubové nakladače WEIDEMANN

Značka Weidemann představuje světovou špičku mezi výrobci univerzálních a všestranně použitelných nakladačů.

V mateřských závodech Diemelsse-Flechtdorf a Rotha bylo od začátku výroby vyrobeno více než 40 tisíce strojů a zařízení pro využití v zemědělství, zahradnictví, péči o krajinu, chovu koní, jezdeckém sportu, veřejných zařízeních a službách i v průmyslu a stavebnictví.

V paletě modelů Weidemann najdete stroje široké 80 centimetrů vhodné do malých stájí, ale i stroje s velkou trhací silou schopné pracovat v těch nejtěžších podmínkách.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz