Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vše pro rybaření, myslivost a hobby u DOC FISHING

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  21. září 11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kvalitní nepromokavé oblečení, fleecové bundy, mikiny, kalhoty, pouzdra na pruty a další doplňky právě pro váš volný čas. To vše nabízí DOC FISHING.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

prezentace na veletrhu | foto: aje

Počátky firmy DOC FISHING sahají do roku 2001, kdy se parta aktivních rybářu rozhodla uvést na trh kolekci kvalitního, ale zároveň cenově dostupného oblečení pro rybáře.

Od počátku se velmi úspěšně zabývá vývojem, výrobou a prodejem vlastního sortimentu oblečení, určeného nejen pro rybáře a vyznavače rybolovu, ale i dalších rybářských doplňků a potřeb.

V současné době firma zásobuje svojí produkcí rozsáhlou síť obchodů nejen v Česku, ale i na Slovensku, v Polsku, Německu, Rakousku, Holandsku a v nejbližší době se chystá rozšířit svoji distribuční sít do Francie.

Standardní nabídka firmy zahrnuje rozsáhlý fleecový program – bundy, mikiny, kalhoty, oblečení pro volný čas – trička, polokošile, mikiny, košile, kalhoty.V současné době značka získává čím dál větší oblibu mezi všechny milovníky přírody, pro které je oblečení velice pohodlné a díky přírodním barvám mohou splynout s přírodou.

Vrcholem nabídky jsou nepromokavé soupravy z vysoce kvalitních membrán a v neposlední řadě také rybářské doplňky jako jsou pouzdra na pruty, polstrovaná pouzdra na pruty, tašky, ledvinky, podložky, bižuterie.

úlovek

Při výrobě používá firma DOC FISHING nejmodernější membrány a velmi kvalitní materiály a vzory vyrobené přímo na zakázku. Důležitou její prioritou při vývoji nové produkce je inovace, která se objevuje nejen v materiálech, ale hlavně v designu a typové rozmanitosti. Velké úspěchy nyní firma slaví s vlastním vzorem kamufláže, který je nedílnou součástí její nejnovější kolekce. 

Tímto se od počátku firma DOC FISHING zařadila mezi přední výrobce rybářských potřeb nejen v ČR, ale slaví úspěchy i na mezinárodních a světových výstavách.

Veškerý sortiment výrobků firmy DOC FISHING naleznete na www.doc-fishing.com, kde si také můžete zboží objednat.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Najdete na iDNES.cz