Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v případě příležitostných kutilů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě | foto: Tomek

Pravdou je, že vždy, když to nejvíce potřebujeme, nám chybí nějaké nářadí. Proto si i bedna nebo kufr s nářadím čas od času zaslouží důkladnější kontrolu a zhodnocení stavu jednotlivých kusů nářadí. Pokud skladujete staré, špatně fungující nářadí s tím, že se vám bude zase někdy hodit, potom jej nemilosrdně vyhoďte. 

Takové nářadí už stejně nikdy nepoužijete, pouze vám bude v dílně nebo bedně s kutilskými potřebami zabírat místo. Raději udělejte místo pro nové, bez problémů fungující nářadí, které vám už nejednou chybělo. Zde určitě bez výjimky platí heslo: Kdo je připraven, není zaskočen!

Nářadí a stroje pro každou činnost

Domácí kutil, drobný živnostník, truhlářská nebo zámečnická dílna, ale také autoservis, stavební společnost a podobně. Všem je společný požadavek na kvalitní a spolehlivé nářadí, díky němuž mohou se naplno věnovat svým zálibám nebo poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby.

Základním vybavením každé dílny je samozřejmě kvalitní ruční nářadí, ale čím dál více kutilů nedá dopustit na komfortní elektrické a aku nářadí, které dovede zásadně usnadnit práci.

I v menší dílně nebo garáži mají své místo také méně obvyklí, nicméně velmi užiteční pomocníci, kteří zpříjemní práci příležitostným kutilům a řemeslníkům. Sháníte například autokompresor, pískovací box, formátovací pilu, lamelovací frézky, vodováhu nebo sponkovačku?

Rychlé a efektivní vybavení každé dílny

Proč najednou nepořídit běžné nářadí a stroje i specializované vybavení obráběcích dílen, manipulační techniku, pneumatické nářadí nebo také měřicí a čisticí techniku?

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Veškeré potřebné nářadí lze snadno pořídit na jednom místě, navíc přímo z pohodlí domova. Příkladem toho je internetový obchod www.tomek-naradi.cz. Z firmy zabývající se převážně opravami obráběcích strojů a elektrického nářadí postupem času vznikla společnost dodávající nářadí, stroje a elektrické nářadí do celé řady výrobních firem.

Výhodou je bezesporu vzorková kamenná prodejna, kde je možné blíže se seznámit s širokým sortimentem nářadí a strojů. Nechybí ani specifické výrobky a komponenty nezbytné pro stavbu, elektrocentrály, do koupelen atd.

Ale kdo se v těch všech typech nářadí a strojů má vyznat? S výběrem ideálního pomocníka pro vaši práci vám může pomoci vyškolený personál. Spolehlivý prodejce nářadí a strojů zaručuje také jejich servis, samozřejmě v co nejkratší lhůtě.


Nejčtenější

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Nová mobilní aplikace LungScreen upozorní včas na riziko rakoviny plic

Za podpory České chirurgické společnosti a České pneumologické a ftizeologické společnosti byla spuštěna mobilní...

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Největší sportovní prodejna v Praze 5

Chystáte se pořídit si nové vybavení na lyže pro letošní zimu? Nebo hledáte to nejlepší kolo právě pro vás? Pak se...

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Jak co nejlépe rozvrhnout kuchyni? Pomůže vám nový showroom firmy Blum

Máte už svou kuchyni v hlavě nebo na papíře, ale bojíte se, že vám pak ve skutečnosti nebude vyhovovat? Navštivte nový...

Další z rubriky

Plastové jímky, septiky a nádrže. Kvalita na prvním místě

Nadzemní nádž

Plastové jímky a nádrže čím dál častěji vytlačují dříve používané materiály, neboť v sobě spojují řadu užitečných...

Náhradní díly Kasumex: bezproblémové fungování zahradních strojů

Bezproblémové fungování zahradních strojů: náhradní díly Kasumex

Nejrůznějším druhům strojů a nářadí je rozhodně jedno společné. Vše, co používáte k práci v dílně, na zahradě nebo při...

Dodržujte bezpečnost práce, pořiďte si kvalitní pracovní oděv

Dodržujte bezpečnost práce, pořiďte si kvalitní pracovní oděv

Každá práce vyžaduje speciální dress code. Baletce by se těžko tančilo v holínkách, businessman by v montérkách působil...

Najdete na iDNES.cz