Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Doby, kdy byla Česká republika papírenskou velmocí, jsou dnes minulostí. Nelze však tvrdit, že by se tomuto odvětví u nás nedařilo. Existují firmy, které navázaly na tradici a věnují se nejen prodeji, ale také výrobě papírenského zboží. Na trh se tak dostanou české pohlednice i dárkový balící papír.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy | foto: MFP paper s. r. o.

Na výrobu, dovoz a distribuci papírenského, dárkového a školního sortimentu se zaměřuje firma MFP paper, která vznikla v roce 1997. Svou původně ryze obchodní činnost rozšířilo vydavatelství a velkoobchod právě o výrobu pohlednic, přání do obálek, balící papíry, omalovánky či kalendáře. Zároveň u tohoto zboží garantuje vysokou kvalitu za příjemné ceny. Sortiment doplňuje i další papírenské a kancelářské zboží všeho druhu jako kalendáře, diáře, dárkové tašky, diplomy, školní desky, kreslící kartony, školní potřeby apod.

Kalendáře a diáře

Za velmi atraktivní cenu kolem 30 Kč i méně (bez DPH) pořídíte u MFP paper diáře na příští kalendářní rok. Vybrat si můžete z různých formátů i grafických zpracování, provedení v laminu i obalu PVC. Nabízí se úzké podlouhlé s rozvržením stránky na celý měsíc (formát 80 x 180 mm) i týdenní kalendáře, skýtající více prostoru na zápisky v širších řádcích pro jednotlivé dny (formát 90 x 125 mm, 90 x 150 mm, 70 x 100 mm). 

Zajímavou volbou jsou také diáře, kopírující školní rok, s veselou grafikou a pestrobarevnými obaly, které ocení zejména vaše děti.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

MFP paper má v nabídce jak klasické stolní kalendáře, tak i nástěnné, trhací s obrázky i bez. Nástěnné skýtají výběr z fotografií na téma Česká republika, Exotika, Hrady a zámky, Hory, Krajiny, Kytice a rovněž k velmi oblíbeným patří tematické zvířecí kalendáře (kočky, psi, koně ad.). Záleží na vás, zda dáte přednost velkým fotkám nebo pohlednicovým formátům na stránce, anebo zvolíte typ rodinného kalendáře bez snímků, vhodného k zápisům pro přehlednou organizaci času. 

Ze stolních kalendářů je k dispozici týdenní i čtrnáctidenní, zvolit však můžete také kalendář astrologický nebo daňový. Vedle klasických motivů (Česká republika, zvířata) narazíte také na stolní kalendáře s recepty či kalendáře pro děti, mladé slečny či zahrádkáře.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Blahopřání do obálek

MFP paper vyrábí rovněž originální blahopřání do obálek. Maloobchodníky opět jistě zaujme atraktivní cena za jednotlivá přání (v průměru Kč 25 za kus), která jsou připomínkou k narozeninám a životním jubileím, ale rovněž ke sňatku, k ukončení studia (maturita, promoce), k Valentýnu či jiným příležitostem (Vánoce, Velikonoce). 

Svým známým tak můžete prostřednictvím hezkého obrázkového přání gratulovat k zásadním životním krokům i okamžikům. Nabízejí se jak tematická přání pouze s fotografií nebo malbou, ale také přání již s hotovým textem pro ty, kteří nemají básnické střevo a už jim stačí jen se pod vybrané blahopřání podepsat. 

Nechybějí přání humorná a přání určená dětem. Mezi touto osvědčenou klasikou narazíte také na přání se škrabacími kresbami s barevným podkladem. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout na http://mfp.cz/katalog/index/index/nkat/blahoprani-do-obalek/u1/8/jenskladem/0/jenmfp/0.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Zábava pro děti

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Pokud jde o sortiment pro děti, vedle školních potřeb, diplomů, razítek či hracích karet má MFP paper velký výběr omalovánek a pexes.

Mezi omalovánkami naleznete tematické sešity s hrdiny či kreslenými postavičkami z dílny Walta Disneyho či oblíbených animovaných zahraničních dětských seriálů (Ariel, Mickey Mouse, Princezny, Sofie První, Medvídek Pú), ale nechybí ani typická česká produkce (Bob a Bobek, Víla Amálka, Káťa a Škubánek, Kosí bratři). Zavděčíte se rovněž malým milovníkům automobilů, letadel, lodí, dinosaurů, pejsků a kočiček, koníků či obecně domácích zvířátek všeho druhu.

Své kouzlo mají i reprodukce od Josefa Lady (Bajky, Bubáci a hastrmani, Český Honza) nebo omalovánky pro nejmenší. Variantou pro zkušenější malíře jsou vodové omalovánky či vymalovány s vodovými barvami.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Pexesa lze rozdělit na tematická (automobily, dinosauři, domácí zvířata, kočky) a vzdělávací (angličtina pro děti, dopravní značky, ovoce a zelenina apod). Přímo z produkce MFP pocházejí např. Lvíček Pepíček, Želvička Evička, Zvířata ze Zoo, Tom a Jerry nebo série LUX Pexeso Maxi s 12ti dvojicemi exotických zvířat či s animovanými hrdiny králíkem Bugs Bunnym, Tweetym a dalšími. U pexes série LUX je výhodou, že se dají nelicenční série vzájemně kombinovat, protože mají svrchní potisk kartičky stejný.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Sortiment MFP paper – vydavatelství a velkoobchodu papírenským zbožím je opravdu bohatý a čítá přes 3000 položek. Patří k nim i dárkové tašky, vystřihovánky, záložky, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky nebo barvy na obličej. 

Pro maloobchodní partnery nabízí firma široký výběr prezentačních prodejních stojanů a pravidelný servis, který zajišťuje prostřednictvím vlastních obchodních zástupců i pracovníků telemarketingu. 

Podrobnější informace získáte na www.mfp.cz.

 

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Najdete na iDNES.cz