Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Doby, kdy byla Česká republika papírenskou velmocí, jsou dnes minulostí. Nelze však tvrdit, že by se tomuto odvětví u nás nedařilo. Existují firmy, které navázaly na tradici a věnují se nejen prodeji, ale také výrobě papírenského zboží. Na trh se tak dostanou české pohlednice i dárkový balící papír.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy | foto: MFP paper s. r. o.

Na výrobu, dovoz a distribuci papírenského, dárkového a školního sortimentu se zaměřuje firma MFP paper, která vznikla v roce 1997. Svou původně ryze obchodní činnost rozšířilo vydavatelství a velkoobchod právě o výrobu pohlednic, přání do obálek, balící papíry, omalovánky či kalendáře. Zároveň u tohoto zboží garantuje vysokou kvalitu za příjemné ceny. Sortiment doplňuje i další papírenské a kancelářské zboží všeho druhu jako kalendáře, diáře, dárkové tašky, diplomy, školní desky, kreslící kartony, školní potřeby apod.

Kalendáře a diáře

Za velmi atraktivní cenu kolem 30 Kč i méně (bez DPH) pořídíte u MFP paper diáře na příští kalendářní rok. Vybrat si můžete z různých formátů i grafických zpracování, provedení v laminu i obalu PVC. Nabízí se úzké podlouhlé s rozvržením stránky na celý měsíc (formát 80 x 180 mm) i týdenní kalendáře, skýtající více prostoru na zápisky v širších řádcích pro jednotlivé dny (formát 90 x 125 mm, 90 x 150 mm, 70 x 100 mm). 

Zajímavou volbou jsou také diáře, kopírující školní rok, s veselou grafikou a pestrobarevnými obaly, které ocení zejména vaše děti.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

MFP paper má v nabídce jak klasické stolní kalendáře, tak i nástěnné, trhací s obrázky i bez. Nástěnné skýtají výběr z fotografií na téma Česká republika, Exotika, Hrady a zámky, Hory, Krajiny, Kytice a rovněž k velmi oblíbeným patří tematické zvířecí kalendáře (kočky, psi, koně ad.). Záleží na vás, zda dáte přednost velkým fotkám nebo pohlednicovým formátům na stránce, anebo zvolíte typ rodinného kalendáře bez snímků, vhodného k zápisům pro přehlednou organizaci času. 

Ze stolních kalendářů je k dispozici týdenní i čtrnáctidenní, zvolit však můžete také kalendář astrologický nebo daňový. Vedle klasických motivů (Česká republika, zvířata) narazíte také na stolní kalendáře s recepty či kalendáře pro děti, mladé slečny či zahrádkáře.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Blahopřání do obálek

MFP paper vyrábí rovněž originální blahopřání do obálek. Maloobchodníky opět jistě zaujme atraktivní cena za jednotlivá přání (v průměru Kč 25 za kus), která jsou připomínkou k narozeninám a životním jubileím, ale rovněž ke sňatku, k ukončení studia (maturita, promoce), k Valentýnu či jiným příležitostem (Vánoce, Velikonoce). 

Svým známým tak můžete prostřednictvím hezkého obrázkového přání gratulovat k zásadním životním krokům i okamžikům. Nabízejí se jak tematická přání pouze s fotografií nebo malbou, ale také přání již s hotovým textem pro ty, kteří nemají básnické střevo a už jim stačí jen se pod vybrané blahopřání podepsat. 

Nechybějí přání humorná a přání určená dětem. Mezi touto osvědčenou klasikou narazíte také na přání se škrabacími kresbami s barevným podkladem. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout na http://mfp.cz/katalog/index/index/nkat/blahoprani-do-obalek/u1/8/jenskladem/0/jenmfp/0.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Zábava pro děti

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Pokud jde o sortiment pro děti, vedle školních potřeb, diplomů, razítek či hracích karet má MFP paper velký výběr omalovánek a pexes.

Mezi omalovánkami naleznete tematické sešity s hrdiny či kreslenými postavičkami z dílny Walta Disneyho či oblíbených animovaných zahraničních dětských seriálů (Ariel, Mickey Mouse, Princezny, Sofie První, Medvídek Pú), ale nechybí ani typická česká produkce (Bob a Bobek, Víla Amálka, Káťa a Škubánek, Kosí bratři). Zavděčíte se rovněž malým milovníkům automobilů, letadel, lodí, dinosaurů, pejsků a kočiček, koníků či obecně domácích zvířátek všeho druhu.

Své kouzlo mají i reprodukce od Josefa Lady (Bajky, Bubáci a hastrmani, Český Honza) nebo omalovánky pro nejmenší. Variantou pro zkušenější malíře jsou vodové omalovánky či vymalovány s vodovými barvami.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Pexesa lze rozdělit na tematická (automobily, dinosauři, domácí zvířata, kočky) a vzdělávací (angličtina pro děti, dopravní značky, ovoce a zelenina apod). Přímo z produkce MFP pocházejí např. Lvíček Pepíček, Želvička Evička, Zvířata ze Zoo, Tom a Jerry nebo série LUX Pexeso Maxi s 12ti dvojicemi exotických zvířat či s animovanými hrdiny králíkem Bugs Bunnym, Tweetym a dalšími. U pexes série LUX je výhodou, že se dají nelicenční série vzájemně kombinovat, protože mají svrchní potisk kartičky stejný.

Vsaďte na kalendáře, diáře, papír i omalovánky od české firmy

Sortiment MFP paper – vydavatelství a velkoobchodu papírenským zbožím je opravdu bohatý a čítá přes 3000 položek. Patří k nim i dárkové tašky, vystřihovánky, záložky, dopisní papír, stuhy, rosety, jmenovky, školní desky, školní boxy, desky na abecedu, podložky na stůl, záznamové knihy, bloky, náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, papírové hodiny, rozvrhy, úkolníčky, kružítka, tužky a pastelky nebo barvy na obličej. 

Pro maloobchodní partnery nabízí firma široký výběr prezentačních prodejních stojanů a pravidelný servis, který zajišťuje prostřednictvím vlastních obchodních zástupců i pracovníků telemarketingu. 

Podrobnější informace získáte na www.mfp.cz.

 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Najdete na iDNES.cz