Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vrcholí první kolo soutěže FORPSI - zaregistruj .CZ doménu a vyhraj

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Již za pár dní vyhlásí společnost INTERNET CZ, a.s. výsledky prvního kola spotřebitelské soutěže, kterou odstartovala v květnu v rámci reklamní kampaně pro značku FORPSI. Novým majitelem PC sestavy DELL Optiplex 390 se stane nejpřesněji tipující zákazník. O další výhry se soutěží až do konce října 2012.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VRCHOLÍ PRVNÍ KOLO SOUTĚŽE „FORPSI – ZAREGISTRUJ .CZ DOMÉNU A VYHRAJ“ | foto: INTERNET CZ, a.s.

 www.agent-forpsi.cz

První kolo spotřebitelské soutěže "FORPSI - zaregistruj .CZ doménu a vyhraj" spěje v této chvíli ke svému závěru. V pondělí 2. července 2012 pak bude známý jeden ze zákazníků FORPSI, kteří si v období od 1. 5. - 30. 6. 2012 registrovali doménu s koncovkou .CZ a současně tipovali kolik se jich v daném období u FORPSI registrovalo. Nejpřesnější tip bude odměněn výhrou kompletně vybavené značkové pracovní stanice DELL.

Kdo nestihne registraci domény do 30. 6. 2012, může se zapojit do dalšího kola, které probíhá od 1.7. - 31. 8. 2012. Soutěž se potom na podzim uzavře kolem třetím (1. 9. – 30. 10. 2012). Celkově se hraje o tři PC stanice Dell Optiplex 390 a "hlavní super nadupanou výhru" - sestavu DELL Optiplex 990. Do soutěže je možné se zapojit po registraci nové .CZ domény, a to na www.agent-forpsi.cz nebo www.forpsi.com, prokazatelném uhrazení jejího nákupu a zodpovězením alespoň jedné ze dvou tipovacích soutěžních otázek.

Tipovací soutěž je součástí reklamní kampaně, která staví na třech klíčových momentech letošní sportovní sezóny - Mistrovství světa v ledním hokeji, fotbalovém svátku EURO 2012 a Letních olympijských hrách. Aktuálně se můžete nyní setkat s vizuálem českého fotbalisty, který právě vstřelil gól a sdělením "Měj na dresu správnou adresu".

"Hlavním cílem kampaně je podpořit obecné vnímání domény  .CZ jako optimálního řešení pro úspěch českých firem a podnikatelů, a to z pozice nejvýznamnějšího tuzemského registrátora  poskytující své služby pod obchodní značkou FORPSI. A samozřejmě díky tomu navýšit jejich prodej," uvádí Erich Syrovátka, ředitel společnosti INTERNET CZ, a. s. důvody pro realizaci kampaně a dodává: "proti předchozím komunikačním aktivitám se také mění zacílení. Snažíme se prostřednictvím kampaně více zaměřit na širší cílovou skupinu tzv. poučenou laickou veřejnost," .  

Kampaň vzešla ze spolupráce multimediální zlínské produkční společnosti IS Produkce, která připravila kreativu, a reklamní agentury BORK Brand, která se stará o realizaci jednotlivých aktivit. Skladba komunikačního mixu je s ohledem na povahu produktu výrazně orientována na internet, kde FORPSI využívá kromě standardních aktivit (jako je bannerová reklama na internetu, facebooková PPC kampaň) i v Česku dosud ojedinělou facebookovou aplikaci v podobě akčního videa. 

Příběh, ve kterém je unesen národní hokejový tým, umožňuje jeho uživatelům stát se akčním hrdinou a zapojit se do pátrání po zmizelých hokejistech. Napínavé video je možné shlédnout na www.forpsi-zasah.cz.

Pro další komunikaci FORPSI využívá outdoorových ploch na dálnicích a rychlostních komunikacích, klasické tištěné inzerce ve vybraných odborných titulech a PR aktivit zaměřených na laickou veřejnost. Začátkem května 2012 spustilo FORPSI také profil na Facebooku www.facebook.com/forpsi , kde jsou k dispozici aktuální informace o dění v jihočeské firmě.

INTERNET CZ, a.s.

Společnost INTERNET CZ, a.s. působí na trhu pod značkou FORPSI od roku 2002 a patří k největším poskytovatelům internetových služeb v České republice. Sídlo společnosti se nachází v jihočeské obci Ktiš v okrese Prachatice, kde má vybudované datacentrum s nejmodernějším technickým vybavením a zabezpečením a také vlastním připojením k páteřní internetové síti prostřednictvím optického vlákna. Společnost zaměstnává více jak 50 pracovníků.

INTERNET CZ, a.s. je členem profesních sdružení NIC z.s.p.o. a NIX z.s.p.o. a patří k akreditovaným registrátorům .CZ domén (200 tisíc registrovaných domén) a .EU domén. Značka FORPSI je synonymem kvalitních internetových služeb a svým prostřednictvím nabízí registraci více než šedesáti různých typů doménových jmen.

logo f

logo f

                                                                                          www.forpsi.com           

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Hisense uvádí na trh revoluční ULED televizi U9D

Hisense uvádí na trh revoluční ULED televizi U9D

Patnáctého července 2018 představila značka Hisense, oficiální sponzor fotbalového mistrovství světa 2018, zcela...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz