Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VOŠ stavební a SPŠ stavební, Praha 1, Dušní 17

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hledáte kvalitní vzdělání v oboru stavebnictví? Chcete studovat v příjemném a přátelském prostředí s moderním vybavením v centru Prahy? Pak si vyberte naši školu. Přijímáme bez přijímacích zkoušek, na základě výsledků ze ZŠ.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Exkurze do tunelového komplexu Blanka | foto: VOŠ stavební a SPŠ stavební, Praha 1, Dušní 17

Nabízíme široké spektrum odborných zaměření v rámci čtyřletého maturitního oboru Stavebnictví 36-47-M/01 v denní formě: 

  • Architektura a stavitelství (ARS) 
  • Pozemní stavby (POS)
  • Vodohospodářské a ekologické stavby (VES)
  • Dopravní stavby (DOS)

Poskytujeme kvalitní přípravu jak pro další studium na ČVUT, tak pro profesní praxi, všestranně rozvíjíme potenciál žáků a podporujeme jejich tvůrčí aktivity.

Pořádáme pro uchazeče bezplatné kurzy grafického programu AutoCad, přípravné kurzy matematiky a angličtiny. 

Nabízíme další prohlubování odbornosti v programu Příprava a realizace staveb v rámci VOŠ.

Modernizujeme a inovujeme nejen prostředí školní budovy a její vybavení (škola po rekonstrukci, kvalitní počítačové vybavení, další IT zařízení běžně k dispozici žákům, posilovna, informační centrum, bufet), ale také obsah a formy výuky (aktualizace učiva, využívání IT v odborných i všeobecně vzdělávacích předmětech, spojení teorie s praxí, individuální přístup). 

Změnili jsme formy prezentace školy, a to díky aktivitě a velkému tvůrčímu úsilí samotných žáků. 

Velmi úspěšná byla např. školní expozice na výstavě pražských středních škol Schola Pragensis v listopadu 2013 v KC Praha. Ze stejné žákovské tvůrčí dílny pocházejí nová loga jednotlivých odborných zaměření, prezentační materiály školy včetně fotografií a videoukázek. Zásluhou žákovského PR - týmu se významně rozšířila prezentace školy i na sociálních sítích

Školní stánek na  výstavě SŠ Schola Pragensis 2013

Školní stánek na výstavě SŠ Schola Pragensis 2013

Pokračujeme v dlouhodobé spolupráci s významnými profesními partnery školy, např.

se společnostmi Metrostav, a.s., Čermák a Hrachovec, a.s., HAWLE, s r.o., KB Blok systém, s.r.o., Bomart, s.r.o., Česká voda, a.s., Veolia, a.s., Sweco Hydroprojekt, a.s. aj. Spolupráce probíhá na základě podpory výuky formou exkurzí, prezentací a zajištění odborné praxe. 

Jsme členy programu Autodesk Academia Partner pro stavebnictví.

Výuka CAD systémů probíhá od 1. ročníku na nejnovějším programovém vybavení společnosti Autodesk - AutoCAD Architecture 2014, AutoCAD CIVIL  3D 2014, REVIT 2014 a další. Škola může udělovat studentům certifikát o absolvování výuky na konkrétní produkt a jeho verzi. Autodesk Certificate of Completion má celosvětovou platnost.

Otvíráme ve školním roce 2014/2015 4 třídy prvního ročníku, přijímáme 120 žáků. Studium je vhodné i pro dívky. Pro vzdělávání vyžadujeme vyjádření lékaře o zdravotním stavu.

Předvánoční zájezd do Drážďan

Předvánoční zájezd do Drážďan

Pořádáme odborné a jazykové soutěže, školní  projektové dny, odborné exkurze, poznávací zájezdy, adaptační a sportovní kurzy, sportovní turnaje, lyžařské zájezdy, předtančení na maturitním plese, Klub mladého diváka  aj.

Praha logo

Praha logo

SPŠS Praha

SPŠS Praha

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA STAVEBNÍ

A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ

110 00  PRAHA 1, DUŠNÍ 17

e-mail: spsdusni@spsdusni.cz
tel.: 222 333 131

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.