Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Volvo XC60: otestujte oblíbený švédský model v libereckém Federal Cars

  7:00aktualizováno  7:00
Rok 2016 se pro značku Volvo nese v duchu velkých novinek, ale i výhodných akcí. Jednou z nich je speciální nabídka nejoblíbenějšího modelu – Volva XC60. Poslední rok výroby této generace bude provázen nebývale atraktivní cenou.

Volvo XC60 – oblíbený švédský crossover z nového libereckého dealerství Federal Cars | foto:  Federal Cars, spol. s r.o.

Přednosti tohoto SUV můžete otestovat v nově upravených prostorách libereckého zastoupení značky Volvo FEDERAL CARS, spol. s r. o.

Ideální vůz pro náročné řidiče, kteří hledají dobrodružství ve městě i za jeho hranicemi. Tak zní oficiální popis nejprodávanějšího modelu švédské automobilky. S rokem 2016 vstupuje Volvo XC60 do posledního výrobního ročníku. Jeho rozloučení před příchodem zcela nového nástupce hodlá automobilka a její české zastoupení „oslavit“ spolu se svými zákazníky. Proto pro zájemce o toto po všech stránkách typicky švédské SUV přichystala jedinečnou nabídku:

Při objednání nového vozu Volvo XC60 získáte cenový bonus v hodnotě 100 000 Kč (vč. DPH).

Volvo XC60 – oblíbený švédský crossover z nového libereckého dealerství Federal...

Volvo XC60 – oblíbený švédský crossover z nového libereckého dealerství Federal...

Tento prodejní bestseller byl navržen tak, aby se od jiných SUV odlišil půvabně minimalistickým designem, s nímž se snoubí maximální praktičnost. Přes své kompaktní rozměry je tento model nebývale prostorný, a je tak ideální volbou pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Nezáleží mu na terénu ani na počasí, Volvo XC60 je připraveno na vše. Díky funkcím, jako jsou například pohon všech kol, asistent pro bezpečný sjezd prudkého svahu nebo asistent pro rozjezd v kopci, zasáhne přesně v okamžiku, kdy je to potřeba. Se systémem City Safety jsou cestující ve Volvu XC60 ještě lépe chráněni – dokáže například rozpoznat cyklistu či chodce, kteří mu zkříží cestu, a připraví brzdy na rychlé zastavení. Pokud je nutný okamžitý zásah, samo zabrzdí, aby zabránilo nárazu či alespoň zmírnilo jeho důsledky na minimum. Což zvládne až do rychlosti 50 km/h.

Volvo XC60 – oblíbený švédský crossover z nového libereckého dealerství Federal...

Vedle záruky bezpečnosti je Volvo XC60 připraveno nabídnout svým pasažérům co největší požitek z jízdy a nadstandardní cestovní komfort. K němu přispívá veřejností i odborníky oceňované uživatelské rozhraní Sensus, vycházející z nejmodernějších technologií a dokonale odrážející charakteristický švédský přístup k inovacím: zaměření na minimalismus, intuitivitu a maximální potěšení. Elegantní digitální displej lze ovládat pomocí tlačítek na volantu nebo hlasem. Zadávání hlasovými pokyny využívá i navigace, cíl cesty je však možné definovat také pomocí smartphonu. Prémiový audiosystém Harman/Kardon pak patří k těm nejlepším ve své třídě a poskytuje i možnost vyhledání oblíbených melodií díky integrovaným aplikacím.

Vytvořit si vlastní XC60 „na míru“ umožňuje řada kombinací dieselových a benzínových motorů s manuální i automatickou převodovkou a samozřejmě bohaté volitelné výbavy. Lidskou touhu po specifičnosti ctí i nabídka speciálních edicí. K výběru tak je i sportovní verze R-Design či prémiová Inscription určená pro náročné a luxus milující řidiče.

Přednosti modelu Volvo XC60 můžete prověřit v nově upravených prostorách showroomu FEDERAL CARS v Liberci. Společnost FEDERAL CARS, spol. s r. o., se sídlem na Doubské ulici, je jedním z autorizovaných dealerů značky Volvo již od listopadu 2015. Její prodejní i servisní prostory prošly zásadními úpravami podle nových celosvětově nastolených standardů švédské automobilky.

Jejich smyslem je, aby zákazníci značky mohli všude na světě jasně identifikovat vzhled v uceleném stylu odkazujícím na skandinávské kořeny automobilů Volvo s cílem podtrhnout to nejlepší z tradic švédské společnosti. Mezi jeho základní rysy patří vedle shodných prvků vybavení ve skandinávském duchu také například jednotné oděvy personálu vytvořené předním švédským návrhářem či osvěžení v podobě typického švédského pohoštění.

Volvo XC60 – oblíbený švédský crossover z nového libereckého dealerství Federal...

Ve stejném duchu byl nově přetvořen i liberecký showroom FEDERAL CARS, jehož slavnostní otevření proběhlo 3. prosince 2015. Dnes zde již klienti mohou očekávat plně fungující prodejní i servisní služby na té nejvyšší úrovni.

Autor:
Témata: Liberec, Volvo

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Rezidence Park Masarykova: blízko za sportem a do přírody

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

Jak se mi daří? Děkuji, dobře. Bydlím v Parku Masarykova

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...

Je to takový můj soukromý rituál. Vyjíždím autem z garáží a snad už po tisící si v duchu řeknu, jak jsem tu rád. Říkám...

Šroubárna v Turnově předvedla veřejnosti nový kabát

Den otevřených dveří ve společnosti Šroubárna Turnov

V sobotu 9. září se v turnovské Šroubárně konal den otevřených dveří. Firma s dlouholetou tradicí, kterou už mnozí...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz