Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Volný pád z výšky 4 km bez dlouhého výcviku. To jsou tandemové seskoky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výcvikové středisko Paraškola Impact poskytuje tandemové seskoky ze 4 kilometrů, základní výcvik a první samostatné seskoky s padáky typu křídlo Falcon pro jednotlivce i skupiny, výcvik volným pádem IAFF nebo AFF.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Minutový volný pád a pohled z výšky 4 km bez zdlouhavého výcviku. To je tandem. | foto: Paraškola Impact

Zažít pocit volného pádu. Podívat se na svět očima ptáků a vnímat volnost, svobodu, adrenalin. Nemožné? Naopak! Nic jednoduššího! U odborníků na slovo vzatých v Paraškole Impact si jdou objednat tandemové seskoky. Nevšední zážitek je na dosah.

Tandemové seskoky jsou určeny pro všechny zájemce od 8 do 100 let. Umožní vám vyzkoušet si volný pád a let na padáku bez námahy, pod vedením zkušeného tandempilota. Uvidíte svět z výšky tak, jak ho doposud mohli vnímat jen piloti a ptáci. A v Paraškole Impact s pečetí bezpečnosti.

úspěšný doskok

Obavy? V Paraškole Impact k nim není nejmenší důvod

Za všechno mluví přes 10 000 spokojených absolventů, kteří si tandemové seskoky již dopřáli, a seskoky realizované s paraplegiky.

Tandemové seskoky tu provádí instruktoři, kteří mají 3000 až 10 000 seskoků a prošli náročnými kurzy v zahraničí. Každý z nich má minimálně patnáctiletou praxi v parašutismu, každé dva roky absolvují zdravotní testy a náročné teoretické i praktické přezkoušení. Jsou zárukou hladkého průběhu tandemového seskoku.

Paraškola Impact je držitelem certifikace Aeroklubu ČR a Ministerstva dopravy VS 004/AeČR  pro provozování výcvikového střediska v oblasti parašutismu a funguje na trhu již od roku 1997. V Paraškole Impact jsou nejen pro tandemové seskoky samozřejmostí špičkové nejmodernější padákové systémy, které pravidelně procházejí revizemi.

Tandemové seskoky realizuje na letišti v Kolíně, kde je kompletní zázemí a kde je možné zajistit i vyhlídkové lety malými sportovními letadly.

tandemové seskoky

Co konkrétně obnáší tandemové seskoky?

Tandemové seskoky mají obrovskou výhodu, nemusíte projít žádným zdlouhavým výcvikem, ani lékařskou prohlídkou. Samotná příprava na seskok trvá dvacet minut a zvládne ji i osmileté dítě. Instruktor vysvětlí vše týkající se seskoku a vyzkouší s klientem polohu pro volný pád.

A jde se na věc! Vybaveni impactovou kombinézou, přilbou, brýlemi a postrojem, kterým je každý připoután k tandempilotovi, nastoupíte do letadla. Ve 4 kilometrech, připoutáni k tandem-pilotovi vyskočíte a propadáte volným pádem 55 až 60 sekund.

Ve výšce 1800 metrů otevírá instruktor tandemový padák a vy si můžete vychutnávat dalších 8 - 10 minut letu. Pokud budete chtít, můžete si sami v průběhu letu vyzkoušet řízení. Před přistáním si od vás instruktor převezme řízení padáku zpět a bezpečně spolu přistanete.

Ještě pořád váháte a chcete znát odpovědi na další dotazy. Pak si v klidu svého obývacího pokoje  zadejte internetovou adresu www.paraskolaimpact.cz a najdete tu kromě ceníků a objednávkových formulářů veškeré informace na téma tandemové seskoky či výcviky.

S Paraškolou Impact i první samostatný seskok

Paraškola Impact nenabízí pouze tandemové seskoky, ale uspokojí i náročnější klientelu, která se chce parašutismu věnovat více. V Impactu si zájemci mohou vybrat z nabídky kurzů volným pádem  AFF, první seskoky padákem typu křídlo na automatické otevření a další kurzy pro pokročilejší, ve kterých se přechází k samostatnému otevírání padáku za volného pádu.

Paraškola Impact - tandemové seskoky

V Paraškole Impact můžete využít i  příjemných bonusů navíc. Například tandemový seskok padákem s promo DVD se slevou či zakoupit všechny druhy výcviků nebo tandemové seskoky formou poukazu s otevřenou roční platností jako dárek.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně!

Michal Horáček uvádí - Petr Hapka žije!

Vyhrajte 2 lístky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně. Soutěžit můžete do 15.11.2016 17:00. V případě výhry dostane...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Přehraj to: stahování a sledování online nebylo nikdy jednodušší

Přehraj to: Stahování a sledování online nebylo nikdy jednodušší

Internet nabízí takřka neomezené možnosti zábavy. Jednou z nejoblíbenějších kratochvílí vůbec je sledování videi....

Najdete na iDNES.cz