Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Volný pád z výšky 4 km bez dlouhého výcviku. To jsou tandemové seskoky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výcvikové středisko Paraškola Impact poskytuje tandemové seskoky ze 4 kilometrů, základní výcvik a první samostatné seskoky s padáky typu křídlo Falcon pro jednotlivce i skupiny, výcvik volným pádem IAFF nebo AFF.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Minutový volný pád a pohled z výšky 4 km bez zdlouhavého výcviku. To je tandem. | foto: Paraškola Impact

Zažít pocit volného pádu. Podívat se na svět očima ptáků a vnímat volnost, svobodu, adrenalin. Nemožné? Naopak! Nic jednoduššího! U odborníků na slovo vzatých v Paraškole Impact si jdou objednat tandemové seskoky. Nevšední zážitek je na dosah.

Tandemové seskoky jsou určeny pro všechny zájemce od 8 do 100 let. Umožní vám vyzkoušet si volný pád a let na padáku bez námahy, pod vedením zkušeného tandempilota. Uvidíte svět z výšky tak, jak ho doposud mohli vnímat jen piloti a ptáci. A v Paraškole Impact s pečetí bezpečnosti.

úspěšný doskok

Obavy? V Paraškole Impact k nim není nejmenší důvod

Za všechno mluví přes 10 000 spokojených absolventů, kteří si tandemové seskoky již dopřáli, a seskoky realizované s paraplegiky.

Tandemové seskoky tu provádí instruktoři, kteří mají 3000 až 10 000 seskoků a prošli náročnými kurzy v zahraničí. Každý z nich má minimálně patnáctiletou praxi v parašutismu, každé dva roky absolvují zdravotní testy a náročné teoretické i praktické přezkoušení. Jsou zárukou hladkého průběhu tandemového seskoku.

Paraškola Impact je držitelem certifikace Aeroklubu ČR a Ministerstva dopravy VS 004/AeČR  pro provozování výcvikového střediska v oblasti parašutismu a funguje na trhu již od roku 1997. V Paraškole Impact jsou nejen pro tandemové seskoky samozřejmostí špičkové nejmodernější padákové systémy, které pravidelně procházejí revizemi.

Tandemové seskoky realizuje na letišti v Kolíně, kde je kompletní zázemí a kde je možné zajistit i vyhlídkové lety malými sportovními letadly.

tandemové seskoky

Co konkrétně obnáší tandemové seskoky?

Tandemové seskoky mají obrovskou výhodu, nemusíte projít žádným zdlouhavým výcvikem, ani lékařskou prohlídkou. Samotná příprava na seskok trvá dvacet minut a zvládne ji i osmileté dítě. Instruktor vysvětlí vše týkající se seskoku a vyzkouší s klientem polohu pro volný pád.

A jde se na věc! Vybaveni impactovou kombinézou, přilbou, brýlemi a postrojem, kterým je každý připoután k tandempilotovi, nastoupíte do letadla. Ve 4 kilometrech, připoutáni k tandem-pilotovi vyskočíte a propadáte volným pádem 55 až 60 sekund.

Ve výšce 1800 metrů otevírá instruktor tandemový padák a vy si můžete vychutnávat dalších 8 - 10 minut letu. Pokud budete chtít, můžete si sami v průběhu letu vyzkoušet řízení. Před přistáním si od vás instruktor převezme řízení padáku zpět a bezpečně spolu přistanete.

Ještě pořád váháte a chcete znát odpovědi na další dotazy. Pak si v klidu svého obývacího pokoje  zadejte internetovou adresu www.paraskolaimpact.cz a najdete tu kromě ceníků a objednávkových formulářů veškeré informace na téma tandemové seskoky či výcviky.

S Paraškolou Impact i první samostatný seskok

Paraškola Impact nenabízí pouze tandemové seskoky, ale uspokojí i náročnější klientelu, která se chce parašutismu věnovat více. V Impactu si zájemci mohou vybrat z nabídky kurzů volným pádem  AFF, první seskoky padákem typu křídlo na automatické otevření a další kurzy pro pokročilejší, ve kterých se přechází k samostatnému otevírání padáku za volného pádu.

Paraškola Impact - tandemové seskoky

V Paraškole Impact můžete využít i  příjemných bonusů navíc. Například tandemový seskok padákem s promo DVD se slevou či zakoupit všechny druhy výcviků nebo tandemové seskoky formou poukazu s otevřenou roční platností jako dárek.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz