Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vojta Dyk má vlastní edici vín. Moravská vína z CHÂTEAU VALTICE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vojta Dyk má první sólové turné, které v listopadu a prosinci absolvuje s brněnským B-Side Bandem. Turné provází dvě speciální limitované edice vín z produkce CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vojta Dyk má vlastní edici vín.

Edici Exklusive tvoří bílé víno Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2009. Zdobí je nepřehlédnutelná etiketa s portrétem a podpisem osobitého zpěváka. Unikátní limitovaná vinná edice Vojtěch Dyk je nejen cennou sběratelskou raritou, ale také skvělou příležitostí ochutnat nejlepší moravská vína, která Vojta Dyk osobně ve Valticích vybíral.

CHÂTEAU VALTICE

CHÂTEAU VALTICE

Vína do limitované edice vybíral sám Vojta Dyk

"Myšlenka na zrození speciální edice vín Vojty Dyka uzrála, jako většina geniálních nápadů, na jižní Moravě ve vinném sklípku," vzpomíná David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice a odpovídá na otázku, jak probíhal výběr konkrétních vín: "Víno není obyčejná věc. Víno má svou podobu, svou duši a svůj charakter. Prostě i s vínem si buď tak nějak lidsky sednete nebo nesednete. Takže jsme všichni společně vyrazili do Vinných sklepů Valtice, kde Vojta Dyk ochutnával a vybíral. A musím říct, že má dobrý vkus. Nejdříve vybral Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011. Určitě není náhoda, že právě Ryzlink rýnský bývá nazýván králem vín a vínem králů, podle mě to stoprocentně sedí k Vojtově královskému talentu. Jako druhé víno si Vojta Dyk vybral Dornfelder, což je u nás poměrně nová odrůda a její popularita jde prudce nahoru. Myslím, že velmi trefně se to dá přirovnat k Vojtově kariéře. Toto víno je navíc zajímavé svou nádhernou barvou, exotickou nasládlou vůní a krásnou plnou a dlouhou chutí."

"Spojení dobrého vína a dobré muziky se nabízí a já rád obojí. Má to nesčetné kombinace - poslouchat dobrou muziku s dobrým vínem nebo dělat dobrou muziku po dobrém víně, co se komu líbí. Takže když přišla z Valtic nabídka, že mi "udělají" moje víno, a to dokonce ve dvou barvách, nebylo proč váhat," říká zpěvák Vojta Dyk.

Nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě

Na předvánoční trh připraví ve Valticích ještě luxusnější edici červeného a bílého vína, kterou Vojta Dyk nazval "Freedom". Reprezentovat je budou vína Sylvánské zelené pozdní sběr 2009 a Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2009 BARRIQUE.

Víno značky CHÂTEAU VALTICE se stalo synonymem pro nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě. Svědčí o tom řada významných ocenění kvality na vysoce prestižních domácích i světových výstavách vín. 

Společnost Vinné sklepy Valtice, a. s., s historií sahající až do první poloviny 15. století, je v současné době největším pěstitelem vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu. Pěstuje a vyrábí vína jak z tzv. světových odrůd, jakými jsou Sauvignon, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, tak i z odrůd typicky moravských, tj. Sylvánské zelené, Muškát moravský, Svatovavřinecké či Frankovka.

CHÂTEAU VALTICE

CHÂTEAU VALTICE

Vinná edice Vojtěch Dyk je druhou v novodobé historii Vinných sklepů Valtice věnovanou slavné osobnosti. "Před několika lety jsme dělali pro SK Slavia Praha vinnou edici legendárního českého fotbalisty se světovým renomé Pepiho Bicana. Slavia Praha poté vyhrála dvakrát po sobě titul mistra ligy," připomíná David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice.

Vína si mohou příznivci Vojty Dyka a výtečných moravských vín zakoupit v e-shopu prostřednictvím oficiálních stránek Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec Tour 2012  www.vojtechdyktour.cz, dále ve stáncích přímo na koncertech, kde bude zpívat Vojta Dyk (termíny a místa konání na téže webové adrese) a nebo ve vybrané síti supermarketů.

V prodeji budou jednotlivé lahve edice Exklusive za 169 Kč a dále edice Freedom. V nabídce bude i luxusní dárkový set dvou lahví a CD Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu.

KONTAKTY
www.vsvaltice.cz
www.vojtechdyktour.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz