Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vojta Dyk má vlastní edici vín. Moravská vína z CHÂTEAU VALTICE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vojta Dyk má první sólové turné, které v listopadu a prosinci absolvuje s brněnským B-Side Bandem. Turné provází dvě speciální limitované edice vín z produkce CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vojta Dyk má vlastní edici vín.

Edici Exklusive tvoří bílé víno Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2009. Zdobí je nepřehlédnutelná etiketa s portrétem a podpisem osobitého zpěváka. Unikátní limitovaná vinná edice Vojtěch Dyk je nejen cennou sběratelskou raritou, ale také skvělou příležitostí ochutnat nejlepší moravská vína, která Vojta Dyk osobně ve Valticích vybíral.

CHÂTEAU VALTICE

CHÂTEAU VALTICE

Vína do limitované edice vybíral sám Vojta Dyk

"Myšlenka na zrození speciální edice vín Vojty Dyka uzrála, jako většina geniálních nápadů, na jižní Moravě ve vinném sklípku," vzpomíná David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice a odpovídá na otázku, jak probíhal výběr konkrétních vín: "Víno není obyčejná věc. Víno má svou podobu, svou duši a svůj charakter. Prostě i s vínem si buď tak nějak lidsky sednete nebo nesednete. Takže jsme všichni společně vyrazili do Vinných sklepů Valtice, kde Vojta Dyk ochutnával a vybíral. A musím říct, že má dobrý vkus. Nejdříve vybral Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011. Určitě není náhoda, že právě Ryzlink rýnský bývá nazýván králem vín a vínem králů, podle mě to stoprocentně sedí k Vojtově královskému talentu. Jako druhé víno si Vojta Dyk vybral Dornfelder, což je u nás poměrně nová odrůda a její popularita jde prudce nahoru. Myslím, že velmi trefně se to dá přirovnat k Vojtově kariéře. Toto víno je navíc zajímavé svou nádhernou barvou, exotickou nasládlou vůní a krásnou plnou a dlouhou chutí."

"Spojení dobrého vína a dobré muziky se nabízí a já rád obojí. Má to nesčetné kombinace - poslouchat dobrou muziku s dobrým vínem nebo dělat dobrou muziku po dobrém víně, co se komu líbí. Takže když přišla z Valtic nabídka, že mi "udělají" moje víno, a to dokonce ve dvou barvách, nebylo proč váhat," říká zpěvák Vojta Dyk.

Nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě

Na předvánoční trh připraví ve Valticích ještě luxusnější edici červeného a bílého vína, kterou Vojta Dyk nazval "Freedom". Reprezentovat je budou vína Sylvánské zelené pozdní sběr 2009 a Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2009 BARRIQUE.

Víno značky CHÂTEAU VALTICE se stalo synonymem pro nejkvalitnější vína nejen v Čechách, ale i ve světě. Svědčí o tom řada významných ocenění kvality na vysoce prestižních domácích i světových výstavách vín. 

Společnost Vinné sklepy Valtice, a. s., s historií sahající až do první poloviny 15. století, je v současné době největším pěstitelem vinné révy v ČR, s vinicemi v nejjižnější části úrodného moravského vinařského regionu. Pěstuje a vyrábí vína jak z tzv. světových odrůd, jakými jsou Sauvignon, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré, Cabernet Sauvignon, tak i z odrůd typicky moravských, tj. Sylvánské zelené, Muškát moravský, Svatovavřinecké či Frankovka.

CHÂTEAU VALTICE

CHÂTEAU VALTICE

Vinná edice Vojtěch Dyk je druhou v novodobé historii Vinných sklepů Valtice věnovanou slavné osobnosti. "Před několika lety jsme dělali pro SK Slavia Praha vinnou edici legendárního českého fotbalisty se světovým renomé Pepiho Bicana. Slavia Praha poté vyhrála dvakrát po sobě titul mistra ligy," připomíná David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice.

Vína si mohou příznivci Vojty Dyka a výtečných moravských vín zakoupit v e-shopu prostřednictvím oficiálních stránek Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec Tour 2012  www.vojtechdyktour.cz, dále ve stáncích přímo na koncertech, kde bude zpívat Vojta Dyk (termíny a místa konání na téže webové adrese) a nebo ve vybrané síti supermarketů.

V prodeji budou jednotlivé lahve edice Exklusive za 169 Kč a dále edice Freedom. V nabídce bude i luxusní dárkový set dvou lahví a CD Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu.

KONTAKTY
www.vsvaltice.cz
www.vojtechdyktour.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1, www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Philips Lighting pomohl přeměnit českou centrálu energetické společnosti Innogy instalací systému LED osvětlení, které...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz