Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vodorovně, šikmo, zdola nahoru. S ADAPT dopravníky hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pardubická firma ADAPT dopravníky se specializuje na výrobu dopravníků na sypké materiály. V nabídce má dopravníky šnekové, pásové, elevátory, redlery, ale také dopravníky pro zásobníky, sila a posklizňové linky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

dopravník | foto: ADAPT DOPRAVNÍKY Pardubice

Přepravit sypké materiály a je úplně jedno, jestli obilí, mouku, slad, písek, cement, krmné směsi, šroty, sypké práškové či zrnité materiály, někdy není jednoduché. Samozřejmým pomocníkem je sice dopravník, ale zvolit ten správný a navíc s jistotou top kvality je alfou a omegou rozhodnutí.

Proč hledat a nevsadit na jistotu, kterou je na českém trhu firma ADAPT dopravníky? Kvalita, flexibilita, dobré ceny, dodržování termínů, odbornost, serioznost a spolehlivost jsou devizou, na kterou firma vsadila. A správnost této firemní politiky potvrzují četné reference. A co může být víc než spokojený zákazník?

S ADAPT dopravníky nic není nemožné

Za svoje dvacetileté působení na trhu se portfolio výrobního programu rozšířilo do bohaté nabídkové palety.

Firma ADAPT vám může dodat jednotlivé vybrané dopravníky s cenově výhodnou montáží či podle požadavků je zapojit do výrobní linky.

Nebo máte možnost zvolit řešení na klíč zahrnující návrh technologie dopravy s případným projektem přes dodávku a montáž s uvedením do provozu v rozsahu od kusové dodávky strojů až po investiční akci zastřešující počítačové řízení a elektrozapojení, tzv. od A(dapt) do Z.

Obejde se tu i ten, kdo žádá kooperaci při řešení svého problému se svými pracovníky. ADAPT disponuje projektanty, kteří se mohou podílet na specifikaci zařízení na míru.

ADAPT umí i atypické konstrukční úpravy stávajících zařízení - od výroby náhradních dílů, výměny pohonů, zvýšení výkonů či jiných atypických postupů a dodávek včetně demontážních a montážních prací, zajištění projektů, dodávek a kompletace zařízení včetně uvedení do provozu.

dopravník II

Firma ADAPT dopravníky neusnula na vavřínech

Firma nabízí dopravníky na sypké materiály v široké typové nabídce - dopravníky šnekové, korečkové - elevátory, řetězové - redlery, pásové dopravníky. Ale i dopravníky pro sila a posklizňové linky. Vybírat lze z pásových, žlabových, trubkových, svislých, podavačů, kruhových rozdělovačů,  z jednosměrných i obousměrných dopravníků.

Provedení dopravníků je standardní na lehčí materiály jako obilí, krmné směsi, mouka, šroty atd. až po zesílené nebo speciální dopravníky na písek, cement, piliny, průmyslová hnojiva, chemické produkty a další. Záleží jen na potřebách klienta.

Většina strojů je schválena státní zkušebnou pro použití značky CE, k dodávkám jsou přiložena ES prohlášení o shodě, návody k obsluze a certifikát o kompletnosti a jakosti.

ADAPT dopravníky je ryze česká soukromá firma disponující vlastním kapitálem. Pro zákazníka má spolupráce okamžitě přidanou hodnotu. Kromě možnosti dlouhodobé spolupráce je to pružnost při řešení zakázky, rychlý servis v případě potřeby, dostupnost kvalitních náhradních dílů.

logo

Společnost si postupně vystavěla v Pardubicích během své existence vlastní areál s několika výrobními halami a strojním vybavením, které jí umožňuje provádět většinu výrobních činností vlastními prostředky bez externí kooperace.

Podrobné informace o firmě ADAPT dopravníky, jejím výrobním programu, jednotlivých typech dopravníků a fotky produktů i kontakty najdete na webových stránkách www.adaptdopravniky.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz