Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vodorovně, šikmo, zdola nahoru. S ADAPT dopravníky hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pardubická firma ADAPT dopravníky se specializuje na výrobu dopravníků na sypké materiály. V nabídce má dopravníky šnekové, pásové, elevátory, redlery, ale také dopravníky pro zásobníky, sila a posklizňové linky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

dopravník | foto: ADAPT DOPRAVNÍKY Pardubice

Přepravit sypké materiály a je úplně jedno, jestli obilí, mouku, slad, písek, cement, krmné směsi, šroty, sypké práškové či zrnité materiály, někdy není jednoduché. Samozřejmým pomocníkem je sice dopravník, ale zvolit ten správný a navíc s jistotou top kvality je alfou a omegou rozhodnutí.

Proč hledat a nevsadit na jistotu, kterou je na českém trhu firma ADAPT dopravníky? Kvalita, flexibilita, dobré ceny, dodržování termínů, odbornost, serioznost a spolehlivost jsou devizou, na kterou firma vsadila. A správnost této firemní politiky potvrzují četné reference. A co může být víc než spokojený zákazník?

S ADAPT dopravníky nic není nemožné

Za svoje dvacetileté působení na trhu se portfolio výrobního programu rozšířilo do bohaté nabídkové palety.

Firma ADAPT vám může dodat jednotlivé vybrané dopravníky s cenově výhodnou montáží či podle požadavků je zapojit do výrobní linky.

Nebo máte možnost zvolit řešení na klíč zahrnující návrh technologie dopravy s případným projektem přes dodávku a montáž s uvedením do provozu v rozsahu od kusové dodávky strojů až po investiční akci zastřešující počítačové řízení a elektrozapojení, tzv. od A(dapt) do Z.

Obejde se tu i ten, kdo žádá kooperaci při řešení svého problému se svými pracovníky. ADAPT disponuje projektanty, kteří se mohou podílet na specifikaci zařízení na míru.

ADAPT umí i atypické konstrukční úpravy stávajících zařízení - od výroby náhradních dílů, výměny pohonů, zvýšení výkonů či jiných atypických postupů a dodávek včetně demontážních a montážních prací, zajištění projektů, dodávek a kompletace zařízení včetně uvedení do provozu.

dopravník II

Firma ADAPT dopravníky neusnula na vavřínech

Firma nabízí dopravníky na sypké materiály v široké typové nabídce - dopravníky šnekové, korečkové - elevátory, řetězové - redlery, pásové dopravníky. Ale i dopravníky pro sila a posklizňové linky. Vybírat lze z pásových, žlabových, trubkových, svislých, podavačů, kruhových rozdělovačů,  z jednosměrných i obousměrných dopravníků.

Provedení dopravníků je standardní na lehčí materiály jako obilí, krmné směsi, mouka, šroty atd. až po zesílené nebo speciální dopravníky na písek, cement, piliny, průmyslová hnojiva, chemické produkty a další. Záleží jen na potřebách klienta.

Většina strojů je schválena státní zkušebnou pro použití značky CE, k dodávkám jsou přiložena ES prohlášení o shodě, návody k obsluze a certifikát o kompletnosti a jakosti.

ADAPT dopravníky je ryze česká soukromá firma disponující vlastním kapitálem. Pro zákazníka má spolupráce okamžitě přidanou hodnotu. Kromě možnosti dlouhodobé spolupráce je to pružnost při řešení zakázky, rychlý servis v případě potřeby, dostupnost kvalitních náhradních dílů.

logo

Společnost si postupně vystavěla v Pardubicích během své existence vlastní areál s několika výrobními halami a strojním vybavením, které jí umožňuje provádět většinu výrobních činností vlastními prostředky bez externí kooperace.

Podrobné informace o firmě ADAPT dopravníky, jejím výrobním programu, jednotlivých typech dopravníků a fotky produktů i kontakty najdete na webových stránkách www.adaptdopravniky.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz