Voda, plyn, topení od firmy MATEP. Vše na jednom místě za skvělé ceny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud se chystáte na rekonstrukci bytu, domu, přestavbu kanceláří nebo stavíte úplně od nuly na zelené louce, nemusíte při úvahách o rozvodech plynu, vody, odpadů či topení přemýšlet, na kolika různých místech seženete vodovodní baterie, topenářské armatury nebo klozetovou mísu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Voda, plyn, topení – tři pilíře dodávek firmy MATEP | foto: Matep s.r.o.

Vše se dá pořídit na jediném místě a za skvělé ceny. Rovnou na klíč, přesně podle vašich představ. Stačí se obrátit na královéhradeckou firmu MATEP, která nabízí široký sortiment kvalitního zboží na vybavení koupelen, toalet a částečně i kuchyní.

Objednat si můžete i kompletní systémy topení a specialisté z MATEPu ochotně poradí i těm, kdo uvažují o zavedení plynu, neboť firma MATEP má dlouholeté zkušenosti nejen se zaváděním plynu do domů či bytů, ale v minulosti už si bez potíží poradila i s plynofikacemi celých obcí. Ke spokojenosti jejich obyvatel.

MATEP = voda + plyn + topení

MATEP je zavedená společnost z Hradce Králové s patnáctiletou tradicí. Vlastní velkoobchod topenářským, plynařským a instalatérským zbožím a v jejím skladu pořídíte kompletně všechno z výše uvedených stavebních oborů.

A pokud požadovaný materiál zrovna ve skladu chybí, MATEP je schopen jeho dodávku realizovat většinou do tří pracovních dnů. Problémem není ani rozvoz zboží podle přání zákazníka.

Teplo domova. Od MATEPu

MATEP se postará zejména o to, abyste doma měli teplo. Topení je základ, zvláště při tak dlouhé zimě, jakou byla ta letošní. MATEP nabízí topenářské systémy přesně na míru, oblíbeným hitem jsou stále topení zabudovaná v podlaze.
Zákazníci tu mohou vybírat z širokého portfolia topných těles nejrůznějších velikostí a také dalších doplňků, bez nichž by se systém topení neobešel - tedy topenářské armatury, kohouty, ventily a expanzomaty. Aby nabídka byla komplexní, nesmí chybět ani zařízení, která pomáhají teplo vyrobit: tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na tuhá paliva či krbová kamna. MATEP dodává i bojlery na elektrický ohřev vody.

Plyn od A do Z

MATEP zároveň myslí i na ty, kdo se rozhodli využívat plyn. Do kuchyně si pořídíte sporák, vodu budete ohřívat v plynovém kotli od MATEPu, který rovněž dodá další zboží související s plynařinou: regulátory, kohouty, hadice, spojky a samozřejmě trubky, které plyn rozvedou po celém domě nebo bytě.

Spokojení instalatéři

Do MATEPu rádi jezdí i instalatéři. Pro trubní rozvody a izolační materiály, armatury, fitinky, upevňovací systémy, stěnové moduly a senzory. Do koupelen si můžete objednat umyvadla, vany, sprchové kouty, bidety, v nabídce jsou pak dále toaletní mísy, do kuchyní si lze pořídit dřezy, žlaby a další nerezové výrobky.

Do obou místností pak budete jistě instalovat vodovodní baterie, odpadní systémy a obklady a dlažby. A v nabídce MATEPu nechybí ani účelný a designově vyladěný koupelnový nábytek.

Zařízení pro nemocnice i lázně

Nakoupit tady výhodně mohou i lidé, kteří doma pečují o seniory či zdravotně postižené příbuzné. K dostání jsou nejrůznější zdravotní pomůcky pro pohodlnější péči o blízké při denní hygieně. Sanitární keramiku, parní boxy či masážní vany pak MATEP dodává i do zdravotnických a sociálních zařízení.

MATEP zajistí i dodávky manometrů, vodoměrů a další měřící techniky. Kromě realizace bytových i nebytových zakázek umí postavit a vybavit či zrekonstruovat kotelny či průmyslové haly.

Kompletní informace najdete na webových stránkách www.matep.cz

Navštívit můžete i sídlo firmy v Hradci Králové – Kuklenách v areálu Stavofinalu v Pražské ulici číslo 184.

Autor:

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Unikátní developerský projekt Jinonický dvůr

Jinonice

Sen bydlet na zámku se mění v realitu. V hlavním městě neustále vyrůstají developerské projekty, přičemž další se začne...

Plastové tašky nahradily papírové. Upřednostněte raději tašky látkové

Plastové tašky nahradily papírové. Upřednostněte raději tašky látkové

Době, ve které nyní žijeme, se často říká „doba plastová“. Protože si už většina populace začala uvědomovat problémy,...

Vinylové dílce. Správná volba?

Vinylové dílce. Správná volba?

Výběr podlahy je pro každý interiér klíčový. Pokud pořizujete novou podlahu, stojí před vámi opravdu velké rozhodování....

Najdete na iDNES.cz