Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Závislost na cigaretách řeší každý jinak. Většina pokusů přestat s kouřením ale končí neúspěchem. A přitom podle ordinace BIONCE spolehlivý recept proti kouření existuje. Jmenuje se biorezonance.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí | foto: BIONCE

Biorezonance pro odvykání kouření

Na pražských Vinohradech byla před pár lety otevřena ordinace BIONCE - profesionální místo pro odvykání kouření pomocí biorezonance. Speciální metoda kombinující poznatky z celostní medicíny s kvantovou fyzikou se v BIONCE používá, aby zbavila kuřáky nutkání zapálit si další cigaretu.

Podle www.bionce.cz biorezonanční terapie pro odvykání kouření dosahuje úspěšnosti až 80 %. Tím dalece převyšuje všechny ostatní metody.

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí

Co to je biorezonance?

Biorezonance využívá vědeckého poznatku, že buňky v lidském těle spolu komunikují elektromagnetickým vlněním. Biorezonance dokáže toto vlnění upravit a tím ovlivnit zdravotní stav či pocity. Je bezbolestná a provádí se ambulantně biorezonančním přístrojem s elektrodami, které se připevňují na záda, čelo a obě ruce.

Přístroj do organismu kuřáka vysílá zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu z cigarety vykouřené před terapií. Tím dojde k uvedení elektromagnetického vlnění mezi buňkami do stavu, ve kterém toto vlnění bylo před tím, než kuřák začal kouřit. Vyruší se tak signály fyzické závislosti, takže po terapii mizí abstinenční příznaky včetně nikotinového hladu.

Zatímco v ČR se biorezonance teprve prosazuje, v Evropě se užívá přes 30 let nejen pro odvykání kouření. Uplatnila se i při léčbě chronických onemocnění, alergií, astmatu a při odhalování skrytých příčin nejrůznějších chorob. Přístroje pro biorezonanci patří do výbavy lékařů v Německu, Rakousku a Švýcarsku. V Rusku je tato terapie součástí metodických pokynů ministerstva zdravotnictví.

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí

Vlnění proti kouření: Překonejte závislost na cigaretách biorezonancí

Závislost na cigaretách překonáte za cenu kartonu cigaret

Biorezonance je zkrátka v kurzu. „Biorezonanční metoda patří skutečně mezi nejefektivnější metody jak přestat kouřit, o čemž se u nás přesvědčily již stovky spokojených klientů,“ říká Ing. Lucia Petriláková a zdůrazňuje rychlost, s jakou biorezonance účinkuje. Stačí 30 minut terapie proti kouření a z kuřáka se stává nekuřák.

V době, kdy snaha přestat kouřit souvisí často i s cenou cigaret, je důležitá také nízká cena biorezonance. Odhalí ji třeba kuřácká kalkulačka, nebo porovnání nákladů na biorezonanci s výdaji za nikotinové náplasti, elektronické cigarety a žvýkačky proti kouření. Kromě toho biorezonanční terapie nemá žádné vedlejší účinky a můžete ji postoupit bez ohledu na váš věk či zdravotní stav. Překonejte svou závislost na cigaretách i vy!

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou.
Vydejte se s CK SEN na poznávací zájezdy do exotiky s 13% slevou

125 zemí světa, 25 let zkušeností, špičkoví průvodci – to nabízí Cestovní kancelář SEN, která startuje prodej poznávacích zájezdů first minute s rekordní 13%...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.