Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vláda neschválila výjimku EET pro e-shopy. Jak zachovat platbu kartou?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Také provozujete internetový obchod a zaskočilo vás nedávné rozhodnutí vlády, že se bude EET týkat i vás? Obáváte se, že budete muset možnost platby kartou zrušit a přijdete tak o zákazníky? Ještě není nic ztraceno, máme pro vás optimální řešení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vláda neschválila výjimku EET pro e-shopy. Jak zachovat platbu kartou? | foto: Wincor Nixdorf

Navrhovaná změna ministrem financí Andrejem Babišem, aby se EET netýkala e-shopů, ve sněmovně neprošla a zástupci internetových obchodů hrozí, že tuto možnost platby přestanou nabízet. To může vést nejen k jejich ztrátám, ale podle šéfa finanční správy Martina Janečka by to mohlo také nepříznivě ovlivnit pozitivní trend elektronického placení.

Jak splnit zákonnou povinnost tím nejjednodušším způsobem?

Snadné a efektivní řešení nabízí TOPPOKLADNA.CZ. Na svých zavedených systémech nemusíte nic měnit, pouze zavedete celkovou částku nákupu do EET kalkulačky, automaticky odešlete částku na server finanční správy a během chvilky máte vytisknutou EET účtenku, kterou zašlete zákazníkovi společně s ostatními dokumenty. Nezdržujete tak ani sebe, ani zákazníky čekající na zboží.

EET kalkulačka, zvaná také EET REGISTRAČNÍ POKLADNA, je praktická a spolehlivá pokladna nejen pro internetové obchody, ale také pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je tak snadné, jako na obyčejné kalkulačce. Účtované čistky můžete násobit a přičítat, pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.

Spolehlivé řešení EET za dobrou cenu

V ceně měsíčního poplatku 199 Kč za licenci je zahrnut i servisní poplatek za příjezd technika, který k vám přijede nejpozději druhý den po nahlášení závady, služby call centra, aktualizace software, maximální zabezpečení podnikatelských dat a záloha všech dat pro případ poškození pokladny.

Navíc při zadání akčního slevového kódu SLEVA10 získáte na pokladnu i měsíční poplatky 10% slevu. Podnikejte podle zákona a bez starostí!

Prvotřídní služby, na které se můžete spolehnout

TOPPOKLADNA.CZ ve spolupráci s Wincor Nixdorf, jedničkou na trhu pokladních systémů, nabízí drobným obchodníkům jedinečné EET řešení, které umožňuje nic neměnit na zavedeném prodejním systému a pouze splnit zákonnou povinnost EET.

Společnost Wincor Nixdorf se na českém trhu úspěšně pohybuje již 25. rokem a v současné době má v provozu 25 000 pokladen. TOPPOKLADNA.CZ od firmy Wincor Nixdorf získala nejen jednoduchý a spolehlivý EET systém, ale také servisní zajištění svých zákazníků, spočívajících v 7 krajských servisních stanicích Wincor Nixdorf. Tuto krajskou servisní síť TOPPOKLADNA.CZ rozšířila o síť okresních servisních středisek. K dispozici tak má 200 techniků napříč republikou.

Pro technickou podporu a EET poradenství se můžete obrátit na jednotné kontaktní telefonické centrum. Díky propracované síti techniků garantuje TOPPOKLADNA.CZ instalaci do tří dnů od objednávky.

Více informací o systému TOPPOKLADNA.CZ najdete na www.toppokladna.cz.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz