Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vláda neschválila výjimku EET pro e-shopy. Jak zachovat platbu kartou?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Také provozujete internetový obchod a zaskočilo vás nedávné rozhodnutí vlády, že se bude EET týkat i vás? Obáváte se, že budete muset možnost platby kartou zrušit a přijdete tak o zákazníky? Ještě není nic ztraceno, máme pro vás optimální řešení.

Vláda neschválila výjimku EET pro e-shopy. Jak zachovat platbu kartou? | foto: Wincor Nixdorf

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Navrhovaná změna ministrem financí Andrejem Babišem, aby se EET netýkala e-shopů, ve sněmovně neprošla a zástupci internetových obchodů hrozí, že tuto možnost platby přestanou nabízet. To může vést nejen k jejich ztrátám, ale podle šéfa finanční správy Martina Janečka by to mohlo také nepříznivě ovlivnit pozitivní trend elektronického placení.

Jak splnit zákonnou povinnost tím nejjednodušším způsobem?

Snadné a efektivní řešení nabízí TOPPOKLADNA.CZ. Na svých zavedených systémech nemusíte nic měnit, pouze zavedete celkovou částku nákupu do EET kalkulačky, automaticky odešlete částku na server finanční správy a během chvilky máte vytisknutou EET účtenku, kterou zašlete zákazníkovi společně s ostatními dokumenty. Nezdržujete tak ani sebe, ani zákazníky čekající na zboží.

EET kalkulačka, zvaná také EET REGISTRAČNÍ POKLADNA, je praktická a spolehlivá pokladna nejen pro internetové obchody, ale také pro menší maloobchodní provozovny a stánkový prodej. Ovládání je tak snadné, jako na obyčejné kalkulačce. Účtované čistky můžete násobit a přičítat, pracovat s uloženým sortimentem nebo pouze fiskalizovat celkovou sumu.

Spolehlivé řešení EET za dobrou cenu

V ceně měsíčního poplatku 199 Kč za licenci je zahrnut i servisní poplatek za příjezd technika, který k vám přijede nejpozději druhý den po nahlášení závady, služby call centra, aktualizace software, maximální zabezpečení podnikatelských dat a záloha všech dat pro případ poškození pokladny.

Navíc při zadání akčního slevového kódu SLEVA10 získáte na pokladnu i měsíční poplatky 10% slevu. Podnikejte podle zákona a bez starostí!

Prvotřídní služby, na které se můžete spolehnout

TOPPOKLADNA.CZ ve spolupráci s Wincor Nixdorf, jedničkou na trhu pokladních systémů, nabízí drobným obchodníkům jedinečné EET řešení, které umožňuje nic neměnit na zavedeném prodejním systému a pouze splnit zákonnou povinnost EET.

Společnost Wincor Nixdorf se na českém trhu úspěšně pohybuje již 25. rokem a v současné době má v provozu 25 000 pokladen. TOPPOKLADNA.CZ od firmy Wincor Nixdorf získala nejen jednoduchý a spolehlivý EET systém, ale také servisní zajištění svých zákazníků, spočívajících v 7 krajských servisních stanicích Wincor Nixdorf. Tuto krajskou servisní síť TOPPOKLADNA.CZ rozšířila o síť okresních servisních středisek. K dispozici tak má 200 techniků napříč republikou.

Pro technickou podporu a EET poradenství se můžete obrátit na jednotné kontaktní telefonické centrum. Díky propracované síti techniků garantuje TOPPOKLADNA.CZ instalaci do tří dnů od objednávky.

Více informací o systému TOPPOKLADNA.CZ najdete na www.toppokladna.cz.

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Slevové kupóny nejsou žádná kouzla, ale skutečný způsob jak ušetřit

Slevové kupóny nejsou žádná kouzla, ale skutečný způsob jak ušetřit

Slevové kupony jsou obchodním nástrojem, který je populární u obou stran. Jak mezi obchodníky, tak i u jejich...

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pokud jste se rozhodli sbírat mince, rozhodně byste to neměli vnímat jako způsob, kam ukládat své peníze. Sběratel a...

Najdete na iDNES.cz