Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

Komerční sdělení   14:15aktualizováno  14:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní třídě. Vedle salátů, burgerů a sladkých a slaných snídaní nabízí DELMART nově i wok a sushi vlastní výroby. K doposud největšímu bistru je tradičně připojen i supermarket.

nabídka bistra | foto: DELMART

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příprava na letní sezonu, nebo šťavnatý burger?

V bistru, které nabízí 140 míst k sezení, si můžete nejen sestavit jídlo z nejoblíbenějších ingrediencí na míru, ale také vybírat z různých typů kuchyně. Pokud vás tedy trápí počínající přípravy na letní sezónu a s nimi spojené hubnutí do plavek, vsaďte na jistotu a nechte si připravit zdravý salát z širokého výběru zeleniny, masa, oříšků, luštěnin a zálivek nejvyšší kvality.

Nejste-li fanda „zeleně“, a přesto toužíte po obědu bez výčitek, zkuste klasické nebo vegetariánské sushi či pikantní wok, jež DELMART v OC Quadrio nově nabízí. Jestliže si naopak myslíte na něco „pořádného“, zajděte si na domácí burger s poctivým hovězím masem. DELMART ale nenabízí pouze obědy a večeře. Ráno vás tlačí čas, a přesto potřebujete něco do žaludku? Skočte si na snídaňové menu a nastartujte den omeletou z vajec od slepic z domácího chovu.

Bistro DELMART Quadrio

Bistro DELMART Quadrio

Doma i venku

Samotný supermarket, umístěný o poschodí níže, nabízí standardně široký sortiment lokálních i zahraničních potravin, jako jsou například ovoce a zelenina, čerstvé pečivo z domácí pekárny, mléčné výrobky nebo čerstvé uzeniny. Protože DELMART nabízí suroviny té nejvyšší kvality, kulinářský zážitek vás čeká nejen v bistru, ale i doma. 

Supermarket DELMART Quadrio

Supermarket DELMART Quadrio

Pokud patříte mezi milovníky zdravého životního stylu, oceníte potraviny bez zvýrazňovačů chuti s nižším obsahem soli a bez zbytečného použití umělých potravinářských přípravků. Oslovil vás některý z pokrmů v bistru? Nebojte se, díky dostupnosti všech surovin si můžete svoje favority připravit také u sebe v kuchyni.

#NAJDETEVDELMART

Fotogalerie

Máte nakoupeno a hledáte inspiraci na přípravu neotřelého receptu? Inspirujte se na našich stránkách v rámci kampaně #NAJDETEVDELMART, kam pravidelně přidáváme sezónní recepty našich ambasadorů, kteří představují ty nejoblíbenější suroviny daného měsíce. 

Recepty na křupavé kukuřičné kuřátko a pečeného lososa s květákovým pyré zatím představily blogerky Petra Elblová (Jmenuji se Péťa) a Alice Nehybová (Mámou stylově). V květnu se za venkovní gril postaví první představitel mužského pokolení Jakub Grán (Gran Jacob), který připraví maso a uzeniny z domácího chovu.

Kromě nově otevřené pobočky v OC Quadrio na Národní třídě najdete DELMART také na Andělu, v OC Atrium Flora, v pasáži Millennium naproti Masarykově nádraží a v Čestlicích.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Znepokojivá pravda o sportování v dětském věku

Nastal čas změnit nebezpečnou praxi. Omezme hlavičkování míče u dětí ve fotbale: chraňme vyvíjející se mozek dítěte.

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Čtyři smrtelné nemoci způsobené sexem

Když se řekne sexuálně přenosná nemoc, vybaví se nám syfilis, kapavka a AIDS. Jenže vůbec nejrozšířenější sexuálně...

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky?

Zdražil vám dodavatel energie nebo změnil obchodní podmínky? Co s tím?

Ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají a vypadá to, že na lepší časy se v tomto směru neblýská. Zvýšení cen...

Univerzita VŠFS podporuje sport

Univerzita VŠFS podporuje sport

Nejen předávat vědomosti z ekonomie, ale i podporovat společensky přínosné aktivity, jakou je třeba sport, si klade za...

Další z rubriky

Designové byty na Harfě u metra – výhodná investice na pronájem

Harfa Design Residence - design uvnitř i navenek

Pražská Libeň patří k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám. Část této oblíbené čtvrti v okolí O2 arény prochází...

Seminář MPO: Jak jsme zranitelní proti kybernetickým útokům

Seminář MPO: Jak jsme zranitelní proti kybernetickým útokům

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s agenturami CzechTrade a CzechInvest připravují třetí z cyklu seminářů...

Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr

Získat opět krásnou pleť vám pomůže plazmový generátor Plexr

Potřebuje váš obličej lifting? Trápí vás povadlá pokožka na krku? Objevily se na vašem těle bradavice? Máte akné, jizvy...

Najdete na iDNES.cz