Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

Komerční sdělení   14:15aktualizováno  14:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní třídě. Vedle salátů, burgerů a sladkých a slaných snídaní nabízí DELMART nově i wok a sushi vlastní výroby. K doposud největšímu bistru je tradičně připojen i supermarket.

nabídka bistra | foto: DELMART

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příprava na letní sezonu, nebo šťavnatý burger?

V bistru, které nabízí 140 míst k sezení, si můžete nejen sestavit jídlo z nejoblíbenějších ingrediencí na míru, ale také vybírat z různých typů kuchyně. Pokud vás tedy trápí počínající přípravy na letní sezónu a s nimi spojené hubnutí do plavek, vsaďte na jistotu a nechte si připravit zdravý salát z širokého výběru zeleniny, masa, oříšků, luštěnin a zálivek nejvyšší kvality.

Nejste-li fanda „zeleně“, a přesto toužíte po obědu bez výčitek, zkuste klasické nebo vegetariánské sushi či pikantní wok, jež DELMART v OC Quadrio nově nabízí. Jestliže si naopak myslíte na něco „pořádného“, zajděte si na domácí burger s poctivým hovězím masem. DELMART ale nenabízí pouze obědy a večeře. Ráno vás tlačí čas, a přesto potřebujete něco do žaludku? Skočte si na snídaňové menu a nastartujte den omeletou z vajec od slepic z domácího chovu.

Bistro DELMART Quadrio

Bistro DELMART Quadrio

Doma i venku

Samotný supermarket, umístěný o poschodí níže, nabízí standardně široký sortiment lokálních i zahraničních potravin, jako jsou například ovoce a zelenina, čerstvé pečivo z domácí pekárny, mléčné výrobky nebo čerstvé uzeniny. Protože DELMART nabízí suroviny té nejvyšší kvality, kulinářský zážitek vás čeká nejen v bistru, ale i doma. 

Supermarket DELMART Quadrio

Supermarket DELMART Quadrio

Pokud patříte mezi milovníky zdravého životního stylu, oceníte potraviny bez zvýrazňovačů chuti s nižším obsahem soli a bez zbytečného použití umělých potravinářských přípravků. Oslovil vás některý z pokrmů v bistru? Nebojte se, díky dostupnosti všech surovin si můžete svoje favority připravit také u sebe v kuchyni.

#NAJDETEVDELMART

Fotogalerie

Máte nakoupeno a hledáte inspiraci na přípravu neotřelého receptu? Inspirujte se na našich stránkách v rámci kampaně #NAJDETEVDELMART, kam pravidelně přidáváme sezónní recepty našich ambasadorů, kteří představují ty nejoblíbenější suroviny daného měsíce. 

Recepty na křupavé kukuřičné kuřátko a pečeného lososa s květákovým pyré zatím představily blogerky Petra Elblová (Jmenuji se Péťa) a Alice Nehybová (Mámou stylově). V květnu se za venkovní gril postaví první představitel mužského pokolení Jakub Grán (Gran Jacob), který připraví maso a uzeniny z domácího chovu.

Kromě nově otevřené pobočky v OC Quadrio na Národní třídě najdete DELMART také na Andělu, v OC Atrium Flora, v pasáži Millennium naproti Masarykově nádraží a v Čestlicích.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Jak sehnat peníze na udržitelný rozvoj

Jak sehnat peníze na udržitelný rozvoj

Viceprezident Světové banky Mahmoud Mohieldin a významní čeští odborníci se v úterý 4. prosince sešli na Fóru...

I rodinným firmám pomáhá Euler Hermes udržovat finance v dobré kondici

I rodinným firmám pomáhá Euler Hermes udržovat finance v dobré kondici

Přestože neproplacené faktury trápí v Česku úplně každou společnost bez ohledu na její velikost, speciální pojištění na...

Terasa U Zlaté studně se stala vítězem ankety Grand Restaurant 2019

Terasa U Zlaté studně se stala vítězem ankety Grand Restaurant 2019

V moderních prostorách showroomu Mercedes Forum Praha na Chodově se ve čtvrtek 29. listopadu uskutečnilo vyhlášení TOP...

Najdete na iDNES.cz