Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

Komerční sdělení   14:15aktualizováno  14:15 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní třídě. Vedle salátů, burgerů a sladkých a slaných snídaní nabízí DELMART nově i wok a sushi vlastní výroby. K doposud největšímu bistru je tradičně připojen i supermarket.

nabídka bistra | foto: DELMART

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Příprava na letní sezonu, nebo šťavnatý burger?

V bistru, které nabízí 140 míst k sezení, si můžete nejen sestavit jídlo z nejoblíbenějších ingrediencí na míru, ale také vybírat z různých typů kuchyně. Pokud vás tedy trápí počínající přípravy na letní sezónu a s nimi spojené hubnutí do plavek, vsaďte na jistotu a nechte si připravit zdravý salát z širokého výběru zeleniny, masa, oříšků, luštěnin a zálivek nejvyšší kvality.

Nejste-li fanda „zeleně“, a přesto toužíte po obědu bez výčitek, zkuste klasické nebo vegetariánské sushi či pikantní wok, jež DELMART v OC Quadrio nově nabízí. Jestliže si naopak myslíte na něco „pořádného“, zajděte si na domácí burger s poctivým hovězím masem. DELMART ale nenabízí pouze obědy a večeře. Ráno vás tlačí čas, a přesto potřebujete něco do žaludku? Skočte si na snídaňové menu a nastartujte den omeletou z vajec od slepic z domácího chovu.

Bistro DELMART Quadrio

Bistro DELMART Quadrio

Doma i venku

Samotný supermarket, umístěný o poschodí níže, nabízí standardně široký sortiment lokálních i zahraničních potravin, jako jsou například ovoce a zelenina, čerstvé pečivo z domácí pekárny, mléčné výrobky nebo čerstvé uzeniny. Protože DELMART nabízí suroviny té nejvyšší kvality, kulinářský zážitek vás čeká nejen v bistru, ale i doma. 

Supermarket DELMART Quadrio

Supermarket DELMART Quadrio

Pokud patříte mezi milovníky zdravého životního stylu, oceníte potraviny bez zvýrazňovačů chuti s nižším obsahem soli a bez zbytečného použití umělých potravinářských přípravků. Oslovil vás některý z pokrmů v bistru? Nebojte se, díky dostupnosti všech surovin si můžete svoje favority připravit také u sebe v kuchyni.

#NAJDETEVDELMART

Fotogalerie

Máte nakoupeno a hledáte inspiraci na přípravu neotřelého receptu? Inspirujte se na našich stránkách v rámci kampaně #NAJDETEVDELMART, kam pravidelně přidáváme sezónní recepty našich ambasadorů, kteří představují ty nejoblíbenější suroviny daného měsíce. 

Recepty na křupavé kukuřičné kuřátko a pečeného lososa s květákovým pyré zatím představily blogerky Petra Elblová (Jmenuji se Péťa) a Alice Nehybová (Mámou stylově). V květnu se za venkovní gril postaví první představitel mužského pokolení Jakub Grán (Gran Jacob), který připraví maso a uzeniny z domácího chovu.

Kromě nově otevřené pobočky v OC Quadrio na Národní třídě najdete DELMART také na Andělu, v OC Atrium Flora, v pasáži Millennium naproti Masarykově nádraží a v Čestlicích.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Samsung Community: tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Samsung Community: Tipy a rady o mobilech Samsung na jednom místě

Jste technologický nadšenec, zajímáte se nejnovější mobilní telefony a vždy umíte všem poradit? Nebo naopak hledáte...

Další z rubriky

V gastronomii si podnikání bez úvěrového pojištění neumíme představit

V gastronomii si podnikání bez úvěrového pojištění neumíme představit

Srdcem každého většího gastronomického provozu je už dnes tzv. konvektomat. Je to taková ta kouzelná skříň, která umí...

Solární ventilátor Solar Star®

Solární ventilátor Solar Star®

Zkušenost každého majitele nemovitosti je taková, že teplo a vlhko jsou největší nepřátelé každé střechy. Mnoho budov...

PVK připravily soutěž pro základní školy

PVK připravily soutěž pro základní školy

Pražské vodovody a kanalizace vyhlašují soutěž Voda v krajině, která je určena pro 3. až 6. ročníky základních škol....

Najdete na iDNES.cz