Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, jaké nadstandardní služby nabízí Škoda autoservis Soběslav?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S autem do servisu jezdí většina z nás. Jaké služby klienti od servisu očekávají? Servisní zázemí, kvalifikovaný přístup a odbornou způsobilost personálu, věrnostní programy, rychlost vyřízení zakázek a pomoc v případě nouze, poradenství, záruky, vstřícné ceny, vysokou kvalitu odvedené práce, nabídnutí kávy nebo úplně něco jiného? Tohle všechno nabízí Škoda autoservis Soběslav.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škoda autoservis Soběslav nabízí spolehlivost a dodržuje smluvené termíny | foto: Autoservis Jindra

Zeptali jsme se pravidelných zákazníků navštěvujících Škoda autoservis Soběslav:

  • Jaké služby očekáváte od autorizovaného servisu Škoda?
  • Které služby nejvíce využíváte?
  • Proč se právě do tohoto servisu opět vracíte?
  • Koupili by jste si v této prodejně vůz Škoda i příště, nebo přijeli opět na servis?
  • Z jakých důvodů?
  • Víte, že si Škoda autoservis Soběslav účtuje pouze za čas stanovený pro danou práci výrobcem, a nikoli za dobu, po kterou Váš vůz stál na dílně?

Z výsledků ankety nezávislé agentury vyplynulo, že zákazníci navštěvující Škoda autoservis Soběslav preferují zejména nabídku služeb spojených s pravidelnými servisními prohlídkami a to zejména při jejich vyřizování:

Rychlost objednání a odbornou pomoc již při telefonickém či osobním objednání na pravidelnou servisní, garanční či záruční opravu, pružnost při vyřizování zakázky a prostor, prostředí a osobní přístup personálu při předání vozu do opravy. Rovněž jsou spokojeni s komunikací s techniky servisu i ostatním personálem a jejich vysvětlením prováděných prací a jejich návrhům kompletního řešení problémů. Více na www.autoservisjindra.cz

Autoservis Jindra

Škoda autoservis Soběslav nabízí spolehlivost a dodržuje smluvené termíny

Velkou důležitost přikládají klienti, kteří navštěvují právě Škoda autoservis Soběslav, spolehlivosti a schopnosti dodržovat smluvené termíny vyzvednutí vozu po opravě včetně možnosti zapůjčení náhradního vozu za výhodných podmínek pro plnou mobilitu během jejich doby servisování.

V neposlední řadě oceňují možnost zavolat v případě nouze odtahovou službu tohoto servisu a opravu vozidel po havárii včetně vyřízení a odborné pomoci při řešení pojistných událostí s následným řešením finančního vypořádání s pojišťovnami.

Škoda autoservis Soběslav  Z velké části se klienti obracejí na Škoda autoservis Soběslav Tábor za účelem čištění klimatizace, výměny olejů, kontroly brzd, diagnostiky motoru, výměny pneumatik, pravidelných servisních prohlídek, garanční a záruční opravy, lakování a karosářské práce nebo montáže autodoplňků, a mnoho dalšího.

V jarních a podzimních měsících využívají speciálně zvýhodněné (99 Kč) sezónní prohlídky pro větší bezpečnost vozů a předcházení případných potíží na cestách před zátěžovým obdobím letních dovolených a zimních plískanic.

Mají též možnost ideálního skloubení a využití času v servisu na výměny sezónních pneumatik nebo pořízení nových za akční ceny ve všech na trhu dostupných typech + možnost kompletního ošetření a přezutí kol včetně možnosti odborného uskladnění na sezónu.

Škoda autoservis Soběslav je držitelem certifikátu ISO, Top Czech kvality, Best dealer Škoda.

Většina časově vytížených klientů již ocenila i možnost přípravy a vyřízení STK, emisních testů či možnosti vyzvednutí a přistavení vozu do opravy.

Jako velmi pozitivní bonus hodnotí klienti vyzvednutí již kompletně vyčištěného vozu. Znají svou možnost si současně se servisem objednat i umytí a vyčištění svého vozidla, jak mokrou tak suchou cestou, které Škoda autoservis Soběslav provádí výhradně ručně a šetrně k laku i interiéru.

Škoda autoservis Soběslav je zavázaný všem svým klientům za ochotu podělit se o názory a za jejich inspirativní náměty. Jako autorizovaný servisní partner firmy Škoda Auto a.s. bude i nadále plnit, v rámci celé firmy, všechny postupy a doporučení stanovené výrobcem, včetně dodávání originálních náhradních dílů a příslušenství a poskytování předepsaných záruk na veškeré zboží a služby.

Více najdete na adrese www.autoservisjindra.cz.

logo Autoservis Jindra

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

Pro podnikání v některých odvětvích potřebujete do začátku nemalý kapitál a autodoprava mezi ně rozhodně patří. Dodávky...

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Přezuli jste auto a nevíte, co se sjetými pneumatikami, které už příští zimní sezónu nazouvat nebudete? Máme pro vás...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Najdete na iDNES.cz