Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, jaké nadstandardní služby nabízí Škoda autoservis Soběslav?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S autem do servisu jezdí většina z nás. Jaké služby klienti od servisu očekávají? Servisní zázemí, kvalifikovaný přístup a odbornou způsobilost personálu, věrnostní programy, rychlost vyřízení zakázek a pomoc v případě nouze, poradenství, záruky, vstřícné ceny, vysokou kvalitu odvedené práce, nabídnutí kávy nebo úplně něco jiného? Tohle všechno nabízí Škoda autoservis Soběslav.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škoda autoservis Soběslav nabízí spolehlivost a dodržuje smluvené termíny | foto: Autoservis Jindra

Zeptali jsme se pravidelných zákazníků navštěvujících Škoda autoservis Soběslav:

  • Jaké služby očekáváte od autorizovaného servisu Škoda?
  • Které služby nejvíce využíváte?
  • Proč se právě do tohoto servisu opět vracíte?
  • Koupili by jste si v této prodejně vůz Škoda i příště, nebo přijeli opět na servis?
  • Z jakých důvodů?
  • Víte, že si Škoda autoservis Soběslav účtuje pouze za čas stanovený pro danou práci výrobcem, a nikoli za dobu, po kterou Váš vůz stál na dílně?

Z výsledků ankety nezávislé agentury vyplynulo, že zákazníci navštěvující Škoda autoservis Soběslav preferují zejména nabídku služeb spojených s pravidelnými servisními prohlídkami a to zejména při jejich vyřizování:

Rychlost objednání a odbornou pomoc již při telefonickém či osobním objednání na pravidelnou servisní, garanční či záruční opravu, pružnost při vyřizování zakázky a prostor, prostředí a osobní přístup personálu při předání vozu do opravy. Rovněž jsou spokojeni s komunikací s techniky servisu i ostatním personálem a jejich vysvětlením prováděných prací a jejich návrhům kompletního řešení problémů. Více na www.autoservisjindra.cz

Autoservis Jindra

Škoda autoservis Soběslav nabízí spolehlivost a dodržuje smluvené termíny

Velkou důležitost přikládají klienti, kteří navštěvují právě Škoda autoservis Soběslav, spolehlivosti a schopnosti dodržovat smluvené termíny vyzvednutí vozu po opravě včetně možnosti zapůjčení náhradního vozu za výhodných podmínek pro plnou mobilitu během jejich doby servisování.

V neposlední řadě oceňují možnost zavolat v případě nouze odtahovou službu tohoto servisu a opravu vozidel po havárii včetně vyřízení a odborné pomoci při řešení pojistných událostí s následným řešením finančního vypořádání s pojišťovnami.

Škoda autoservis Soběslav  Z velké části se klienti obracejí na Škoda autoservis Soběslav Tábor za účelem čištění klimatizace, výměny olejů, kontroly brzd, diagnostiky motoru, výměny pneumatik, pravidelných servisních prohlídek, garanční a záruční opravy, lakování a karosářské práce nebo montáže autodoplňků, a mnoho dalšího.

V jarních a podzimních měsících využívají speciálně zvýhodněné (99 Kč) sezónní prohlídky pro větší bezpečnost vozů a předcházení případných potíží na cestách před zátěžovým obdobím letních dovolených a zimních plískanic.

Mají též možnost ideálního skloubení a využití času v servisu na výměny sezónních pneumatik nebo pořízení nových za akční ceny ve všech na trhu dostupných typech + možnost kompletního ošetření a přezutí kol včetně možnosti odborného uskladnění na sezónu.

Škoda autoservis Soběslav je držitelem certifikátu ISO, Top Czech kvality, Best dealer Škoda.

Většina časově vytížených klientů již ocenila i možnost přípravy a vyřízení STK, emisních testů či možnosti vyzvednutí a přistavení vozu do opravy.

Jako velmi pozitivní bonus hodnotí klienti vyzvednutí již kompletně vyčištěného vozu. Znají svou možnost si současně se servisem objednat i umytí a vyčištění svého vozidla, jak mokrou tak suchou cestou, které Škoda autoservis Soběslav provádí výhradně ručně a šetrně k laku i interiéru.

Škoda autoservis Soběslav je zavázaný všem svým klientům za ochotu podělit se o názory a za jejich inspirativní náměty. Jako autorizovaný servisní partner firmy Škoda Auto a.s. bude i nadále plnit, v rámci celé firmy, všechny postupy a doporučení stanovené výrobcem, včetně dodávání originálních náhradních dílů a příslušenství a poskytování předepsaných záruk na veškeré zboží a služby.

Více najdete na adrese www.autoservisjindra.cz.

logo Autoservis Jindra

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu

Porovnávač aut, praktický pomocník při výběru nového vozu.

Zvažujete koupi nového auta, ale chybí vám přehled a srovnání značek, typů a modelů, které dnes automobilový průmysl...

S jednotkou REXlink Easy budete mít svůj vůz vždy pod dohledem

S jednotkou REXlink Easy budete mít svůj vůz vždy pod dohledem

Jen za minulý rok bylo v České republice odcizeno celkem 4 919 osobních automobilů. Bojíte se, že se váš vůz stane...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Najdete na iDNES.cz