Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, jak letos balit vánoční dárky? Zkuste originální papírové tašky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čas utíká a kvapem se blíží předvánoční shon. K Vánocům neodmyslitelně patří dárky a k nim i starost s tím, jak je zabalit. Je jedno, zda jde o desítky či stovky dárků na firemní besídku nebo o dárky pro vaše nejbližší. Velmi jednoduchým, elegantním a vysoce užitným způsobem jsou papírové tašky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Magia | foto: SVĚT TAŠEK s.r.o.

Společnost Svět tašek s.r.o. se specializuje na papírové tašky již více než 15 let. V současné době disponuje zřejmě nejširším skladovým sortimentem tašek ve více jak 200 modelových a velikostních modifikacích. Dozvědět o nich více se můžete na www.svettasek.cz. To vše v celkovém počtu takřka půl milionů kusů skladem. Všechny papírové tašky jsou připraveny k okamžité expedici k zákazníkovi.

Abete

V sortimentu jsou samozřejmě i papírové tašky s vánočními motivy. V letošním roce nechala společnost Svět tašek speciálně pro český trh vyrobit novou modelovou řadu s designem, který jim pomáhali vybrat samotní zákazníci v anketě. Ta probíhala od konce června a sešlo se velmi mnoho ohlasů, které se zohlednily při výběru vzhledu tašek. V průběhu října budou tyto papírové tašky naskladněny a vystaveny na webu www.svettasek.cz.

Velmi oblíbeným dárkem se v posledních letech stalo též víno. Zejména pak firmy rády využívají možnosti odměnit své zaměstnance, spolupracovníky, dodavatele či odběratele láhví dobrého vína. Každý, kdo se aspoň jednou snažil elegantně zabalit láhev do balícího papíru uzná, že to není příliš smysluplná činnost. Vynikající alternativou jsou papírové tašky rozměrově přímo určené pro láhve, příp. kartonové krabice s průhledovými okénky. V našem sortimentu najdete více než 20 možností, jak se vyhnout balícímu papíru.

Všechny výše zmíněné papírové tašky můžete zakoupit přes eshop www.svettasek.cz/eshop, kde najdete kompletní sortiment společnosti Svět tašek. Samozřejmostí je prodej jakéhokoliv množství bez speciálních příplatků. Zkrátka když budete chtít 2 papírové tašky, tak je společnost ráda zašle… A to následující pracovní den od objednání a za speciální internetové ceny.

Kristal

Svět tašek s.r.o. také vyrábí  tzv. zakázkové papírové tašky, tj. přesně na míru dle požadavků a potřeb klienta. Pokud se chcete dozvědět více hned, tak stačí kliknout na www.svettasek.cz/zakazkova-vyroba-tasek.html.


Neváhejte s nákupem tašek pro předvánoční účely příliš dlouho. V posledních týdnech před koncem roku dochází ke krátkodobým výpadkům některých skladových položek a to by vám mohlo znepříjemnit situaci.

Stejně tak je v tomto období složitá situace v případě dotisků log, protože sítotisková dílna společnosti Svět tašek je přehlcena zakázkami a i přes dvousměnný provoz se občas nestihne vyhovět všem požadavkům. Objednejte si proto papírové tašky v klidu předem a vyhněte se tak stresům.

Hezký předvánoční čas přeje Svět tašek s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz