Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, jak letos balit vánoční dárky? Zkuste originální papírové tašky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čas utíká a kvapem se blíží předvánoční shon. K Vánocům neodmyslitelně patří dárky a k nim i starost s tím, jak je zabalit. Je jedno, zda jde o desítky či stovky dárků na firemní besídku nebo o dárky pro vaše nejbližší. Velmi jednoduchým, elegantním a vysoce užitným způsobem jsou papírové tašky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Magia | foto: SVĚT TAŠEK s.r.o.

Společnost Svět tašek s.r.o. se specializuje na papírové tašky již více než 15 let. V současné době disponuje zřejmě nejširším skladovým sortimentem tašek ve více jak 200 modelových a velikostních modifikacích. Dozvědět o nich více se můžete na www.svettasek.cz. To vše v celkovém počtu takřka půl milionů kusů skladem. Všechny papírové tašky jsou připraveny k okamžité expedici k zákazníkovi.

Abete

V sortimentu jsou samozřejmě i papírové tašky s vánočními motivy. V letošním roce nechala společnost Svět tašek speciálně pro český trh vyrobit novou modelovou řadu s designem, který jim pomáhali vybrat samotní zákazníci v anketě. Ta probíhala od konce června a sešlo se velmi mnoho ohlasů, které se zohlednily při výběru vzhledu tašek. V průběhu října budou tyto papírové tašky naskladněny a vystaveny na webu www.svettasek.cz.

Velmi oblíbeným dárkem se v posledních letech stalo též víno. Zejména pak firmy rády využívají možnosti odměnit své zaměstnance, spolupracovníky, dodavatele či odběratele láhví dobrého vína. Každý, kdo se aspoň jednou snažil elegantně zabalit láhev do balícího papíru uzná, že to není příliš smysluplná činnost. Vynikající alternativou jsou papírové tašky rozměrově přímo určené pro láhve, příp. kartonové krabice s průhledovými okénky. V našem sortimentu najdete více než 20 možností, jak se vyhnout balícímu papíru.

Všechny výše zmíněné papírové tašky můžete zakoupit přes eshop www.svettasek.cz/eshop, kde najdete kompletní sortiment společnosti Svět tašek. Samozřejmostí je prodej jakéhokoliv množství bez speciálních příplatků. Zkrátka když budete chtít 2 papírové tašky, tak je společnost ráda zašle… A to následující pracovní den od objednání a za speciální internetové ceny.

Kristal

Svět tašek s.r.o. také vyrábí  tzv. zakázkové papírové tašky, tj. přesně na míru dle požadavků a potřeb klienta. Pokud se chcete dozvědět více hned, tak stačí kliknout na www.svettasek.cz/zakazkova-vyroba-tasek.html.


Neváhejte s nákupem tašek pro předvánoční účely příliš dlouho. V posledních týdnech před koncem roku dochází ke krátkodobým výpadkům některých skladových položek a to by vám mohlo znepříjemnit situaci.

Stejně tak je v tomto období složitá situace v případě dotisků log, protože sítotisková dílna společnosti Svět tašek je přehlcena zakázkami a i přes dvousměnný provoz se občas nestihne vyhovět všem požadavkům. Objednejte si proto papírové tašky v klidu předem a vyhněte se tak stresům.

Hezký předvánoční čas přeje Svět tašek s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz