Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Víte, co pijete? Není voda jako voda

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05
Pitný režim je významný pro zachování zdraví. Ještě důležitější je však složení vody, kterou pijeme. Vyvážený obsah minerálů, čerstvost a vynikající chuť charakterizuje pramenitou vodu ŠUMAVSKÝ PRAMEN. Pochází z panenské přírody na Šumavě a je jednou z nejkvalitnějších pramenitých vod na českém trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Víte, co pijete: není voda jako voda | foto: ŠUMAVSKÝ PRAMEN

Představte si dokonale čistou vodu, jejíž kvalita je neustále laboratorně sledována. Která je pro vás stáčena na nejmodernějších linkách a která nemusí putovat kamionem přes celou Evropu, aby se dostala až k vám. Přesně taková je pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN. Vyvěrá v neposkvrněné přírodě Šumavy a charakterizuje ji vyváženost minerálů a příjemná svěžest. 

Trvejte na kvalitě vody bez kompromisů

Pitný režim je základním kamenem lidského zdraví. A přitom jen málo z nás sleduje, co vlastně pije. I to je důvod, proč pro pitný režim a zdravý životní styl zvolit právě ŠUMAVSKÝ PRAMEN. Pochází z panensky čisté oblasti Šumavy, jeho kvalita je neustále sledována a cesta od pramene až do vaší sklenice nezabere více než pár dnů, nikoli týdnů.

Barelová voda je v tomto ohledu také podstatně spolehlivější než voda z kohoutku. Její kvalita je proměnlivá v různých oblastech země a je ovlivněna i dalšími faktory, jako je kvalita vnitřního vodovodu ve vašem domě. 

Optimální řešení pro čerstvost vody

Aby byla zachována svěžest, čerstvost a osvěžující chuť unikátní šumavské vody, je ŠUMAVSKÝ PRAMEN stáčen z pramene do vlastních ekologických barelů. Na jeho kvalitu se můžete vždy spolehnout - důkladné rozbory prokázaly, že ŠUMAVSKÝ PRAMEN je jednou z nejkvalitnějších pramenitých vod v Česku a splňuje parametry pro kojeneckou vodu. 

Právě specifický způsob dodání v barelech zaručuje čerstvost vody. A umožní kontrolovat její nezávadnost nejen při stáčení na Šumavě, ale také při konzumaci kdekoli v České republice. O pravidelný servis a sanitaci výdejních přístrojů se ŠUMAVSKÝ PRAMEN stará za vás.

Výborný poměr kvality a ceny

Kvalita vždy něco stojí. Zdraví je však to nejcennější, co máme. ŠUMAVSKÝ PRAMEN nabízí exkluzivní kvalitu vody za dostupnou cenu. Díky distribuci v barelech neplatí spotřebitel zbytečné množství obalů a ŠUMAVSKÝ PRAMEN je levnější, než většina běžných vod v PET lahvích.  

Díky barelům je také minulostí namáhavé přenášení PET lahví z hypermarketu do domácnosti či kanceláře. Plné barely přivezou distributoři přímo k vám a vy tak ušetříte nejen peníze, ale také drahocenný čas. 

Víte, co pijete: není voda jako voda

Víte, co pijete: není voda jako voda

Pitný režim na klíč

S barelovou vodou ŠUMAVSKÝ PRAMEN získá každý zákazník řešení na míru. Ať už se jedná o vodu v domácnosti, nebo správu pitného režimu pro zaměstnance firmy, zajistí distribuce ŠUMAVSKÉHO PRAMENE minimalizaci transakčních nákladů i starostí s pitným režimem. Zákazníci ŠUMAVSKÉHO PRAMENE nemusí jezdit do hypermarketů ani volat a objednávat barely pokaždé, když voda dojde. V pravidelných intervalech distributor za zákazníkem přijede, vymění prázdné barely za plné, zkontroluje výdejní přístroj a v předepsaných termínech provede jeho sanitaci. A pokud přeci jen voda dojde dříve nebo dojde k poruše přístroje, zajistí po dohodě dodávku a servis přístroje obratem.

Přečtěte si o ŠUMAVSKÉM PRAMENI více na www.sumavskypramen.cz

TIP:

Chcete si ŠUMAVSKÝ PRAMEN ještě vylepšit? Dodejte mu vitamíny a minerály v sirupech ESTIAN. Jsou dostupné v řadě příchutí a vytvářejí lahodný osvěžující nápoj. Kvalitní voda se sirupem ESTIAN podporuje regeneraci organismu, pomáhá zvládat stres i vyšší výkon, ale nezatěžuje organismus a je vhodná k dlouhodobému pití. 

Spolehněte se na nápoje, které pijí extraligoví hokejisté, několikanásobní volejbaloví mistři ČR, prvoligoví fotbalisté, ale i umělci a manažeři. Zjistěte více o výhodách kombinace ŠUMAVSKÉHO PRAMENE s výrobky Estian na www.estian.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Najdete na iDNES.cz