Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vitamíny Multi-tabs Classic: denní pojistka zdraví za výhodnou cenu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jedna tableta Multi-tabs Classic každý den dodá organismu všechny skutečně potřebné vitamíny a minerály ve 100% doporučené denní dávky pro správné fungování organismu a podporu imunity. Tříměsíční balení přípravku dostanete v lékárnách za bezkonkurenční cenu kolem 220 Kč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vitamíny Multi-tabs Classic: denní pojistka zdraví za výhodnou cenu | foto: Multi-tabs

Pokud by člověk jedl potravu složenou ze správných dávek tuků, uhlovodíků, proteinů a vody, ale zcela oproštěnou od vitamínů a minerálních látek, po pár měsících by nejspíš zemřel.

Vitamíny jsou totiž nezbytné pro základní chemické procesy probíhající v těle. Jsou to sloučeniny různé chemické konstituce, které naše tělo potřebuje získat ze stravy, protože si je samo nedokáže vytvořit.

Moderní člověk jí jednotvárně, často ve spěchu a bez dostatečného přísunu zeleniny, ovoce, cereálií a dalších potravin zajišťující pro organismus správný poměr jednotlivých vitamínů, minerálů a stopových látek.

Nedostatek těchto živin ale může hrozit i osobám, které na kvalitu stravy dbají vlivem kvality vstupních surovin pro přípravu jídla nebo ztrátou živin při tepelné úpravě jídel.

Denní pojistka zdraví dospělých i dětí od 11 let

Multi-tabs ClassicMulti-tabs Classic je určen pro každodenní pokrytí potřeby vitamínů, minerálů a stopových prvků pro optimální fungování organismu. Složení Multi-tabs Classic zohledňuje nejnovější poznatky o vývoji stravovacích zvyklostí v Evropě a odpovídá posledním doporučením odborníků na výživu. Obsahuje nejen všeobecně známé základní vitamíny, ale i vysoké množství kyseliny listové, jejíž nedostatek by mohl zvýšit riziko srdečních chorob či poruchy vyvíjejícího se plodu, hořčík nezbytný pro funkci buněk a podporující svalovou aktivitu, dále železo, zinek, měď, mangan a další látky. Vitamíny Multi-tabs Classic nabízí všechny složky v takové podobě, v jaké je může organismus rychle a dobře vstřebat.

Multi-tabs Classic dodají organismu to, co potřebuje

Jedna tableta Multi-tabs Classic denně dodá organismu přesně takové množství vitamínů a minerálů, které skutečně potřebuje a využije, a to v optimálním poměru.

Nezatěžuje nás tak látkami, které naše tělo nepotřebuje a zároveň poskytuje dostatek nutných vitaminů, minerálů a stopových prvků pro optimální fungování chemických procesů v organismu.

Pravidelné užívání Multi-tabs Classic pomáhá při nedostatku vitamínů a minerálů, posiluje imunitní systém, zvyšuje obranyschopnost organismu, pomáhá při rekonvalescenci a přispívá k udržení dobré kondice.

Vitamíny Multi-tabs Classic neobsahují lepek, cukr, konzervační látky a laktózu. Přípravek mohou užívat i diabetici a alergici.

Více na www.multi-tabs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Arome.cz Říká se, že každé barvě očí sluší určité odstíny. Kéž by to bylo tak jednoduché. Modroočky, hnědoočky a majitelky očí ze...

Najdete na iDNES.cz