Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Virtuální kanceláře šetří firmám statisíce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Obliba virtuálních kanceláří roste. Ve stále větší míře je využívají mladé začínající firmy i zavedené podniky. Podnikatelé se tak naučili šetřit peníze a snižovat byrokratickou zátěž.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

aje | foto: SMART Office & Companies, s.r.o.

Virtuální kanceláře a registrační sídla jsou služby, které jsou v českém firemním prostředí stále oblíbenější. Skupin zákazníků, které se k nim uchylují, je hned několik. Podle obchodní manažerky společnosti SMART Office & Companies Jany Babůrkové jsou to často mladé firmy, které jinak nemají šanci dosáhnout na vlastní kancelářské prostory.

"Velkou část tvoří také podnikatelé, kteří tráví většinu svého pracovního času na cestách a vlastní administrativní zázemí by pro ně byly vyhozené peníze," říká Babůrková. Dodává, že další velkou skupinou jsou společnosti expandující do nových regionů.

Úspora prostředků i času

Pronájem vlastní nemovitosti je drahý, stejně tak plat pro zaměstnance, jehož jedinou náplní práce by bylo zvedat telefony v prázdné kanceláři. Proto společnosti jako SMART Office & Companies nabízí službu virtuální kanceláře hned v několika balíčcích.

Škála nabízených služeb se pohybuje od přeposílání pošty, přes přesměrování telefonních hovorů a faxových zpráv, až po zabezpečení veškeré administrativy pomocí outsourcingu vyškoleným personálem. Aby SMART Office & Companies vyhověl požadavkům i těch nejnáročnějších klientů, poskytuje reprezentativní prostory pro vedení obchodních schůzek.

Služba virtuální kanceláře se postará o poštu, telefony, fax a další

Služba virtuální kanceláře se postará o poštu, telefony, fax a další administrativní práce

Obchodní manažerka společnosti SMART Office & Companies podotýká, že finanční a časová úspora není jediný motiv, proč se podnikatelé pro virtuální kanceláře rozhodují. "Jednou z hlavních předností tohoto řešení je možnost získání opravdu prestižní adresy pro své podnikání," vysvětluje Babůrková.

Podotýká, že dalším důvodem proč firmy přesunují svá registrační sídla do měst, jako je Praha, Brno, Ostrava nebo Plzeň, je menší frekvence kontrol Finančního úřadu. 

Pro jednání s klienty a obchodními partnery si můžete krátkodobě pronajmout

Pro jednání s klienty a obchodními partnery si můžete krátkodobě pronajmout plně vybavenou reprezentativní zasedací místnost

Méně kontrol. I proto jsou virtuální kanceláře stále oblíbenější

Každá kontrola Finančního úřadu představuje velkou administrativní zátěž. Přitom ji lze snadno snížit změnou registračního sídla. Jak uvedl server lidovky.cz, doba, za kterou se bude kontrola finančního úřadu ve velkém městě opakovat. je neporovnatelně vyšší než u malých měst.

Ze článku mimo jiné vyplývá, že v pětitisícových Voticích ve Středočeském kraji úřad jednu firmu zkontroluje průměrně každých šest let let. Zatímco v Praze 10 už je to jednou za dlouhých 156 let. I to je důvod, proč číslo společností využívajících registrační sídla a virtuální kanceláře stále stoupá.

V polovině loňského roku už jejich počet přesahoval dvaceti tisícovou hranici. S přihlédnutím k dosavadnímu přetrvávajícímu růstu lze očekávat, že v současnosti jich bude alespoň o deset procent více a není pravděpodobné, že by se tento růst zastavil.

Virtuální kanceláře a registrační sídla najdete na www.smart-office.cz.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz