Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Viridian: etické vitamíny a doplňky stravy

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Viridian Nutrition patří mezi nejoblíbenější značky vitaminových doplňků v Evropě. Daří se to díky snaze přinést zdraví a skvělý pocit do všech oblastí, kterých se tato anglická společnost dotkne. Lze ji popsat velmi jednoduše: organické a funkční doplňky bez obsahu jakýchkoli syntetických aditiv.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy | foto: Viridian

Kvalita se ve Viridianu dodržuje velice nekompromisně, což je také důvodem uznání mezi širokou a odbornou veřejností i nesčetného množství udělených cen. Mnohé napovídá slogan, který můžete spatřit na londýnských dvouposchoďových autobusech:

„Viridian. The leading brand of ethical vitamins.“

A co vlastně znamená „etický“ vitamín? V prvé řadě je kladen důraz na to, aby všechny složky pocházely z absolutně čistých zdrojů. Žádné genetické modifikace, žádné ozařování, žádné chemické přísady. A také žádné tablety, které jsou sice levné a oblíbené u masově vyráběných doplňků založených na marketingu, ale vyrábějí se při vyšších teplotách, což může ovlivňovat kvalitu. A navíc mohou obsahovat až 50% pojiv a lepidel.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Kromě čistoty surovin záleží Viridianu i na maximální informovanosti zákazníka, rovnocennou spolupráci s partnery a ochraně životního prostředí. Odtud tedy filozofie „etických vitamínů“.

Vitamíny se srdcem

V srdci společnosti Viridian je pevně ukotvena filozofie čistě naturálních organických produktů vycházejících z tradičních zkušeností i nejnovějších vědeckých studií. Hlavním principem je sledovat etické principy péče a služby pro ostatní.

Společnost založila v roce 1999 Cheryl Thallon, která už od osmdesátých let působila jako šéfredaktorka známého britského časopisu Natural Food Trader. Postupně dospěla k rozhodnutí založit vlastní firmu postavenou na principech čistoty a funkčnosti. Postupně ji následovali další špičkoví specialisté a odborníci se stejným pohledem na svět. A došlo k tomu, že zatímco v roce 1999 tak začal Viridian svou činnost s prvními 24 produkty, v současné době nabízí více než 180.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Filozofie Viridianu: výživa a její základ

Výživa je základním stavebním kamenem zdraví. Každá jednoduchá reakce a biochemický proces v organizmu vyžaduje živiny na určité úrovni. Pokud ale nejsou požadavky našeho těla dlouhodobě plněny, věci se mohou nenápadně dostat na šikmou plochu. Proto je velmi nezbytné, že věnujeme pozornost kvalitě stravy, kterou přijímáme.

Ta má být založena na ovoci, zelenině a správných formách tuku, přičemž kvalitní doplňky stravy jsou velmi praktickým pomocníkem. Smutným faktem dnešního světa je totiž kvalita nabízených potravin, která rozhodně není na 100 %. Je to způsobené intenzivním způsobem hospodaření zaměřeného na kvantitu a také průmyslovým zpracováním potravin. Kvalitní doplňky stravy proto mohou být velmi užitečné a mohou pokrýt požadavky organismu, na které už běžné potraviny nestačí.

Pestrost, účinnost a síla

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Výrobky Viridian nejvíce ocení lidé vystaveni stresu a nadměrnému zatížení, lidé žijící ve městech a všichni požadující účinnost a jistotu toho nejlepšího a nejčistšího. Síla Viridianu je také v pestrosti - každý si může vybrat doplněk, jaký mu bude vyhovovat. Ať už potřebujete posílit imunitu, překonat únavu, nespavost, stres nebo zažívací problémy, vždy najdete výrobek ušitý na míru přesně pro vás.

Pro více informací navštivte web výhradního dovozce pro Českou republiku.

Témata: zdraví, Tablet

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz