Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Viridian: etické vitamíny a doplňky stravy

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Viridian Nutrition patří mezi nejoblíbenější značky vitaminových doplňků v Evropě. Daří se to díky snaze přinést zdraví a skvělý pocit do všech oblastí, kterých se tato anglická společnost dotkne. Lze ji popsat velmi jednoduše: organické a funkční doplňky bez obsahu jakýchkoli syntetických aditiv.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy | foto: Viridian

Kvalita se ve Viridianu dodržuje velice nekompromisně, což je také důvodem uznání mezi širokou a odbornou veřejností i nesčetného množství udělených cen. Mnohé napovídá slogan, který můžete spatřit na londýnských dvouposchoďových autobusech:

„Viridian. The leading brand of ethical vitamins.“

A co vlastně znamená „etický“ vitamín? V prvé řadě je kladen důraz na to, aby všechny složky pocházely z absolutně čistých zdrojů. Žádné genetické modifikace, žádné ozařování, žádné chemické přísady. A také žádné tablety, které jsou sice levné a oblíbené u masově vyráběných doplňků založených na marketingu, ale vyrábějí se při vyšších teplotách, což může ovlivňovat kvalitu. A navíc mohou obsahovat až 50% pojiv a lepidel.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Kromě čistoty surovin záleží Viridianu i na maximální informovanosti zákazníka, rovnocennou spolupráci s partnery a ochraně životního prostředí. Odtud tedy filozofie „etických vitamínů“.

Vitamíny se srdcem

V srdci společnosti Viridian je pevně ukotvena filozofie čistě naturálních organických produktů vycházejících z tradičních zkušeností i nejnovějších vědeckých studií. Hlavním principem je sledovat etické principy péče a služby pro ostatní.

Společnost založila v roce 1999 Cheryl Thallon, která už od osmdesátých let působila jako šéfredaktorka známého britského časopisu Natural Food Trader. Postupně dospěla k rozhodnutí založit vlastní firmu postavenou na principech čistoty a funkčnosti. Postupně ji následovali další špičkoví specialisté a odborníci se stejným pohledem na svět. A došlo k tomu, že zatímco v roce 1999 tak začal Viridian svou činnost s prvními 24 produkty, v současné době nabízí více než 180.

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Filozofie Viridianu: výživa a její základ

Výživa je základním stavebním kamenem zdraví. Každá jednoduchá reakce a biochemický proces v organizmu vyžaduje živiny na určité úrovni. Pokud ale nejsou požadavky našeho těla dlouhodobě plněny, věci se mohou nenápadně dostat na šikmou plochu. Proto je velmi nezbytné, že věnujeme pozornost kvalitě stravy, kterou přijímáme.

Ta má být založena na ovoci, zelenině a správných formách tuku, přičemž kvalitní doplňky stravy jsou velmi praktickým pomocníkem. Smutným faktem dnešního světa je totiž kvalita nabízených potravin, která rozhodně není na 100 %. Je to způsobené intenzivním způsobem hospodaření zaměřeného na kvantitu a také průmyslovým zpracováním potravin. Kvalitní doplňky stravy proto mohou být velmi užitečné a mohou pokrýt požadavky organismu, na které už běžné potraviny nestačí.

Pestrost, účinnost a síla

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Viridian – etické vitamíny a doplňky stravy

Výrobky Viridian nejvíce ocení lidé vystaveni stresu a nadměrnému zatížení, lidé žijící ve městech a všichni požadující účinnost a jistotu toho nejlepšího a nejčistšího. Síla Viridianu je také v pestrosti - každý si může vybrat doplněk, jaký mu bude vyhovovat. Ať už potřebujete posílit imunitu, překonat únavu, nespavost, stres nebo zažívací problémy, vždy najdete výrobek ušitý na míru přesně pro vás.

Pro více informací navštivte web výhradního dovozce pro Českou republiku.

Témata: zdraví, Tablet

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Vysavač ETA Aqualio splní vaše sny o dokonale čisté domácnosti

Vysavač ETA Aqualio splní vaše sny o dokonale čisté domácnosti

Máte malé děti, je ve vaší rodině alergik nebo musíte vysávat častěji kvůli domácím mazlíčkům? Dokonale čistý domov vám...

Opravdu potřebujete čističku vzduchu?

Opravdu potřebujete čističku vzduchu?

Jde o nafouknutou bublinu, nebo je čistička vzduchu něco, bez čeho se neobejdeme? Zeptali jsme se odborníků.

Jak správně vybrat puzzle pro dospělé?

Návod: Jak správně vybrat puzzle pro dospělé?

Puzzle symbolizuje systematičnost a logické myšlení. Není náhoda, že si právě motiv puzzle vybrala do svého loga slavná...

Gel, nebo akryl: otestujte, co snesou vaše drápky

Gel, nebo akryl: otestujte, co snesou vaše drápky

Arome.cz Akrylové, nebo gelové… Zdá se vám to prašť jako uhoď? Než vaši dlaň sevřete v pěst, své drápky si pořádně prohlédněte. ...

Najdete na iDNES.cz